Місткість, тон35000
С\Х культури
Логістика елеватора
1374
0

Розрахуйте Ваші витрати логістики та зберігання на елеваторі

Якщо Ви побачили помилки - повідомте нас про це, виділивши текст та натиснувши клавіші Ctrl+Enter.

Застереження: Інформація про елеватор у профайлі елеватора Карти елеваторів є власністю компанії Агроксі Україна і не носить рекламного характеру. Інформація про компанії і елеватори зібрана з відкритих джерел (включаючи відкриті державні реєстри) з дотриманням всіх норм законодавства України з метою інформування користувачів про стан ринку зберігання агрокультур і його можливості. Звертаємо вашу увагу, що інформація щодо суб'єктів господарської діяльності, а так само його посадових осіб не є персональними даними у розумінні відповідного закону і доступна будь-якому користувачеві Інтернет на різноманітних ресурсах і сайтах. Як змінити або видалити інформацію?

Елеватор ТОВ «Лановці Інвест Клов» (повна назва – товариство з обмеженою відповідальністю «Лановці Інвест Клов») знаходиться за адресою Тернопільська область, Лановецький район, с Грибова, вул. Лози, б.42-А. входить до складу компанії «АТК».

«АТК» - Аграрна технологічна компанія - заснована в 2004 році. Використовуючи новітні технології в рослинництві, компанія АТК є вертикально-інтегрованим сільськогосподарським підприємством і однією з найбільших компанією з вирощування зернових, олійних культур і картоплі в Україні.

Напрямки виробництва: вирощування зернових та технічних культур, зберігання зернових і олійних культур на внутрішніх елеваторах, вирощування і зберігання овочів, насінництво.

Профільні культури: пшениця, соя, кукурудза, картопля, ячмінь, рапс Аграрна технологічна компанія має власний насіннєвий завод в с. Печанівка Романівського району Житомирської обл., Побудований в 2009 р датською компанією Cimbria і 4 елеватори в Житомирській, Одеській, Тернопільській, Хмельницькій обл., А також овочесховище і бази техніки. АТК купує зернові та олійні культури на своїх елеваторах, партнерських елеваторах і безпосередньо в господарствах.

АТК володіє власним парком зерновозів.

Засновник і власник «АТК» - Юрій Дробязко Тип елеватора – лінійний, тип зберігання – металичні силоси GSI (США). Потужність одноразового зберігання складають 35 тис. т.

На елеваторі функціонує сушарний комплекс (2-і GSI (США)) Продуктивність зерносушарок при знятті 10% вологи по кукурудзі становить 158 тон/годину. Транспортне устаткування елеватора GSI (США) забезпечує транспортування зернової продукції із потужністю 350 тон/годину.

Технологічне устаткування елеватора дозволяє здійснювати приймання та відвантаження зернової продукції автомобільним транспортом. Є можливість здійснювати відвантаження продукції залізничним транспортом.

Елеватор має сертифіковану лабораторію.

Елеватор видає складські квитанції, які є підтвердженням якості та кількості прийнятої продукції, а також дає можливість продавати продукцію, як у повному обсязі або частково через інструменти електронних торгів на AGROXY як на внутрішньому ринку так і на експорт. Більш детальну інформацію про те, як вигідно та швидко продати зернові, бобові та інші культури, що зберігаються на елеваторі ТОВ «Лановці Інвест Клов», через юридично значимі торги AGROXY, можна отримати, спробувавши навчальні Тестові торги, або шляхом розміщення безоплатних заявок на покупку та продаж збіжжя на цьому елеваторі. Інформацію про витрати за зберігання с/г культур на елеваторі ТОВ «Лановці Інвест Клов» та на логістику можна отримати шляхом використання онлайн калькуляторів, які розміщені на сторінці даного елеватора. На сусідніх вкладинках наведено основні технічні характеристики даного елеватора і його відповідність НАССР стандартам та закупівельні ціни.

Для зміни інформації щодо елеватора зв'яжіться з нами через пошту support@agroxy.com (з офіційної поштової скриньки вашої компанії, надавши в підписі інформацію про посади, яку ви займаєте в своїй компанії і контакти для зв'язку)

Чи можна повністю видалити інформацію про компанію? Можна видалити всю інформацію, крім інформації з реєстру, рейтингів і можливість коментування іншими користувачами на сторінці вашого елеватора. Так само представник компанії \ елеватора може вимагати привести інформацію у відповідність з актуальними даними державних реєстрів України (УСІ ЦІ ПОСЛУГИ НАДАЮТЬСЯ БЕЗКОШТОВНО).

Залишення і видалення коментарів. Кожен користувач може залишити коментар, який має відношення до теми сторінки. Адміністрація Агроксі залишає за собою право редагувати і видаляти будь-які коментарі відповідно до своїх внутрішніх правил без попередження і узгодження.

Тип елеватора

Линейный

Зерносушарки

Есть

Тип зберігання

МетСилосы

Продуктивність зерносушарок, тон/год - тон/доба

158 т/год

Очисне обладнання

Есть

Потужність очистного обладнання

Потужність транспортного обладнання, прийом т/доба

350 т/год

Сертифікована лабораторія

Есть

Фумігація

Залізничне відвантаження, тон/доба

Есть;

Потужність відвантаження залізниці, тон/доба

Завантаження на корабель (порт), тон/доба

Есть;

Потужність завантаження на корабель, тон/доба

Потужність автозавантаження, тон/доба

Здано в експлуатацію

2013

Елеватор - Партнер Agroxy

Нет
Таблиця середніх тарифів послуг елеваторів на 2017 / 18УрожайОлійніІнше
Прийом (1 тона)
Зважування (на авт.вагон)
Очистка (за % на 1 т)
СУШКА = зневоложення (1% за 1 тону)
Зберігання (тона/день)
Відвантаження авто (1 т)
Відвантаження залізничне (1 т)
Перереєстрація вантажу (на кожну партію)
Аналіз зразка (вологість/дом)
Аналіз зразка + реєстр
Інші аналізи (напр., експрес аналіз на ГМО) за 1 т
SGS/Veritas сертифікація, за 1 т
Пломбування за 1 вагон/авто
Експлуатація залізничних колій (за 1 вагон)
Работа локомотива (за годину)

Партнерська програма Агроксі для Елеваторів

  • Можливість стати «ціноформуючим» елеватором в своєму регіоні.
  • Залучення нових покупців як вітчизняних, так і прямих зарубіжних.
  • Можливість вигідно і оперативно продавати залишки за максимальною ціною.
  • Надавати власникам зерна, виробникам і трейдерам, впевненість у якості послуг елеватора.
  • Можливість продавати і купувати продукцію більш високої якості.
  • Підтримка бізнес репутації елеватора.
  • Перехід на цифрові інструменти і нові стандарти роботи з даними.

ОНЛАЙН ТОРГИ проводяться ТІЛЬКИ на елеваторах з НАССР Сертифікацією.

Партнер Агроксі Україна з проведення HACCP Сертифікації компанія з міжнародною репутацією BakerTilly – (Завантажити презентацію щодо реалізації HACCP на українських елеваторах)

Розмістити заявку як на Закупівлю, так і на Продаж на цьому, чи будь якому іншому елеваторі в системі, можна вже зараз – це БЕЗКОШТОВНО (потребує реєстрації та додавання компанії до свого профайла)

Категорія: Елеватор України

КЛОВ (Лановці Інвест)
АТК

    0/0
Додати заявку

Безкоштовне розміщення заявки на купівлю / продаж агропродукції

Директор:
КОЗАК ТЕТЯНА ГРИГОРІВНА

ЄДРПОУ: 31111564

Залізнична Станція:47461, Тернопільська область, Лановецький р-н., с. Грибова, вул. Лози, 42-А

Показати на мапі
logo

+38 (067) 613-11-10 (Менеджер по закупкам), +38 (044) 490-30-61

http://atk.com.ua/

26.099

49.8824