Місткість, тон106000
С\Х культури
Логістика елеватора
1164
0

Розрахуйте Ваші витрати логістики та зберігання на елеваторі

Якщо Ви побачили помилки - повідомте нас про це, виділивши текст та натиснувши клавіші Ctrl+Enter.

Застереження: Інформація про елеватор у профайлі елеватора Карти елеваторів є власністю компанії Агроксі Україна і не носить рекламного характеру. Інформація про компанії і елеватори зібрана з відкритих джерел (включаючи відкриті державні реєстри) з дотриманням всіх норм законодавства України з метою інформування користувачів про стан ринку зберігання агрокультур і його можливості. Звертаємо вашу увагу, що інформація щодо суб'єктів господарської діяльності, а так само його посадових осіб не є персональними даними у розумінні відповідного закону і доступна будь-якому користувачеві Інтернет на різноманітних ресурсах і сайтах. Як змінити або видалити інформацію?

Елеватор ТОВ «ЕЛАГРІ-КОЗОВА» (повна назва – товариство з обмеженою відповідальністю «ЕЛАГРІ-КОЗОВА»). Елеватор був зданий в експлуатацію в 2013 році. Розташований в смт. Козова Козовського району Тернопільської області. Елеватор є одним із 3-4? елеваторів які входять холдингу «Мрія Агрохолдинг» нв 2018 .

на сайті компанії повідомляется що до складу Агрохолдингу входить елеватори загальною місткістю близько 380 тис. ?т. Перший елеватор був зданий в експлуатацію в 2007 р, а останній - в кінці 2013 р.

Найбільші елеватори «Мрії» знаходяться в смт. Козова, м Борщів і с. Деренівка. Загальна потужність кожного складає близько 105+ тис. тон. Тип елеватора – лінійний. Потужність одночасного зберігання складає 106000 тон (металеві силоси).

Підприємство надає послуги з доопрацювання зернових, для цього на елеваторі є вузол очищення (сепаратори) і дві зерносушарки Bühler (Німеччина) (вид палива – газ). Потужність транспортної системи елеватора складає 200 т/годину.

Підприємство здійснює прийом та відвантаження зернової продукції автомобільним транспортом. Географічне розташування елеватора поблизу з/д станції «Козова» Львівської ЗД (362404) дозволяє здійснювати відвантаження зернової продукції залізничним транспортом. Елеватор має сертифіковану лабораторію з перевірки якості зерна.

Директором елеватора є Дорота Євген Станіславович.

Елеватор видає складські квитанції, які є підтвердженням якості та кількості прийнятої продукції, а також дає можливість продавати продукцію, як у повному обсязі або частково через інструменти електронних торгів на AGROXY як на внутрішньому ринку так і на експорт. Більш детальну інформацію про те, як вигідно та швидко продати зернові, що зберігаються на елеваторі ТОВ «ЕЛАГРІ-КОЗОВА», через юридично значимі торги AGROXY, можна отримати, спробувавши навчальні Тестові торги, або шляхом розміщення безоплатних заявок на покупку та продаж збіжжя на цьому елеваторі. Інформацію про витрати за зберігання с/г культур на елеваторі ТОВ «ЕЛАГРІ-КОЗОВА» та логістики можна отримати шляхом використання онлайн калькуляторів, які розміщені на сторінці даного елеватора. На сусідніх вкладинках наведено основні технічні характеристики даного елеватора і його відповідність НАССР стандартам та закупівельні ціни.

«Мрія Агрохолдинг» - це вертикально інтегрований агропромисловий холдинг з власною інфраструктурою і сучасним парком автотранспорту і сільгосптехніки.

Напрямки виробництва: рослинництво; овочівництво; насінництво; зберігання та переробка продукції; логістика; трейдинг; дослідження і АГРООСВІТА.

Профільними культурами холдингу є пшениця, ріпак, кукурудза, картопля, цукровий буряк, соя. Земельний банк холдингу сконцентрований на Західній Україні, компанія обробляє землі Львівської, Тернопільської, Хмельницької, Чернівецької, Івано-Франківської та Рівненської областях. Компанія «Мрія Агрохолдинг» заснована Іваном і Клавдієм Гутою в 1992 році. До серпня 2014 року гендиректором агрохолдингу і власником 80% акцій підприємства був Микола Гута (син засновників компанії). З 2008 по 2014 рр. акції компанії котувалися на майданчику Франкфуртської фондової біржі. У серпні 2014 «Мрія Агрохолдинг» оголосив про неможливість розплатитися по боргах. Це стало найбільшим дефолтом серед українських аграрних компаній. Керівництво агрохолдингу не надав кредиторам проект реструктуризації заборгованості і в січні 2015 року контроль над активами перейшов до кредиторів, які обрали нове керівництво.

У лютому 2015 року на посаду генерального директора «Мрії» призначений Саймон Чернявський (Simon Chernyavsky), що має більш ніж 20-річний досвід роботи в країнах СНД на керівних посадах в агросекторі.

У червні 2015 р Агрохолдинг вдалося поповнити оборотний капітал шляхом залучення кредитної лінії на суму $ 25 млн.

Для зміни інформації щодо елеватора зв'яжіться з нами через пошту support@agroxy.com (з офіційної поштової скриньки вашої компанії, надавши в підписі інформацію про посади, яку ви займаєте в своїй компанії і контакти для зв'язку)

Чи можна повністю видалити інформацію про компанію? Можна видалити всю інформацію, крім інформації з реєстру, рейтингів і можливість коментування іншими користувачами на сторінці вашого елеватора. Так само представник компанії \ елеватора може вимагати привести інформацію у відповідність з актуальними даними державних реєстрів України (УСІ ЦІ ПОСЛУГИ НАДАЮТЬСЯ БЕЗКОШТОВНО).

Залишення і видалення коментарів. Кожен користувач може залишити коментар, який має відношення до теми сторінки. Адміністрація Агроксі залишає за собою право редагувати і видаляти будь-які коментарі відповідно до своїх внутрішніх правил без попередження і узгодження.

Тип елеватора

Линейный

Зерносушарки

Есть

Тип зберігання

МетСилосы

Продуктивність зерносушарок, тон/год - тон/доба

Очисне обладнання

Есть

Потужність очистного обладнання

Уточнюється

Потужність транспортного обладнання, прийом т/доба

200 т/1h

Сертифікована лабораторія

Есть

Фумігація

Можлива

Залізничне відвантаження, тон/доба

Нет

Потужність відвантаження залізниці, тон/доба

Завантаження на корабель (порт), тон/доба

Нет

Потужність завантаження на корабель, тон/доба

Потужність автозавантаження, тон/доба

Уточнюється

Здано в експлуатацію

2013

Елеватор - Партнер Agroxy

Нет
Таблиця середніх тарифів послуг елеваторів на 2017 / 18УрожайОлійніІнше
Прийом (1 тона)
Зважування (на авт.вагон)
Очистка (за % на 1 т)
СУШКА = зневоложення (1% за 1 тону)
Зберігання (тона/день)
Відвантаження авто (1 т)
Відвантаження залізничне (1 т)
Перереєстрація вантажу (на кожну партію)
Аналіз зразка (вологість/дом)
Аналіз зразка + реєстр
Інші аналізи (напр., експрес аналіз на ГМО) за 1 т
SGS/Veritas сертифікація, за 1 т
Пломбування за 1 вагон/авто
Експлуатація залізничних колій (за 1 вагон)
Работа локомотива (за годину)

Партнерська програма Агроксі для Елеваторів

  • Можливість стати «ціноформуючим» елеватором в своєму регіоні.
  • Залучення нових покупців як вітчизняних, так і прямих зарубіжних.
  • Можливість вигідно і оперативно продавати залишки за максимальною ціною.
  • Надавати власникам зерна, виробникам і трейдерам, впевненість у якості послуг елеватора.
  • Можливість продавати і купувати продукцію більш високої якості.
  • Підтримка бізнес репутації елеватора.
  • Перехід на цифрові інструменти і нові стандарти роботи з даними.

ОНЛАЙН ТОРГИ проводяться ТІЛЬКИ на елеваторах з НАССР Сертифікацією.

Партнер Агроксі Україна з проведення HACCP Сертифікації компанія з міжнародною репутацією BakerTilly – (Завантажити презентацію щодо реалізації HACCP на українських елеваторах)

Розмістити заявку як на Закупівлю, так і на Продаж на цьому, чи будь якому іншому елеваторі в системі, можна вже зараз – це БЕЗКОШТОВНО (потребує реєстрації та додавання компанії до свого профайла)

Категорія: Елеватор України

ЕЛАГРІ-КОЗОВА Елеватор ( Мрія )
SALIC (раніше Мрія Агрохолдинг)

    3/1
Додати заявку

Безкоштовне розміщення заявки на купівлю / продаж агропродукції

Директор:
ДОРОТА ЄВГЕН СТАНІСЛАВОВИЧ

ЄДРПОУ: 36650633

Залізнична Станція:Тернопільська обл., Козівський район, смт Козова, вулиця Заводська, будинок 1 А

Показати на мапі
logo

(050) 377-18-27

http://mriya.ua/

25.1764

49.4252