Capacity, tons33000
Crops
Logistic Input/Output
5289
0

Безкоштовне розміщення заявки на купівлю / продаж агропродукції

Розрахуйте Ваші витрати логістики та зберігання на елеваторі

Власники елеватора:

ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО РЕЗЕРВУ УКРАЇНИ , внесок — 4 255 500 грн, 100%

Застереження: Інформація про елеватор у профайлі елеватора Карти елеваторів є власністю компанії Агроксі Україна і не носить рекламного характеру. Інформація про компанії і елеватори зібрана з відкритих джерел (включаючи відкриті державні реєстри) з дотриманням всіх норм законодавства України з метою інформування користувачів про стан ринку зберігання агрокультур і його можливості. Звертаємо вашу увагу, що інформація щодо суб'єктів господарської діяльності, а так само його посадових осіб не є персональними даними у розумінні відповідного закону і доступна будь-якому користувачеві Інтернет на різноманітних ресурсах і сайтах. Як змінити або видалити інформацію?

ДП «ЧОРТКІВСЬКИЙ КХП» (відділення с. Білобіжниця) (Державне підприємство «Чортківський комбінат хлібопродуктів») розташоване у Тернопільській області, Чортківський район, с. Білобожниця. Елеватор належить до компанії «Державне агентство резерву України (Держрезерв)» - центральний орган виконавчої влади, діяльність якого координується Кабінетом Міністрів. ДП "Чортківський КХП" розпочав свою діяльність у 1934 р. з роботи млина, добова потужність якого становила 8-10 тон сортового помолу. У 1975-1976 рр. після проведення реконструкції потужність млина з 70 тон на добу була доведена до 150 тон сортового помолу, вантажообіг хлібоприймальної сітки зріс з 80 тис. тон до 130 тис тон на рік. З 1998 р. «ЧОРТКІВСЬКИЙ КХП» підпорядкований Держкомрезерву України. На сьогодні ДП «ЧОРТКІВСЬКИЙ КХП» - це млинзавод з переробки зерна на 3-х сортове борошно потужністю 150 тон за добу з відбором крупи манної. Основною сировиною для підприємства є зерно пшениці, яке відповідає зерновим стандартам та технологічним можливостям.

У с. Білобіжниця за 12 км від Чорткова розташовані зернові склади. На дільниці є 9 складів підлогового типу загальною місткістю 39 тис. тон зерна. Дільниця спеціалізується на прийомці, сушці і зберіганні зерна пшениці, ячменю, гороху, зерносуміші, кукурудзи, жита. Приймання зерна з автотранспорту можливе одночасно на восьми авторозвантажувачах. У 2011-2012 рр. змонтовано проїзні автомобільні ваги на тензо-давачах. Вагопідйомність ваг 80 тон і довжина 16 метрів. Вони встановлені на дільницях в м. Чортків та с. Білобожниця.

До складів підведена залізнична колія для прийомки і відвантаження зерна. Можливість по відвантаженню продукції складає 500 т/добу. На території знаходяться зерносушарки забезпечені автоматикою горіння газу і безперебійним контролем температури теплоносіїв типу ПВ-41. Нагляд за технологічним процесом здійснює сертифікована лабораторія. Елеватор видає складські квитанції, які є підтвердженням якості та кількості прийнятої продукції, а також дає можливість продавати продукцію, як у повному обсязі або частково через інструменти електронних торгів на AGROXY як на внутрішньому ринку так і на експорт. Більш детальну інформацію про те, як вигідно та швидко продати зернові, бобові та інші культури, що зберігаються на елеваторі ДП «ЧОРТКІВСЬКИЙ КХП» (Білобожниця, вул. Шевченка), через юридично значимі торги AGROXY, можна отримати, спробувавши навчальні Тестові торги, або шляхом розміщення безоплатних заявок на покупку та продаж збіжжя на цьому елеваторі. Інформацію про витрати за зберігання с/г культур на елеваторі ДП «ЧОРТКІВСЬКИЙ КХП» (Білобожниця, вул. Шевченка) та на логістику можна отримати шляхом використання онлайн калькуляторів, які розміщені на сторінці даного елеватора. На сусідніх вкладинках наведено основні технічні характеристики даного елеватора і його відповідність НАССР стандартам та закупівельні ціни.

Якщо Ви побачили помилки - повідомте нас про це, виділивши текст та натиснувши клавіші Ctrl+Enter.

Для зміни інформації щодо елеватора зв'яжіться з нами через пошту support@agroxy.com (з офіційної поштової скриньки вашої компанії, надавши в підписі інформацію про посади, яку ви займаєте в своїй компанії і контакти для зв'язку)

Чи можна повністю видалити інформацію про компанію? Можна видалити всю інформацію, крім інформації з реєстру, рейтингів і можливість коментування іншими користувачами на сторінці вашого елеватора. Так само представник компанії \ елеватора може вимагати привести інформацію у відповідність з актуальними даними державних реєстрів України (УСІ ЦІ ПОСЛУГИ НАДАЮТЬСЯ БЕЗКОШТОВНО).

Залишення і видалення коментарів. Кожен користувач може залишити коментар, який має відношення до теми сторінки. Адміністрація Агроксі залишає за собою право редагувати і видаляти будь-які коментарі відповідно до своїх внутрішніх правил без попередження і узгодження.

Type of elevator

Compound feed

HACCP

на 21.06.2018 HACCP немає

Grain dryers

Yes

Storage type

Floor

Purification equipment

Yes

Certified laboratory

Yes

Fumigation

No

Railway shipment

Yes

Capacity of railway shipment

8

Loading on the ship (port)

Yes

Auto-loading capacity, tons / day

1300

Elevator - Partner Agroxy

No

Login or Register to see info

Партнерська програма Агроксі для Елеваторів

  • Можливість стати «ціноформуючим» елеватором в своєму регіоні.
  • Залучення нових покупців як вітчизняних, так і прямих зарубіжних.
  • Можливість вигідно і оперативно продавати залишки за максимальною ціною.
  • Надавати власникам зерна, виробникам і трейдерам, впевненість у якості послуг елеватора.
  • Можливість продавати і купувати продукцію більш високої якості.
  • Підтримка бізнес репутації елеватора.
  • Перехід на цифрові інструменти і нові стандарти роботи з даними.

ОНЛАЙН ТОРГИ проводяться ТІЛЬКИ на елеваторах з НАССР Сертифікацією.

Партнер Агроксі Україна з проведення HACCP Сертифікації компанія з міжнародною репутацією BakerTilly – (Завантажити презентацію щодо реалізації HACCP на українських елеваторах)

Розмістити заявку як на Закупівлю, так і на Продаж на цьому, чи будь якому іншому елеваторі в системі, можна вже зараз – це БЕЗКОШТОВНО (потребує реєстрації та додавання компанії до свого профайла)

Rem. timeCategoryVolumePriceRegionFavorite
No results found.

Category: Elevator of Ukraine

Чортківський КХП ДП Дільниця № 2 Білобожниця Держрезерв
Держрезерв

    4/1

Director (as at 2019-06-03):
Стефаняк Петро Олексійович

Unified State Register of Enterprises and Organizations of Ukraine: 00956187

VAT: 009561819168

Train station:
БЕЛОБОЖНИЦА БІЛОБОЖНИЦЯ
Вантажна спроможність (ваг.\24): 22
Одночасне Вантаження (ваг.): 3
logo

Тернопільська область, Чортківський район, с. Білобожниця, вул. Шевченка, буд. 2-А

25.6883

49.0485


6