Місткість, тон95000
С\Х культури
Логістика елеватора
1371
0

Розрахуйте Ваші витрати логістики та зберігання на елеваторі

Якщо Ви побачили помилки - повідомте нас про це, виділивши текст та натиснувши клавіші Ctrl+Enter.

Застереження: Інформація про елеватор у профайлі елеватора Карти елеваторів є власністю компанії Агроксі Україна і не носить рекламного характеру. Інформація про компанії і елеватори зібрана з відкритих джерел (включаючи відкриті державні реєстри) з дотриманням всіх норм законодавства України з метою інформування користувачів про стан ринку зберігання агрокультур і його можливості. Звертаємо вашу увагу, що інформація щодо суб'єктів господарської діяльності, а так само його посадових осіб не є персональними даними у розумінні відповідного закону і доступна будь-якому користувачеві Інтернет на різноманітних ресурсах і сайтах. Як змінити або видалити інформацію?

Елеватор ТОВ «Бучачагрохлібпром» (повна назва – товариство з обмеженою відповідальністю «Бучачагрохлібпром») розташований в м. Бучач Бучачського району Тернопільської області. Компанія ТОВ «Бучачагрохлібпром» є провідним виробником і постачальником високоякісного насіннєвого матеріалу вітчизняної і зарубіжної селекції для багатьох регіонів України, Росії та Молдови. Компанія заснована в 2004 році. У 2006 році був введений в експлуатацію насіннєвий завод датської фірми «Cimbria» (Тернопільська обл., Бучацький р-н, с. Підзамочок), який спеціалізується на очищенні, калібруванні, протравлюванні і фасування насіння різних с/г культур. Має дві потужні зерноочисні лінії: перша - потужністю 150 т/добу, друга - 250 т/добу. Основні напрямки діяльності: виробництво і реалізація насіння; розведення свиней і великої рогатої худоби; вирощування та переробка зернових і технічних культур; реалізація круп, борошна пшеничного і житнього, соняшникової олії; зберігання та відвантаження зерна.

Земельний банк ТОВ «Бучачагрохлібпром» становить близько 25 тис. га землі, розташованих одним масивом в трьох районах Тернопільської області.

Профільними культурами є озима та яра пшениця, ячмінь, рапс, соя, горох, гречка, цукрові буряки, овес, кукурудза, соняшник.

Тип елеватора – лінійний. Загальна потужність одночасного зберігання становить 79 тисяч тон. Тип зберігання – металічні силоси (Symaga (Іспанія) 50000 тон), напольні склади (29000 тон).

Підприємство надає послуги з доопрацювання зернових, для цього на елеваторі є вузол очищення (сепаратори БСХ-200 (3 шт), БЦС-50 (2 шт)) із загальною потужністю очищення 500 тон/годину, зерносушарки (Bonfanti (Італія), Sukup (США), ДСП-50) продуктивністю при знятті 10% вологи по кукурудзі 100 тон/годину (вид палива – газ). Транспортне обладнання елеватора (Sukup (США), OBIAL (Туреччина)) має змогу здійснювати транспортування зернової продукції із потужністю до 175 тон/годину.

Підприємство здійснює прийом та відвантаження зернової продукції автомобільним транспортом із потужністю завантаження 200 тон/годину, відвантаження – 1000 тон/добу.

Є можливість здійснювати прийом та відвантаження зернової продукції з/д транспортом через з/д станцію «Бучач» Львівської ЗД (364400) із потужностями прийому 8 вагонів/добу, відвантаження – 20 вагонів/добу. Елеватор має сертифіковану лабораторію з перевірки якості зерна.

Директором є Карачка Іван Володимирович.

Елеватор видає складські квитанції, які є підтвердженням якості та кількості прийнятої продукції, а також дає можливість продавати продукцію, як у повному обсязі або частково через інструменти електронних торгів на AGROXY як на внутрішньому ринку так і на експорт. Більш детальну інформацію про те, як вигідно та швидко продати зернові, бобові та інші культури, що зберігаються на елеваторі ТОВ «Бучачагрохлібпром», через юридично значимі торги AGROXY, можна отримати, спробувавши навчальні Тестові торги, або шляхом розміщення безоплатних заявок на покупку та продаж збіжжя на цьому елеваторі. Інформацію про витрати за зберігання с/г культур на елеваторі ТОВ «Бучачагрохлібпром» та на логістику можна отримати шляхом використання онлайн калькуляторів, які розміщені на сторінці даного елеватора. На сусідніх вкладинках наведено основні технічні характеристики даного елеватора і його відповідність НАССР стандартам та закупівельні ціни.

Для зміни інформації щодо елеватора зв'яжіться з нами через пошту support@agroxy.com (з офіційної поштової скриньки вашої компанії, надавши в підписі інформацію про посади, яку ви займаєте в своїй компанії і контакти для зв'язку)

Чи можна повністю видалити інформацію про компанію? Можна видалити всю інформацію, крім інформації з реєстру, рейтингів і можливість коментування іншими користувачами на сторінці вашого елеватора. Так само представник компанії \ елеватора може вимагати привести інформацію у відповідність з актуальними даними державних реєстрів України (УСІ ЦІ ПОСЛУГИ НАДАЮТЬСЯ БЕЗКОШТОВНО).

Залишення і видалення коментарів. Кожен користувач може залишити коментар, який має відношення до теми сторінки. Адміністрація Агроксі залишає за собою право редагувати і видаляти будь-які коментарі відповідно до своїх внутрішніх правил без попередження і узгодження.

Тип елеватора

Линейный

Зерносушарки

Есть

Тип зберігання

МетСилосы;Напольные

Продуктивність зерносушарок, тон/год - тон/доба

500 т/добу

Очисне обладнання

Есть

Потужність очистного обладнання

Потужність транспортного обладнання, прийом т/доба

Сертифікована лабораторія

Есть

Фумігація

Залізничне відвантаження, тон/доба

Есть;

Потужність відвантаження залізниці, тон/доба

400 т/добу

Завантаження на корабель (порт), тон/доба

Нет;

Потужність завантаження на корабель, тон/доба

Потужність автозавантаження, тон/доба

Здано в експлуатацію

2013

Елеватор - Партнер Agroxy

Нет
Таблиця середніх тарифів послуг елеваторів на 2017 / 18УрожайОлійніІнше
Прийом (1 тона)
Зважування (на авт.вагон)
Очистка (за % на 1 т)
СУШКА = зневоложення (1% за 1 тону)
Зберігання (тона/день)
Відвантаження авто (1 т)
Відвантаження залізничне (1 т)
Перереєстрація вантажу (на кожну партію)
Аналіз зразка (вологість/дом)
Аналіз зразка + реєстр
Інші аналізи (напр., експрес аналіз на ГМО) за 1 т
SGS/Veritas сертифікація, за 1 т
Пломбування за 1 вагон/авто
Експлуатація залізничних колій (за 1 вагон)
Работа локомотива (за годину)

Партнерська програма Агроксі для Елеваторів

  • Можливість стати «ціноформуючим» елеватором в своєму регіоні.
  • Залучення нових покупців як вітчизняних, так і прямих зарубіжних.
  • Можливість вигідно і оперативно продавати залишки за максимальною ціною.
  • Надавати власникам зерна, виробникам і трейдерам, впевненість у якості послуг елеватора.
  • Можливість продавати і купувати продукцію більш високої якості.
  • Підтримка бізнес репутації елеватора.
  • Перехід на цифрові інструменти і нові стандарти роботи з даними.

ОНЛАЙН ТОРГИ проводяться ТІЛЬКИ на елеваторах з НАССР Сертифікацією.

Партнер Агроксі Україна з проведення HACCP Сертифікації компанія з міжнародною репутацією BakerTilly – (Завантажити презентацію щодо реалізації HACCP на українських елеваторах)

Розмістити заявку як на Закупівлю, так і на Продаж на цьому, чи будь якому іншому елеваторі в системі, можна вже зараз – це БЕЗКОШТОВНО (потребує реєстрації та додавання компанії до свого профайла)

Категорія: Елеватор України

Бучачагрохлібпром ТзОВ
Бучачагрохлебпром

    5/1
Додати заявку

Безкоштовне розміщення заявки на купівлю / продаж агропродукції

Директор:
ПАСТУЩАК ІГОР КАЗИМИРОВИЧ

ЄДРПОУ: 00952829

Залізнична Станція:
364400 БУЧАЧ БУЧАЧ

Група Ризику : Вхід
Вантажна спроможність (ваг.\24): 54
Зайнятість станції 2017 (%): 7.5
Відстань до Вузлової Станції (км): 126
Одночасне Вантаження (ваг.): 2

Тернопільська область, Бучацький район, м Бучач, вул. Галицька, б.160

Показати на мапі
logo

(03544) 2-69-96

(067) 360-69-08, (067) 354-66-99

http://www.buchach-ahp.com.ua/

25.3683

49.0652