Місткість, тон70000
С\Х культури
Логістика елеватора
576
0

Розрахуйте Ваші витрати логістики та зберігання на елеваторі

Якщо Ви побачили помилки - повідомте нас про це, виділивши текст та натиснувши клавіші Ctrl+Enter.

Застереження: Інформація про елеватор у профайлі елеватора Карти елеваторів є власністю компанії Агроксі Україна і не носить рекламного характеру. Інформація про компанії і елеватори зібрана з відкритих джерел (включаючи відкриті державні реєстри) з дотриманням всіх норм законодавства України з метою інформування користувачів про стан ринку зберігання агрокультур і його можливості. Звертаємо вашу увагу, що інформація щодо суб'єктів господарської діяльності, а так само його посадових осіб не є персональними даними у розумінні відповідного закону і доступна будь-якому користувачеві Інтернет на різноманітних ресурсах і сайтах. Як змінити або видалити інформацію?

Елеватор ТОВ «БЛЕК БРАЙОНІ ХОЛДІНГС» (повна назва – товариство з обмеженою відповідальністю «БЛЕК БРАЙОНІ ХОЛДІНГС»). Елеватор був зданий в експлуатацію в 2012 році. Розташований в м. Хоростків Гусятинського району Тернопільської області. Елеватор є одним із п’яти елеваторів які входять до холдингу «Мрія Агрохолдинг».

«Мрія Агрохолдинг» - це вертикально інтегрований агропромисловий холдинг з власною інфраструктурою і сучасним парком автотранспорту і сільгосптехніки. Напрямки виробництва: рослинництво; овочівництво; насінництво; зберігання та переробка продукції; логістика; трейдинг; дослідження і АГРООСВІТА.

Профільними культурами холдингу є пшениця, ріпак, кукурудза, картопля, цукровий буряк, соя. Земельний банк холдингу сконцентрований на Західній Україні, компанія обробляє землі Львівської, Тернопільської, Хмельницької, Чернівецької, Івано-Франківської та Рівненської областях. До складу Агрохолдингу входить п'ять елеваторів загальною місткістю близько 380 тис. т. Перший елеватор був зданий в експлуатацію в 2007 р, а останній - в кінці 2013 р

Найбільші елеватори «Мрії» знаходяться в смт. Козова, м Борщів і с. Деренівка. Загальна потужність кожного складає близько 100 тис. тон. Компанія «Мрія Агрохолдинг» заснована Іваном і Клавдієм Гутою в 1992 році. До серпня 2014 року гендиректором агрохолдингу і власником 80% акцій підприємства був Микола Гута (син засновників компанії). З 2008 по 2014 рр. акції компанії котувалися на майданчику Франкфуртської фондової біржі.

У серпні 2014 «Мрія Агрохолдинг» оголосив про неможливість розплатитися по боргах. Це стало найбільшим дефолтом серед українських аграрних компаній. Керівництво агрохолдингу не надав кредиторам проект реструктуризації заборгованості і в січні 2015 року контроль над активами перейшов до кредиторів, які обрали нове керівництво.

У лютому 2015 року на посаду генерального директора «Мрії» призначений Саймон Чернявський (Simon Chernyavsky), що має більш ніж 20-річний досвід роботи в країнах СНД на керівних посадах в агросекторі. У червні 2015 р Агрохолдинг вдалося поповнити оборотний капітал шляхом залучення кредитної лінії на суму $ 25 млн.

Тип елеватора – лінійний. Потужність одночасного зберігання складає 70000 тон (металеві силоси 70 тис. т FRAME (Італія): 12 шт.по 5,047 тис. т). Підприємство надає послуги з доопрацювання зернових, для цього на елеваторі є вузол очищення (Сепаратори Cimbria D 167 (Данія) - 2 шт), зерносушарки. Транспортна система елеватора – Cimbria (Данія). Підприємство здійснює прийом та відвантаження зернової продукції автомобільним транспортом із потужністю відвантаження 100 тон/годину. Елеватор має сертифіковану лабораторію з перевірки якості зерна.

Директором елеватора є Дмитерко Наталія Володимирівна.

Елеватор видає складські квитанції, які є підтвердженням якості та кількості прийнятої продукції, а також дає можливість продавати продукцію, як у повному обсязі або частково через інструменти електронних торгів на AGROXY як на внутрішньому ринку так і на експорт. Більш детальну інформацію про те, як вигідно та швидко продати зернові, що зберігаються на елеваторі ТОВ «БЛЕК БРАЙОНІ ХОЛДІНГС», через юридично значимі торги AGROXY, можна отримати, спробувавши навчальні Тестові торги, або шляхом розміщення безоплатних заявок на покупку та продаж збіжжя на цьому елеваторі. Інформацію про витрати за зберігання с/г культур на елеваторі ТОВ «БЛЕК БРАЙОНІ ХОЛДІНГС» та логістики можна отримати шляхом використання онлайн калькуляторів, які розміщені на сторінці даного елеватора. На сусідніх вкладинках наведено основні технічні характеристики даного елеватора і його відповідність НАССР стандартам та закупівельні ціни.

Для зміни інформації щодо елеватора зв'яжіться з нами через пошту support@agroxy.com (з офіційної поштової скриньки вашої компанії, надавши в підписі інформацію про посади, яку ви займаєте в своїй компанії і контакти для зв'язку)

Чи можна повністю видалити інформацію про компанію? Можна видалити всю інформацію, крім інформації з реєстру, рейтингів і можливість коментування іншими користувачами на сторінці вашого елеватора. Так само представник компанії \ елеватора може вимагати привести інформацію у відповідність з актуальними даними державних реєстрів України (УСІ ЦІ ПОСЛУГИ НАДАЮТЬСЯ БЕЗКОШТОВНО).

Залишення і видалення коментарів. Кожен користувач може залишити коментар, який має відношення до теми сторінки. Адміністрація Агроксі залишає за собою право редагувати і видаляти будь-які коментарі відповідно до своїх внутрішніх правил без попередження і узгодження.

Тип елеватора

Линейный

Зерносушарки

Нет

Тип зберігання

МетСилосы

Продуктивність зерносушарок, тон/год - тон/доба

Очисне обладнання

Есть

Потужність очистного обладнання

Потужність транспортного обладнання, прийом т/доба

Сертифікована лабораторія

Есть

Фумігація

Залізничне відвантаження, тон/доба

Нет

Потужність відвантаження залізниці, тон/доба

Завантаження на корабель (порт), тон/доба

Нет

Потужність завантаження на корабель, тон/доба

Потужність автозавантаження, тон/доба

100 т/год

Здано в експлуатацію

2012

Елеватор - Партнер Agroxy

Нет
Таблиця середніх тарифів послуг елеваторів на 2017 / 18УрожайОлійніІнше
Прийом (1 тона)
Зважування (на авт.вагон)
Очистка (за % на 1 т)
СУШКА = зневоложення (1% за 1 тону)
Зберігання (тона/день)
Відвантаження авто (1 т)
Відвантаження залізничне (1 т)
Перереєстрація вантажу (на кожну партію)
Аналіз зразка (вологість/дом)
Аналіз зразка + реєстр
Інші аналізи (напр., експрес аналіз на ГМО) за 1 т
SGS/Veritas сертифікація, за 1 т
Пломбування за 1 вагон/авто
Експлуатація залізничних колій (за 1 вагон)
Работа локомотива (за годину)

Партнерська програма Агроксі для Елеваторів

  • Можливість стати «ціноформуючим» елеватором в своєму регіоні.
  • Залучення нових покупців як вітчизняних, так і прямих зарубіжних.
  • Можливість вигідно і оперативно продавати залишки за максимальною ціною.
  • Надавати власникам зерна, виробникам і трейдерам, впевненість у якості послуг елеватора.
  • Можливість продавати і купувати продукцію більш високої якості.
  • Підтримка бізнес репутації елеватора.
  • Перехід на цифрові інструменти і нові стандарти роботи з даними.

ОНЛАЙН ТОРГИ проводяться ТІЛЬКИ на елеваторах з НАССР Сертифікацією.

Партнер Агроксі Україна з проведення HACCP Сертифікації компанія з міжнародною репутацією BakerTilly – (Завантажити презентацію щодо реалізації HACCP на українських елеваторах)

Розмістити заявку як на Закупівлю, так і на Продаж на цьому, чи будь якому іншому елеваторі в системі, можна вже зараз – це БЕЗКОШТОВНО (потребує реєстрації та додавання компанії до свого профайла)

Категорія: Елеватор України

Блек Брайоні Холдінгс
ранее Мрия Агрохолдинг

    0/0
Додати заявку

Безкоштовне розміщення заявки на купівлю / продаж агропродукції

Директор:
ДМИТЕРКО НАТАЛІЯ ВОЛОДИМИРІВНА

ЄДРПОУ: 34696519

Залізнична Станція:48240, Тернопільська обл., Гусятинський, м. Хоростків, вул. Незалежності буд.1-Ж/1

Показати на мапі
logo

(03557) 6-39-99, 0800-508-805

25.9017

49.1989