Місткість, тон90000
С\Х культури
Логістика елеватора
1215
0

Розрахуйте Ваші витрати логістики та зберігання на елеваторі

Якщо Ви побачили помилки - повідомте нас про це, виділивши текст та натиснувши клавіші Ctrl+Enter.

Застереження: Інформація про елеватор у профайлі елеватора Карти елеваторів є власністю компанії Агроксі Україна і не носить рекламного характеру. Інформація про компанії і елеватори зібрана з відкритих джерел (включаючи відкриті державні реєстри) з дотриманням всіх норм законодавства України з метою інформування користувачів про стан ринку зберігання агрокультур і його можливості. Звертаємо вашу увагу, що інформація щодо суб'єктів господарської діяльності, а так само його посадових осіб не є персональними даними у розумінні відповідного закону і доступна будь-якому користувачеві Інтернет на різноманітних ресурсах і сайтах. Як змінити або видалити інформацію?

Елеватор ПАП «АГРОПРОДСЕРВІС» (повна назва – приватне агропромислове підприємство «АГРОПРОДСЕРВІС») розташований в смт. Козова Козівського району Тернопільської області. Елеватор був зданий в експлуатацію в 2009 році. Елеватор входить до складу Корпорації «АГРОПРОДСЕРВІС».

Корпорація «Агропродсервіс» заснована в 1999 році. Об'єднує групу господарств в Тернопільській і Івано-Франківській області, які займаються рослинництвом, тваринництвом і працюють в сфері послуг. Потужності корпорації «Агропродсервіс» розташовані в трьох областях - Тернопільській, Львівській та Івано-Франківській. Основні напрямки діяльності - рослинництво, насінництво, виробництво комбікормів, свинарство, птахівництво і молочне скотарство. Земельний банк корпорації становить близько 40 тис. га Профільні культури корпорації: озима пшениця, ячмінь, соя, рапс, кукурудза, соняшник, цукрові буряки.

Генеральний директор компанії - Андрій Баран.

Тип елеватора – лінійний. Потужність одночасного зберігання складає 74000 тон (металеві силоси: FEERUM (Польща): FSP 24/19 - 6 шт по 7,915 тис.т). та напольні склади.

Підприємство надає послуги з доопрацювання зернових, для цього на елеваторі є вузол очищення (сепаратор КБС-1270.4.00 (KMZ Industries)) із потужністю 350 тон/годину, зерносушарки (FEERUM DDG28 (Польща). Питома витрата газу 1,3-1,5 м3/т /%) продуктивністю при знятті 10% вологи по кукурудзі 16,7 тон/годину (вид палива – газ). Транспортне обладнання елеватора (транспортери FRL 130, норії FRК -130 FEERUM (Польща)) має змогу здійснювати транспортування зернової продукції із потужністю до 130 тон/годину.

Підприємство здійснює прийом та відвантаження зернової продукції автомобільним транспортом із потужністю завантаження 3000 тон/добу, відвантаження – 1000 тон/добу.

У елеватора є можливість здійснювати відвантаження зернової продукції з/д транспортом через станцію «Козова» Львівської ЗД (362404) із потужністю 1000 тон/добу.

Елеватор має сертифіковану лабораторію з перевірки якості зерна.

Елеватор видає складські квитанції, які є підтвердженням якості та кількості прийнятої продукції, а також дає можливість продавати продукцію, як у повному обсязі або частково через інструменти електронних торгів на AGROXY як на внутрішньому ринку так і на експорт. Більш детальну інформацію про те, як вигідно та швидко продати зернові, що зберігаються на елеваторі ПАП «АГРОПРОДСЕРВІС» (Козівський КХП), через юридично значимі торги AGROXY, можна отримати, спробувавши навчальні Тестові торги, або шляхом розміщення безоплатних заявок на покупку та продаж збіжжя на цьому елеваторі. Інформацію про витрати за зберігання с/г культур на елеваторі ПАП «АГРОПРОДСЕРВІС» (Козівський КХП) та логістики можна отримати шляхом використання онлайн калькуляторів, які розміщені на сторінці даного елеватора. На сусідніх вкладинках наведено основні технічні характеристики даного елеватора і його відповідність НАССР стандартам та закупівельні ціни.

Для зміни інформації щодо елеватора зв'яжіться з нами через пошту support@agroxy.com (з офіційної поштової скриньки вашої компанії, надавши в підписі інформацію про посади, яку ви займаєте в своїй компанії і контакти для зв'язку)

Чи можна повністю видалити інформацію про компанію? Можна видалити всю інформацію, крім інформації з реєстру, рейтингів і можливість коментування іншими користувачами на сторінці вашого елеватора. Так само представник компанії \ елеватора може вимагати привести інформацію у відповідність з актуальними даними державних реєстрів України (УСІ ЦІ ПОСЛУГИ НАДАЮТЬСЯ БЕЗКОШТОВНО).

Залишення і видалення коментарів. Кожен користувач може залишити коментар, який має відношення до теми сторінки. Адміністрація Агроксі залишає за собою право редагувати і видаляти будь-які коментарі відповідно до своїх внутрішніх правил без попередження і узгодження.

Тип елеватора

Линейный

Зерносушарки

Есть

Тип зберігання

Продуктивність зерносушарок, тон/год - тон/доба

400 т/добу

Очисне обладнання

Есть

Потужність очистного обладнання

Потужність транспортного обладнання, прийом т/доба

130 т/год

Сертифікована лабораторія

Есть

Фумігація

Залізничне відвантаження, тон/доба

Есть;

Потужність відвантаження залізниці, тон/доба

1 000 т/добу

Завантаження на корабель (порт), тон/доба

Есть;

Потужність завантаження на корабель, тон/доба

Потужність автозавантаження, тон/доба

1 000 т/добу

Здано в експлуатацію

2009

Елеватор - Партнер Agroxy

Нет
Таблиця середніх тарифів послуг елеваторів на 2017 / 18УрожайОлійніІнше
Прийом (1 тона)
Зважування (на авт.вагон)
Очистка (за % на 1 т)
СУШКА = зневоложення (1% за 1 тону)
Зберігання (тона/день)
Відвантаження авто (1 т)
Відвантаження залізничне (1 т)
Перереєстрація вантажу (на кожну партію)
Аналіз зразка (вологість/дом)
Аналіз зразка + реєстр
Інші аналізи (напр., експрес аналіз на ГМО) за 1 т
SGS/Veritas сертифікація, за 1 т
Пломбування за 1 вагон/авто
Експлуатація залізничних колій (за 1 вагон)
Работа локомотива (за годину)

Партнерська програма Агроксі для Елеваторів

  • Можливість стати «ціноформуючим» елеватором в своєму регіоні.
  • Залучення нових покупців як вітчизняних, так і прямих зарубіжних.
  • Можливість вигідно і оперативно продавати залишки за максимальною ціною.
  • Надавати власникам зерна, виробникам і трейдерам, впевненість у якості послуг елеватора.
  • Можливість продавати і купувати продукцію більш високої якості.
  • Підтримка бізнес репутації елеватора.
  • Перехід на цифрові інструменти і нові стандарти роботи з даними.

ОНЛАЙН ТОРГИ проводяться ТІЛЬКИ на елеваторах з НАССР Сертифікацією.

Партнер Агроксі Україна з проведення HACCP Сертифікації компанія з міжнародною репутацією BakerTilly – (Завантажити презентацію щодо реалізації HACCP на українських елеваторах)

Розмістити заявку як на Закупівлю, так і на Продаж на цьому, чи будь якому іншому елеваторі в системі, можна вже зараз – це БЕЗКОШТОВНО (потребує реєстрації та додавання компанії до свого профайла)

Категорія: Елеватор України

Агропродсервіс ПАП (Козова)
ЧАП Агропродсервис

    0/0
Додати заявку

Безкоштовне розміщення заявки на купівлю / продаж агропродукції

Директор:
БАРАН АНДРІЙ СТЕПАНОВИЧ

ЄДРПОУ: 30356854

Залізнична Станція:
362404 КОЗОВА КОЗОВА

Група Ризику : Вхід
Вантажна спроможність (ваг.\24): 109
Зайнятість станції 2017 (%): 7.2
Відстань до Вузлової Станції (км): 44
Одночасне Вантаження (ваг.): 6

47600, Тернопільська обл., Козівський, смт. Козова, вул. П. Думки буд.5

Показати на мапі
logo

+380674832135, +38 (05347) 2-14-01, (050) 437-50-77

http://www.agroprodservice.com.ua

25.1769

49.4242