Crops
Logistic Input/Output
12000 tons
More details >> New
18%
890
0

Інформація була видалена за запитом представника компанії

Власники елеватора:

Заєць Володимир Володимирович , внесок — 51 489 109 грн, 47.25% Чижик Сергій Вячеславович , внесок — 46 247 702 грн, 42.44% ВОЛЬФФ МЮЛЛЕР ФОН БЛУМЕНКРОН КРІСТІАН , внесок — 3 814 387 грн, 3.5% ВОЛЬФФ ФІЛІПП , внесок — 3 814 387 грн, 3.5% Заєць Сергій Володимирович , внесок — 3 615 975 грн, 3.32% ВИГОДООДЕРЖУВАЧ ВОЛЬФФ МЮЛЛЕР ФОН БЛУМЕНКРОН КРІСТІАН ВИГОДООДЕРЖУВАЧ ВОЛЬФФ ФІЛІПП ШВЕЙЦАРІЯ ВИГОДООДЕРЖУВАЧ ЗАЄЦЬ ВОЛОДИМИР ВОЛОДИМИРОВИЧ ВИГОДООДЕРЖУВАЧ ЗАЄЦЬ СЕРГІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ ВИГОДООДЕРЖУВАЧ ЧИЖИК СЕРГІЙ ВЯЧЕСЛАВОВИЧ

Застереження: Інформація про елеватор у профайлі елеватора Карти елеваторів є власністю компанії Агроксі Україна і не носить рекламного характеру. Інформація про компанії і елеватори зібрана з відкритих джерел (включаючи відкриті державні реєстри) з дотриманням всіх норм законодавства України з метою інформування користувачів про стан ринку зберігання агрокультур і його можливості. Звертаємо вашу увагу, що інформація щодо суб'єктів господарської діяльності, а так само його посадових осіб не є персональними даними у розумінні відповідного закону і доступна будь-якому користувачеві Інтернет на різноманітних ресурсах і сайтах. Як змінити або видалити інформацію?

Інформація була видалена за запитом представника компанії

Якщо Ви побачили помилки - повідомте нас про це, виділивши текст та натиснувши клавіші Ctrl+Enter.

Для зміни інформації щодо елеватора зв'яжіться з нами через пошту support@agroxy.com (з офіційної поштової скриньки вашої компанії, надавши в підписі інформацію про посади, яку ви займаєте в своїй компанії і контакти для зв'язку)

Чи можна повністю видалити інформацію про компанію? Можна видалити всю інформацію, крім інформації з реєстру, рейтингів і можливість коментування іншими користувачами на сторінці вашого елеватора. Так само представник компанії \ елеватора може вимагати привести інформацію у відповідність з актуальними даними державних реєстрів України (УСІ ЦІ ПОСЛУГИ НАДАЮТЬСЯ БЕЗКОШТОВНО).

Залишення і видалення коментарів. Кожен користувач може залишити коментар, який має відношення до теми сторінки. Адміністрація Агроксі залишає за собою право редагувати і видаляти будь-які коментарі відповідно до своїх внутрішніх правил без попередження і узгодження.

Інформація була видалена за запитом представника компанії

Login or Register to see info

Партнерська програма Агроксі для Елеваторів

  • Можливість стати «ціноформуючим» елеватором в своєму регіоні.
  • Залучення нових покупців як вітчизняних, так і прямих зарубіжних.
  • Можливість вигідно і оперативно продавати залишки за максимальною ціною.
  • Надавати власникам зерна, виробникам і трейдерам, впевненість у якості послуг елеватора.
  • Можливість продавати і купувати продукцію більш високої якості.
  • Підтримка бізнес репутації елеватора.
  • Перехід на цифрові інструменти і нові стандарти роботи з даними.

ОНЛАЙН ТОРГИ проводяться ТІЛЬКИ на елеваторах з НАССР Сертифікацією.

Партнер Агроксі Україна з проведення HACCP Сертифікації компанія з міжнародною репутацією BakerTilly – (Завантажити презентацію щодо реалізації HACCP на українських елеваторах)

Розмістити заявку як на Закупівлю, так і на Продаж на цьому, чи будь якому іншому елеваторі в системі, можна вже зараз – це БЕЗКОШТОВНО (потребує реєстрації та додавання компанії до свого профайла)

Rem. timeCategoryVolumePriceRegionFavorite
OldSOYA BEANs - GM Soya Beans10010500UAHSumy
OldWHEAT - Milling Wheat 12.5%1005850UAHSumy

Category: Elevator of Ukraine

Вітчизна (Заводи)
SAT САТ

    0/0

Director (as at 2019-05-31):
Чижик Сергій Вячеславович

Unified State Register of Enterprises and Organizations of Ukraine: 30490299

VAT: 304902918050

logo

41668, Сумська обл., Конотопський, с. Заводи (Шевченківське), вул. Комунарівська буд.50

Інформація була видалена за запитом представника компанії

33.0401

51.1589