Crops
Logistic Input/Output
73970 tons
More details >> New
18%
2856
0

Безкоштовне розміщення заявки на купівлю / продаж агропродукції

Розрахуйте Ваші витрати логістики та зберігання на елеваторі

Власники елеватора:

Заєць Володимир Володимирович , внесок — 51 489 109 грн, 47.25% Чижик Сергій Вячеславович , внесок — 46 247 702 грн, 42.44% ВОЛЬФФ МЮЛЛЕР ФОН БЛУМЕНКРОН КРІСТІАН , внесок — 3 814 387 грн, 3.5% ВОЛЬФФ ФІЛІПП , внесок — 3 814 387 грн, 3.5% Заєць Сергій Володимирович , внесок — 3 615 975 грн, 3.32% ВИГОДООДЕРЖУВАЧ ВОЛЬФФ МЮЛЛЕР ФОН БЛУМЕНКРОН КРІСТІАН ВИГОДООДЕРЖУВАЧ ВОЛЬФФ ФІЛІПП ШВЕЙЦАРІЯ ВИГОДООДЕРЖУВАЧ ЗАЄЦЬ ВОЛОДИМИР ВОЛОДИМИРОВИЧ ВИГОДООДЕРЖУВАЧ ЗАЄЦЬ СЕРГІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ ВИГОДООДЕРЖУВАЧ ЧИЖИК СЕРГІЙ ВЯЧЕСЛАВОВИЧ

Застереження: Інформація про елеватор у профайлі елеватора Карти елеваторів є власністю компанії Агроксі Україна і не носить рекламного характеру. Інформація про компанії і елеватори зібрана з відкритих джерел (включаючи відкриті державні реєстри) з дотриманням всіх норм законодавства України з метою інформування користувачів про стан ринку зберігання агрокультур і його можливості. Звертаємо вашу увагу, що інформація щодо суб'єктів господарської діяльності, а так само його посадових осіб не є персональними даними у розумінні відповідного закону і доступна будь-якому користувачеві Інтернет на різноманітних ресурсах і сайтах. Як змінити або видалити інформацію?

ТОВ «Вітчизна (повна назва – товариство з обмеженою відповідальністю «Вітчизна») - було засновано 18 січня 2000 року. З того часу ТОВ «Вітчизна» представляє аграрний бізнес-напрямок діяльності в 3-х основних видах: рослинництво, тваринництво та складське господарство, і являється одним з найбільших сільськогосподарських виробників Сумської області. Центральний офіс ТОВ «Вітчизна» знаходиться в м. Конотоп - районному центрі північного регіону України, який традиційно є аграрним.

ТОВ «Вітчизна» використовує самі передові технології: навігація техніки тільки через GPS, віддалений контроль використання палива, місцезнаходження та контроль швидкості руху техніки. Автоматичне створення і аналіз карти врожайності.

Використання техніки світових брендів (John Deere, Case, Pottinger, Kinze, Lely, Manitou, JCB, Bobcat, Siloking).

В одній з основних сфер діяльності, тваринництві, маємо дві ферми європейського рівня з сучасними доїльними залами DeLaval (с. Шпотівка 2950 голів, с. Тернівка 1086 голів).

Також ТОВ «Вітчизна» займається благодійністю, починаючи з 2015 року наша компанія проводить виплати сім’ям загиблих учасників АТО м. Конотоп та Конотопського району.

ТОВ «Вітчизна» має два елеватори в с. Питомник та с. Заводи. Історія подій по елеватору ТОВ «Вітчизна» (с. Питомник): 2006 рік - атестована лабораторія. 2007 рік - будівництво металевого силосу ємкістю 1000т. та автоприймання 50т. 2008 рік - реконструкція складів підлогового зберігання, установка зерносушилки та будівництво залізничних вагів на 150 тон. 2011 рік - установка нової сушки моделі "Веста" та двох оперативних силосів на 390т. та 350т. 2012 рік - будівництво 3-х металевих силосів загальною ємкістю 15000т. 2013 рік - будівництво силосу ємкістю 5000т. 2015 рік - будівництво 4-х металевих силосів загальною ємкістю 20000т. та двох оперативних силосів по 500т. 2016 рік - будівництво 4-х металевих силосів загальною ємкістю 20000т. та установка нової сушильної установки "Buhler", загальна ємкість зберігання елеватора складає 85000т.

Елеватор ТОВ «Вітчизна» (с. Питомник) зданий в експлуатацію у 2012 році.

Тип елеватора - лінійний, тип зберігання - металеві силоси. Загальна потужність одночасного зберігання становить 73000 тон. На елеваторі встановлено металеві силоси потужністю 40000 тон (8 шт. по 5000 тон (ЛУБНИМАШ), і 20000 тон, 4 шт. по 5000 тон (Symaga (Іспанія)). На території елеватора функціонують лінії автозавантаження і автовідвантаження, а також гілка залізниці. Потужність автозавантаження - 2500 тон/добу, потужність автовідвантаження 3000 т/добу. Потужність очисного обладнання (сепаратори БСХ-100) – 300 тон/годину, потужність транспортного устаткування – 100 тон/добу. Застосовується зерносушарки Bühler (Германия), Sukup (США), Vesta-30, P819 потужність яких при знятті 10% вологи по кукурудзі складає 63 тон/годину. Елеватор працює із зерновими, олійними культурами та крупами. Додатково інформуємо, що елеватор має сертифіковану лабораторію з перевірки якості зерна.

Елеватор видає складські квитанції, які є підтвердженням якості та кількості прийнятої продукції, а також дає можливість продавати продукцію, як у повному обсязі або частково через інструменти електронних торгів на AGROXY як на внутрішньому ринку так і на експорт. Більш детальну інформацію про те, як вигідно та швидко продати зернові, бобові та інші культури, що зберігаються на елеваторі ТОВ «Вітчизна», через юридично значимі торги AGROXY, можна отримати, спробувавши навчальні Тестові торги, або шляхом розміщення безоплатних заявок на покупку та продаж збіжжя на цьому елеваторі. Інформацію про витрати за зберігання с/г культур на елеваторі ТОВ «Вітчизна» та на логістику можна отримати шляхом використання онлайн калькуляторів, які розміщені на сторінці даного елеватора. На сусідніх вкладинках наведено основні технічні характеристики даного елеватора і його відповідність НАССР стандартам та закупівельні ціни.

Якщо Ви побачили помилки - повідомте нас про це, виділивши текст та натиснувши клавіші Ctrl+Enter.

Для зміни інформації щодо елеватора зв'яжіться з нами через пошту support@agroxy.com (з офіційної поштової скриньки вашої компанії, надавши в підписі інформацію про посади, яку ви займаєте в своїй компанії і контакти для зв'язку)

Чи можна повністю видалити інформацію про компанію? Можна видалити всю інформацію, крім інформації з реєстру, рейтингів і можливість коментування іншими користувачами на сторінці вашого елеватора. Так само представник компанії \ елеватора може вимагати привести інформацію у відповідність з актуальними даними державних реєстрів України (УСІ ЦІ ПОСЛУГИ НАДАЮТЬСЯ БЕЗКОШТОВНО).

Залишення і видалення коментарів. Кожен користувач може залишити коментар, який має відношення до теми сторінки. Адміністрація Агроксі залишає за собою право редагувати і видаляти будь-які коментарі відповідно до своїх внутрішніх правил без попередження і узгодження.

Type of elevator

Grain dryers

Yes

Storage type

Floor

Capacity of a grain dryer, t/h-t/d

2000

Purification equipment

Yes

Purification equipment capacity

2500

Capacity of transport equipment, acceptance t/d

250

Certified laboratory

Yes

Fumigation

No

Railway shipment

Yes

Capacity of railway shipment

2300

Loading on the ship (port)

No

Auto-loading capacity, tons / day

1400

Put into operation

2007

Elevator - Partner Agroxy

No

Login or Register to see info

Партнерська програма Агроксі для Елеваторів

  • Можливість стати «ціноформуючим» елеватором в своєму регіоні.
  • Залучення нових покупців як вітчизняних, так і прямих зарубіжних.
  • Можливість вигідно і оперативно продавати залишки за максимальною ціною.
  • Надавати власникам зерна, виробникам і трейдерам, впевненість у якості послуг елеватора.
  • Можливість продавати і купувати продукцію більш високої якості.
  • Підтримка бізнес репутації елеватора.
  • Перехід на цифрові інструменти і нові стандарти роботи з даними.

ОНЛАЙН ТОРГИ проводяться ТІЛЬКИ на елеваторах з НАССР Сертифікацією.

Партнер Агроксі Україна з проведення HACCP Сертифікації компанія з міжнародною репутацією BakerTilly – (Завантажити презентацію щодо реалізації HACCP на українських елеваторах)

Розмістити заявку як на Закупівлю, так і на Продаж на цьому, чи будь якому іншому елеваторі в системі, можна вже зараз – це БЕЗКОШТОВНО (потребує реєстрації та додавання компанії до свого профайла)

Rem. timeCategoryVolumePriceRegionFavorite
OldSOYA BEANs - GM Soya Beans10010500UAHSumy
OldWHEAT - Milling Wheat 11%1005750UAHSumy

Category: Elevator of Ukraine

Вітчизна (Питомник)
SAT САТ

    3/1

Director (as at 2019-05-30):
Чижик Сергій Вячеславович

Unified State Register of Enterprises and Organizations of Ukraine: 30490299

VAT: 304902918050

Train station:
ВИРЕВКА ВИРІВКА
Вантажна спроможність (ваг.\24): 25
Одночасне Вантаження (ваг.): 15
logo

41630, Сумська обл., Конотопський, с. Питомник, вул. Батуринський шлях буд.7/1

33.1721

51.2604


9