Crops
Logistic Input/Output
60000 tons
More details >> New
18%
3918
5

Безкоштовне розміщення заявки на купівлю / продаж агропродукції

Розрахуйте Ваші витрати логістики та зберігання на елеваторі

Власники елеватора:

Андрущенко Олександр Миколайович , внесок — 10 000 000 грн, 100% КІНЦЕВИЙ БЕНЕФІЦІАРНИЙ ВЛАСНИК (КОНТРОЛЕР) - АНДРУЩЕНКО ОЛЕКСАНДР МИКОЛАЙОВИЧ; УКРАЇНА;; СУМСЬКА ОБЛ., КРОЛЕВЕЦЬКИЙ РН., М. КРОЛЕВЕЦЬ, ВУЛ. ШКІЛЬНА, БУД. 22"

Застереження: Інформація про елеватор у профайлі елеватора Карти елеваторів є власністю компанії Агроксі Україна і не носить рекламного характеру. Інформація про компанії і елеватори зібрана з відкритих джерел (включаючи відкриті державні реєстри) з дотриманням всіх норм законодавства України з метою інформування користувачів про стан ринку зберігання агрокультур і його можливості. Звертаємо вашу увагу, що інформація щодо суб'єктів господарської діяльності, а так само його посадових осіб не є персональними даними у розумінні відповідного закону і доступна будь-якому користувачеві Інтернет на різноманітних ресурсах і сайтах. Як змінити або видалити інформацію?

Товариство з обмеженою відповідальністю «Кролевецький комбікормовий завод» (ТОВ «Кролевецький комбікормовий завод») знаходиться в місті Кролевець Сумської області. Фактична адреса підприємства: Сумська обл., м. Кролевець, вул. Транспортна 34. ТОВ «Кролевецький комбікормовий завод» пропонує наступні послуги власного елеватора: перевалка і зберігання зернових і олійних культур, очищення від домішок на сепараторі, сушка, лабораторний аналіз прийнятого зерна. Елеватор побудований в 2016 році. Тип сховища – для комбікормових заводів. Потужність одночасного зберігання сировини становить 30000 тон. Спосіб зберігання - металеві силоси BEHLEN (США) загальною місткістю 30000 тон. Для сушіння зерна застосовуються зерносушарки (Brock Grain Systems (США) - 2 шт., STELA (Німеччина) - 2 шт.). На території елеватора функціонують лінії автозавантаження і автовідвантаження, а також гілка залізниці. Потужності приймання з автотранспорту - 4 000 тон/добу. Потужності відвантаження залвзницею - 3500 тон/добу; автовідвантаження - 3000 тон/добу. Кролевецький комбікормовий завод продовжує нарощувати потужності власних зерносховищ. У 2018 році уведено нові потужності на Кролевецькому елеваторі, які збільшились до 185 тис. тон. Елеватор працює із зерновими та олійними культурами. Елеватор має сучасну сертифіковану лабораторію з перевірки якості зерна. Елеватор видає складські квитанції, які є підтвердженням якості та кількості прийнятої продукції, а також дає можливість продавати продукцію, як у повному обсязі або частково через інструменти електронних торгів на AGROXY як на внутрішньому ринку так і на експорт. Більш детальну інформацію про те, як вигідно та швидко продати зернові, бобові та інші культури, що зберігаються на елеваторі ТОВ «Кролевецький комбікормовий завод» через юридично значимі торги AGROXY, можна отримати, спробувавши навчальні Тестові торги, або шляхом розміщення безоплатних заявок на покупку та продажу основних видів продукції на цьому елеваторі. Інформацію про витрати за зберігання с/г культур на елеваторі ТОВ «Кролевецький комбікормовий завод» та на логістику можна отримати шляхом використання онлайн калькуляторів, які розміщені на сторінці даного елеватора. На сусідніх вкладинках наведено основні технічні характеристики даного елеватора і його відповідність НАССР стандартам та закупівельні ціни. На сьогодні підприємство очолює Марков Олександр Анатолійович Основні технічні характеристики даного елеватора наведено у вкладинці «Теххарактеристики».

Якщо Ви побачили помилки - повідомте нас про це, виділивши текст та натиснувши клавіші Ctrl+Enter.

Для зміни інформації щодо елеватора зв'яжіться з нами через пошту support@agroxy.com (з офіційної поштової скриньки вашої компанії, надавши в підписі інформацію про посади, яку ви займаєте в своїй компанії і контакти для зв'язку)

Чи можна повністю видалити інформацію про компанію? Можна видалити всю інформацію, крім інформації з реєстру, рейтингів і можливість коментування іншими користувачами на сторінці вашого елеватора. Так само представник компанії \ елеватора може вимагати привести інформацію у відповідність з актуальними даними державних реєстрів України (УСІ ЦІ ПОСЛУГИ НАДАЮТЬСЯ БЕЗКОШТОВНО).

Залишення і видалення коментарів. Кожен користувач може залишити коментар, який має відношення до теми сторінки. Адміністрація Агроксі залишає за собою право редагувати і видаляти будь-які коментарі відповідно до своїх внутрішніх правил без попередження і узгодження.

Type of elevator

Compound feed

Grain dryers

Yes

Storage type

Metal silos

Capacity of a grain dryer, t/h-t/d

320

Purification equipment

Yes

Certified laboratory

Yes

Fumigation

No

Railway shipment

Yes

Capacity of railway shipment

3500

Loading on the ship (port)

Yes

Auto-loading capacity, tons / day

3000

Put into operation

2016

Elevator - Partner Agroxy

No

Login or Register to see info

Партнерська програма Агроксі для Елеваторів

  • Можливість стати «ціноформуючим» елеватором в своєму регіоні.
  • Залучення нових покупців як вітчизняних, так і прямих зарубіжних.
  • Можливість вигідно і оперативно продавати залишки за максимальною ціною.
  • Надавати власникам зерна, виробникам і трейдерам, впевненість у якості послуг елеватора.
  • Можливість продавати і купувати продукцію більш високої якості.
  • Підтримка бізнес репутації елеватора.
  • Перехід на цифрові інструменти і нові стандарти роботи з даними.

ОНЛАЙН ТОРГИ проводяться ТІЛЬКИ на елеваторах з НАССР Сертифікацією.

Партнер Агроксі Україна з проведення HACCP Сертифікації компанія з міжнародною репутацією BakerTilly – (Завантажити презентацію щодо реалізації HACCP на українських елеваторах)

Розмістити заявку як на Закупівлю, так і на Продаж на цьому, чи будь якому іншому елеваторі в системі, можна вже зараз – це БЕЗКОШТОВНО (потребує реєстрації та додавання компанії до свого профайла)

Rem. timeCategoryVolumePriceRegionFavorite
OldWHEAT - Feeding wheat class4 (2019)1005300UAHSumy
OldWHEAT - Milling Wheat 11%1005600UAHSumy
OldWHEAT - Milling Wheat 12.5%1005700UAHSumy
OldSUNFLOWERSEEDs - SFSeeds C310010200UAHSumy
OldRYE - Rye Class31603900UAHSumy

Category: Elevator of Ukraine

Кролевецький комбікормовий завод

    1/2

Director (as at 2019-06-03):
Андрущенко Олександр Миколайович

Unified State Register of Enterprises and Organizations of Ukraine: 00686279

VAT: 006862718078

Train station:
КРОЛЕВЕЦ КРОЛЕВЕЦЬ
Вантажна спроможність (ваг.\24): 20
Одночасне Вантаження (ваг.): 9
logo

Сумська обл., м. Кролевець, вул. Транспортна 34.

33.3525

51.5515


9