Місткість, тон61300
С\Х культури
Логістика елеватора
1487
10

Розрахуйте Ваші витрати логістики та зберігання на елеваторі

Якщо Ви побачили помилки - повідомте нас про це, виділивши текст та натиснувши клавіші Ctrl+Enter.

Застереження: Інформація про елеватор у профайлі елеватора Карти елеваторів є власністю компанії Агроксі Україна і не носить рекламного характеру. Інформація про компанії і елеватори зібрана з відкритих джерел (включаючи відкриті державні реєстри) з дотриманням всіх норм законодавства України з метою інформування користувачів про стан ринку зберігання агрокультур і його можливості. Звертаємо вашу увагу, що інформація щодо суб'єктів господарської діяльності, а так само його посадових осіб не є персональними даними у розумінні відповідного закону і доступна будь-якому користувачеві Інтернет на різноманітних ресурсах і сайтах. Як змінити або видалити інформацію?

ДП «Радивилівський КХП» (повна назва Державне підприємство «Радивилівський комбінат хлібопродуктів») – багатопрофільне підприємство в регіоні Підприємство включає елеватори загальною потужністю 61,3 тис. тонн, ( 20 тис. тонн, + чотири зернових склади на 12 тис. тонн ), три склади готової продукції місткістю 4,5 тис. тонн 3 млин заводи добовою потужністю 120 тонн 290 тонн, 15 тонн відповідно останній в 1997 році перепрофільовано на виробництво круп. В 1986 році по Чехословацькому проекту збудовано комбікормовий завод добовою потужністю 420 тонн, Підприємство спеціалізується на виготовленні та реалізації наступної продукції: борошна пшеничного вищого сорту (вагового та фасованого по: 2; 5; 10; 25 кг); борошна пшеничного першого сорту; борошна житнього обдирного; круп: гречаної, ячної, пшеничної, перлової, гороху; комбікормів для птиці, ВРХ, риб; висівок пшеничних та житніх. Особливо варто зазначити, що ДП «Радивилівський КХП» надає послуги по переробці, зберіганню зерна, проводить закупівлю продовольчого зерна на комерційній основі. Елеватор ДП «Радивилівський КХП» має відповідне обладнання для забезпечення контролю за температурою, сушіння, очищення продукції, а також має акредитовану лабораторію та сертифікований персонал для забезпечення контролю якості продукції. Звертаємо увагу, елеватор видає складські квитанції. Факт наявності складської квитанції є підтвердженням якості та кількості прийнятої продукції, а також дає можливість продавати продукцію, як у повному обсязі або частково через інструменти електронних торгів на AGROXY як на внутрішньому ринку так і на експорт . Більш детальну інформацію про те, як вигідно та швидко продати зернові, бобові та інші культури, що зберігаються на елеваторі ДП «Радивилівський КХП», через юридично значимі торги AGROXY, можна отримати , спробувавши учбово-тестові торги, або шляхом розміщення безоплатних заявок на покупку та продаж збіжжя на цьому елеваторі . Також ми надаємо інформацію про середні тарифи на послуги елеватора ДП «Радивилівський КХП» за зберігання с/г культур – через Використання онлайн калькуляторів Зберігання та залізничної логістики. С сусідніх вкладинках в наведено основні технічні характеристики даного елеватора його відповідність НАССР стандартам та закупівельні ціни ДП Радивилівський КХП.

Для зміни інформації щодо елеватора зв'яжіться з нами через пошту support@agroxy.com (з офіційної поштової скриньки вашої компанії, надавши в підписі інформацію про посади, яку ви займаєте в своїй компанії і контакти для зв'язку)

Чи можна повністю видалити інформацію про компанію? Можна видалити всю інформацію, крім інформації з реєстру, рейтингів і можливість коментування іншими користувачами на сторінці вашого елеватора. Так само представник компанії \ елеватора може вимагати привести інформацію у відповідність з актуальними даними державних реєстрів України (УСІ ЦІ ПОСЛУГИ НАДАЮТЬСЯ БЕЗКОШТОВНО).

Залишення і видалення коментарів. Кожен користувач може залишити коментар, який має відношення до теми сторінки. Адміністрація Агроксі залишає за собою право редагувати і видаляти будь-які коментарі відповідно до своїх внутрішніх правил без попередження і узгодження.

Тип елеватора

Линейный;Примельничный

Зерносушарки

Есть

Тип зберігання

Напольные;СОГи;ЖБ-силосы

Продуктивність зерносушарок, тон/год - тон/доба

Очисне обладнання

Есть

Потужність очистного обладнання

Уточняется

Потужність транспортного обладнання, прийом т/доба

Уточняется

Сертифікована лабораторія

Есть

Фумігація

Можлива

Залізничне відвантаження, тон/доба

Есть;

Потужність відвантаження залізниці, тон/доба

1 440 т/24

Завантаження на корабель (порт), тон/доба

Есть;

Потужність завантаження на корабель, тон/доба

Потужність автозавантаження, тон/доба

1 000 т/24

Здано в експлуатацію

1962

Елеватор - Партнер Agroxy

Нет
Таблиця середніх тарифів послуг елеваторів на 2017 / 18УрожайОлійніІнше
Прийом (1 тона)
Зважування (на авт.вагон)
Очистка (за % на 1 т)
СУШКА = зневоложення (1% за 1 тону)
Зберігання (тона/день)
Відвантаження авто (1 т)
Відвантаження залізничне (1 т)
Перереєстрація вантажу (на кожну партію)
Аналіз зразка (вологість/дом)
Аналіз зразка + реєстр
Інші аналізи (напр., експрес аналіз на ГМО) за 1 т
SGS/Veritas сертифікація, за 1 т
Пломбування за 1 вагон/авто
Експлуатація залізничних колій (за 1 вагон)
Работа локомотива (за годину)

Партнерська програма Агроксі для Елеваторів

  • Можливість стати «ціноформуючим» елеватором в своєму регіоні.
  • Залучення нових покупців як вітчизняних, так і прямих зарубіжних.
  • Можливість вигідно і оперативно продавати залишки за максимальною ціною.
  • Надавати власникам зерна, виробникам і трейдерам, впевненість у якості послуг елеватора.
  • Можливість продавати і купувати продукцію більш високої якості.
  • Підтримка бізнес репутації елеватора.
  • Перехід на цифрові інструменти і нові стандарти роботи з даними.

ОНЛАЙН ТОРГИ проводяться ТІЛЬКИ на елеваторах з НАССР Сертифікацією.

Партнер Агроксі Україна з проведення HACCP Сертифікації компанія з міжнародною репутацією BakerTilly – (Завантажити презентацію щодо реалізації HACCP на українських елеваторах)

Розмістити заявку як на Закупівлю, так і на Продаж на цьому, чи будь якому іншому елеваторі в системі, можна вже зараз – це БЕЗКОШТОВНО (потребує реєстрації та додавання компанії до свого профайла)

Дата Заявки КатегоріяОб`ємЦінаРегіонВибране
СтаріБОБОВІ - Горох жовтий2006100UAHРівненська

Категорія: Елеватор України

ДП Радивилівський КХП
ранее МинАгро

    5/2
Додати заявку

Безкоштовне розміщення заявки на купівлю / продаж агропродукції

Директор:
ЖЕЛЕЗНЯК ВІКТОР МИКОЛАЙОВИЧ

ЄДРПОУ: 00955791

Залізнична Станція:
РАДИВИЛОВ РАДИВИЛІВ Група Ризику : Вхід
Вантажна спроможність (ваг.\24): 73
Зайнятість станції 2017 (%): 11.4
Відстань до Вузлової Станції (км): 10
Одночасне Вантаження (ваг.): 4

вулиця Волковенка, Радивилів, Ровенская область, Украина

Показати на мапі
logo

25.2444

50.1324