Crops
Logistic Input/Output
25000 tons
More details >> New
2932
0

Безкоштовне розміщення заявки на купівлю / продаж агропродукції

Розрахуйте Ваші витрати логістики та зберігання на елеваторі

Власники елеватора:

МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ , внесок — 19 064 706 грн, 100%

Застереження: Інформація про елеватор у профайлі елеватора Карти елеваторів є власністю компанії Агроксі Україна і не носить рекламного характеру. Інформація про компанії і елеватори зібрана з відкритих джерел (включаючи відкриті державні реєстри) з дотриманням всіх норм законодавства України з метою інформування користувачів про стан ринку зберігання агрокультур і його можливості. Звертаємо вашу увагу, що інформація щодо суб'єктів господарської діяльності, а так само його посадових осіб не є персональними даними у розумінні відповідного закону і доступна будь-якому користувачеві Інтернет на різноманітних ресурсах і сайтах. Як змінити або видалити інформацію?

Елеваторна потужність одночасного зберігання – 25200 т. Тип зберігання – підлогові склади. Тип елеватора – лінійний. Потужність автомобільного завантаження: 1500 т/добу. Відвантаження: автотранспортом 500 т/добу; залізничним транспортом 700 т/добу. Наявне обладнання для контролю за температурою, сушіння, очищення. Зерно сертифіковано лабораторією. Станом на червень 2018 року керівником є Коваль Анатолій Іванович.

Філія «Хлібна база № 88» ДП «Полтавський КХП» (повна назва Філія «Хлібна база №88» Державного підприємства «Полтавський комбінат хлібопродуктів») входить в «Міністерство аграрної політики та продовольства».

Елеватор видає складські квитанції, які є підтвердженням якості та кількості прийнятої продукції, а також дає можливість продавати продукцію, як у повному обсязі або частково через інструменти електронних торгів на AGROXY як на внутрішньому ринку так і на експорт. Більш детальну інформацію про те, як вигідно та швидко продати зернові, бобові та інші культури, що зберігаються на елеваторі Філія «Хлібна база № 88» ДП «Полтавський КХП», через юридично значимі торги AGROXY, можна отримати, спробувавши навчальні Тестові торги, або шляхом розміщення безоплатних заявок на покупку та продаж збіжжя на цьому елеваторі. Інформацію про витрати за зберігання с/г культур на елеваторі Філія «Хлібна база № 88» ДП «Полтавський КХП» та на логістику можна отримати шляхом використання онлайн калькуляторів, які розміщені на сторінці даного елеватора. На сусідніх вкладинках наведено основні технічні характеристики даного елеватора і його відповідність НАССР стандартам та закупівельні ціни.

Якщо Ви побачили помилки - повідомте нас про це, виділивши текст та натиснувши клавіші Ctrl+Enter.

Для зміни інформації щодо елеватора зв'яжіться з нами через пошту support@agroxy.com (з офіційної поштової скриньки вашої компанії, надавши в підписі інформацію про посади, яку ви займаєте в своїй компанії і контакти для зв'язку)

Чи можна повністю видалити інформацію про компанію? Можна видалити всю інформацію, крім інформації з реєстру, рейтингів і можливість коментування іншими користувачами на сторінці вашого елеватора. Так само представник компанії \ елеватора може вимагати привести інформацію у відповідність з актуальними даними державних реєстрів України (УСІ ЦІ ПОСЛУГИ НАДАЮТЬСЯ БЕЗКОШТОВНО).

Залишення і видалення коментарів. Кожен користувач може залишити коментар, який має відношення до теми сторінки. Адміністрація Агроксі залишає за собою право редагувати і видаляти будь-які коментарі відповідно до своїх внутрішніх правил без попередження і узгодження.

Type of elevator

Grain dryers

Yes

Storage type

Prefabricated

Capacity of a grain dryer, t/h-t/d

500

Purification equipment

Yes

Certified laboratory

Yes

Fumigation

No

Railway shipment

Yes

Capacity of railway shipment

700

Loading on the ship (port)

Yes

Auto-loading capacity, tons / day

1500

Put into operation

1949

Elevator - Partner Agroxy

No

Login or Register to see info

Партнерська програма Агроксі для Елеваторів

  • Можливість стати «ціноформуючим» елеватором в своєму регіоні.
  • Залучення нових покупців як вітчизняних, так і прямих зарубіжних.
  • Можливість вигідно і оперативно продавати залишки за максимальною ціною.
  • Надавати власникам зерна, виробникам і трейдерам, впевненість у якості послуг елеватора.
  • Можливість продавати і купувати продукцію більш високої якості.
  • Підтримка бізнес репутації елеватора.
  • Перехід на цифрові інструменти і нові стандарти роботи з даними.

ОНЛАЙН ТОРГИ проводяться ТІЛЬКИ на елеваторах з НАССР Сертифікацією.

Партнер Агроксі Україна з проведення HACCP Сертифікації компанія з міжнародною репутацією BakerTilly – (Завантажити презентацію щодо реалізації HACCP на українських елеваторах)

Розмістити заявку як на Закупівлю, так і на Продаж на цьому, чи будь якому іншому елеваторі в системі, можна вже зараз – це БЕЗКОШТОВНО (потребує реєстрації та додавання компанії до свого профайла)

Rem. timeCategoryVolumePriceRegionFavorite
OldCORN MAIZE - Corn15004300UAHPoltava
OldCORN MAIZE - Corn5003450UAHPoltava
OldCORN MAIZE - Corn15004350UAHPoltava
OldCORN MAIZE - Corn15004350UAHPoltava
OldWHEAT - Feeding wheat class4 (2019)10005300UAHPoltava
OldWHEAT - Feeding wheat class4 (2019)10005300UAHPoltava
OldWHEAT - Feeding wheat class4 (2019)10005300UAHPoltava
OldWHEAT - Milling Wheat 11%10005650UAHPoltava
OldWHEAT - Milling Wheat 12.5%10005750UAHPoltava

Category: Elevator of Ukraine

Полтавський КХП ДП
МінАгро

    2/2

Director (as at 2019-06-03):
Коваль Анатолій Іванович

Unified State Register of Enterprises and Organizations of Ukraine: 00952166

VAT: 9521616336

Train station:
ПОЛТАВА-ЮЖНАЯ ПОЛТАВА-ПІВДЕННА
Вантажна спроможність (ваг.\24): 14
Одночасне Вантаження (ваг.): 9
logo

36022, Полтавська обл., Полтава, вул. Небесної Сотні, буд.69

34.5763

49.5789


8