Місткість, тон170300
С\Х культури
Логістика елеватора
783
0

Розрахуйте Ваші витрати логістики та зберігання на елеваторі

Якщо Ви побачили помилки - повідомте нас про це, виділивши текст та натиснувши клавіші Ctrl+Enter.

Застереження: Інформація про елеватор у профайлі елеватора Карти елеваторів є власністю компанії Агроксі Україна і не носить рекламного характеру. Інформація про компанії і елеватори зібрана з відкритих джерел (включаючи відкриті державні реєстри) з дотриманням всіх норм законодавства України з метою інформування користувачів про стан ринку зберігання агрокультур і його можливості. Звертаємо вашу увагу, що інформація щодо суб'єктів господарської діяльності, а так само його посадових осіб не є персональними даними у розумінні відповідного закону і доступна будь-якому користувачеві Інтернет на різноманітних ресурсах і сайтах. Як змінити або видалити інформацію?

Елеватор має потужність одночасного зберігання зерна – 134200 т., з яких 109000 т. зберігаються в бетонних силосах і 25200 т. – в підлогових складах. Тип елеватора – лінійний. Потужність автозавантаження: 3500 т/добу. Присутні 8 автомобільних точок для завантаження, відбір проб автоматичний. Потужність залізничного завантаження: 1200 т/добу. Відвантаження: автотранспортом 1000 т/добу; залізничним транспортом 54 вагона/добу. Присутні 5 залізничних точок для відвантаження. Наявне обладнання для контролю за температурою, сушіння (сушарки Sukup и МС-1195 (США), ДСП-32-2, ДСП-50 (2 шт)), очищення (сепаратори БСХ-100 (5шт), БСХ-300) і аспіраційна система. Потужність очисного обладнання: 3000 т/добу. Потужність транспортного обладнання: 4000 т/добу. Потужність сушильних установок: 3500 т/добу. Зерно не фумігується, використовується своє і давальницьке, яке сертифіковано акредитованою лабораторією, персонал атестований. На момент червня 2018 року керівником є Сосновчик Віктор Федорович.

Миргородська дільниця ПрАТ «Полтавське ХПП» (повна назва Миргородська дільниця Приватного акціонерного товариства «Полтавське хлібоприймальне підприємство») входить до складу компанії Кернел Груп. Мережа елеваторів компанії Кернел забезпечує своєчасну логістику зібраного компанією Кернел врожаю та закупленого товару, а також надає якісний сервіс зі зберігання зернових партнерам – сільгоспвиробникам. Нові потужні, високотехнологічні підприємства зі швидкою оборотністю розташовані в місцях дислокації земель Агробізнесу та фермерів, які відчувають дефіцит потужностей зі зберігання. Головою наглядової ради, генеральним директором і основним бенефіціаром компанії Kernel Holding S.A. є Андрій Михайлович Веревський.

Елеватор видає складські квитанції, які є підтвердженням якості та кількості прийнятої продукції, а також дає можливість продавати продукцію, як у повному обсязі або частково через інструменти електронних торгів на AGROXY як на внутрішньому ринку так і на експорт. Більш детальну інформацію про те, як вигідно та швидко продати зернові, бобові та інші культури, що зберігаються на елеваторі Миргородська дільниця ПрАТ «Полтавське ХПП», через юридично значимі торги AGROXY, можна отримати, спробувавши навчальні Тестові торги, або шляхом розміщення безоплатних заявок на покупку та продаж збіжжя на цьому елеваторі. Інформацію про витрати за зберігання с/г культур на елеваторі Миргородська дільниця ПрАТ «Полтавське ХПП» та на логістику можна отримати шляхом використання онлайн калькуляторів, які розміщені на сторінці даного елеватора. На сусідніх вкладинках наведено основні технічні характеристики даного елеватора і його відповідність НАССР стандартам та закупівельні ціни.

Для зміни інформації щодо елеватора зв'яжіться з нами через пошту support@agroxy.com (з офіційної поштової скриньки вашої компанії, надавши в підписі інформацію про посади, яку ви займаєте в своїй компанії і контакти для зв'язку)

Чи можна повністю видалити інформацію про компанію? Можна видалити всю інформацію, крім інформації з реєстру, рейтингів і можливість коментування іншими користувачами на сторінці вашого елеватора. Так само представник компанії \ елеватора може вимагати привести інформацію у відповідність з актуальними даними державних реєстрів України (УСІ ЦІ ПОСЛУГИ НАДАЮТЬСЯ БЕЗКОШТОВНО).

Залишення і видалення коментарів. Кожен користувач може залишити коментар, який має відношення до теми сторінки. Адміністрація Агроксі залишає за собою право редагувати і видаляти будь-які коментарі відповідно до своїх внутрішніх правил без попередження і узгодження.

Тип елеватора

Линейный

Зерносушарки

Есть

Тип зберігання

Напольные;БетонСилосы

Продуктивність зерносушарок, тон/год - тон/доба

3 500 т/24

Очисне обладнання

Есть

Потужність очистного обладнання

3000 т/24

Потужність транспортного обладнання, прийом т/доба

4000 т/24

Сертифікована лабораторія

Есть

Фумігація

Залізничне відвантаження, тон/доба

Есть;

Потужність відвантаження залізниці, тон/доба

54 вагона/24

Завантаження на корабель (порт), тон/доба

Есть;

Потужність завантаження на корабель, тон/доба

Потужність автозавантаження, тон/доба

3500 т/24

Здано в експлуатацію

1977

Елеватор - Партнер Agroxy

Нет
Таблиця середніх тарифів послуг елеваторів на 2017 / 18УрожайОлійніІнше
Прийом (1 тона)
Зважування (на авт.вагон)
Очистка (за % на 1 т)
СУШКА = зневоложення (1% за 1 тону)
Зберігання (тона/день)
Відвантаження авто (1 т)
Відвантаження залізничне (1 т)
Перереєстрація вантажу (на кожну партію)
Аналіз зразка (вологість/дом)
Аналіз зразка + реєстр
Інші аналізи (напр., експрес аналіз на ГМО) за 1 т
SGS/Veritas сертифікація, за 1 т
Пломбування за 1 вагон/авто
Експлуатація залізничних колій (за 1 вагон)
Работа локомотива (за годину)

Партнерська програма Агроксі для Елеваторів

  • Можливість стати «ціноформуючим» елеватором в своєму регіоні.
  • Залучення нових покупців як вітчизняних, так і прямих зарубіжних.
  • Можливість вигідно і оперативно продавати залишки за максимальною ціною.
  • Надавати власникам зерна, виробникам і трейдерам, впевненість у якості послуг елеватора.
  • Можливість продавати і купувати продукцію більш високої якості.
  • Підтримка бізнес репутації елеватора.
  • Перехід на цифрові інструменти і нові стандарти роботи з даними.

ОНЛАЙН ТОРГИ проводяться ТІЛЬКИ на елеваторах з НАССР Сертифікацією.

Партнер Агроксі Україна з проведення HACCP Сертифікації компанія з міжнародною репутацією BakerTilly – (Завантажити презентацію щодо реалізації HACCP на українських елеваторах)

Розмістити заявку як на Закупівлю, так і на Продаж на цьому, чи будь якому іншому елеваторі в системі, можна вже зараз – це БЕЗКОШТОВНО (потребує реєстрації та додавання компанії до свого профайла)

Дата Заявки КатегоріяОб`ємЦінаРегіонВибране
СтаріКУКУРУДЗА - Кормова1004400UAHПолтавська

Категорія: Елеватор України

Полтавське ХПППрАТ (м. Миргород)
Кернел Групп

    5/1
Додати заявку

Безкоштовне розміщення заявки на купівлю / продаж агропродукції

Директор:
БРІДНЯ СЕРГІЙ ОЛЕКСІЙОВИЧ

ЄДРПОУ: 05581898

Залізнична Станція:
МИРГОРОД МИРГОРОД Група Ризику : Вхід
Вантажна спроможність (ваг.\24): 100
Зайнятість станції 2017 (%): 17.6
Відстань до Вузлової Станції (км): -
Одночасне Вантаження (ваг.): 22

13/2, Петрівська вулиця, Миргород, Полтавська область, Украина

Показати на мапі
logo

33.6165

49.9426