Місткість, тон30000
С\Х культури
Логістика елеватора
955
0

Розрахуйте Ваші витрати логістики та зберігання на елеваторі

Якщо Ви побачили помилки - повідомте нас про це, виділивши текст та натиснувши клавіші Ctrl+Enter.

Застереження: Інформація про елеватор у профайлі елеватора Карти елеваторів є власністю компанії Агроксі Україна і не носить рекламного характеру. Інформація про компанії і елеватори зібрана з відкритих джерел (включаючи відкриті державні реєстри) з дотриманням всіх норм законодавства України з метою інформування користувачів про стан ринку зберігання агрокультур і його можливості. Звертаємо вашу увагу, що інформація щодо суб'єктів господарської діяльності, а так само його посадових осіб не є персональними даними у розумінні відповідного закону і доступна будь-якому користувачеві Інтернет на різноманітних ресурсах і сайтах. Як змінити або видалити інформацію?

Елеваторна потужність одночасного зберігання – 30000 т. Тип елеватора – лінійний. Тип зберігання: підлогові склади. Потужність автозавантаження: 600 т/добу. Присутні 3 автомобільні лінії для завантаження. Потужність залізничного завантаження: 8 вагонів/добу. Відвантаження: автотранспортом 600 т/добу; залізничним транспортом 600 т/добу. Наявне обладнання для контролю за температурою, сушіння, очищення. Встановлено аспіраційну систему. Потужність очисного обладнання 1450 т/добу (сепаратори КБС - KMZ INDUSTRIES). Потужність транспортного обладнання: KMZ Industries, 1200 т/добу. Потужність сушильних установок: ДСП -25 (2 шт.), 250 т/добу. Проводиться фумігація зерна, яке сертифіковано акредитованою лабораторією, персонал атестований. На момент червня 2018 року керівником є Єрченко Сергій Володимирович.

Гребінківська дільниця ТОВ «Кононівський елеватор» (повна назва Товариство з обмеженою відповідальністю «Кононівський елеватор») був зданий в експлуатацію в 2005 році, входить до складу компанії Кернел Груп, яка має мережу елеваторів і забезпечує своєчасну логістику зібраного компанією врожаю та закупленого товару. Елеватор надає якісний сервіс зі зберігання зернових іншим партнерам – сільгоспвиробникам. Нові потужні, високотехнологічні підприємства зі швидкою оборотністю розташовані в місцях дислокації земель Агробізнесу. Головою наглядової ради, генеральним директором і основним бенефіціаром компанії Kernel Holding S.A. є Андрій Михайлович Веревський.

Елеватор видає складські квитанції, які є підтвердженням якості та кількості прийнятої продукції, а також дає можливість продавати продукцію, як у повному обсязі або частково через інструменти електронних торгів на AGROXY як на внутрішньому ринку так і на експорт. Більш детальну інформацію про те, як вигідно та швидко продати зернові та інші культури, що зберігаються на елеваторі Гребінківська дільниця ТОВ «Кононівський елеватор», через юридично значимі торги AGROXY, можна отримати, спробувавши навчальні Тестові торги, або шляхом розміщення безоплатних заявок на покупку та продаж збіжжя на цьому елеваторі. Інформацію про витрати за зберігання с/г культур на елеваторі Гребінківська дільниця ТОВ «Кононівський елеватор» та на логістику можна отримати шляхом використання онлайн калькуляторів, які розміщені на сторінці даного елеватора. На сусідніх вкладинках наведено основні технічні характеристики даного елеватора і його відповідність НАССР стандартам та закупівельні ціни.

Для зміни інформації щодо елеватора зв'яжіться з нами через пошту support@agroxy.com (з офіційної поштової скриньки вашої компанії, надавши в підписі інформацію про посади, яку ви займаєте в своїй компанії і контакти для зв'язку)

Чи можна повністю видалити інформацію про компанію? Можна видалити всю інформацію, крім інформації з реєстру, рейтингів і можливість коментування іншими користувачами на сторінці вашого елеватора. Так само представник компанії \ елеватора може вимагати привести інформацію у відповідність з актуальними даними державних реєстрів України (УСІ ЦІ ПОСЛУГИ НАДАЮТЬСЯ БЕЗКОШТОВНО).

Залишення і видалення коментарів. Кожен користувач може залишити коментар, який має відношення до теми сторінки. Адміністрація Агроксі залишає за собою право редагувати і видаляти будь-які коментарі відповідно до своїх внутрішніх правил без попередження і узгодження.

Тип елеватора

Линейный

Зерносушарки

Есть

Тип зберігання

Напольные

Продуктивність зерносушарок, тон/год - тон/доба

250 т/добу

Очисне обладнання

Есть

Потужність очистного обладнання

1 450 т/добу

Потужність транспортного обладнання, прийом т/доба

1 200 т/добу

Сертифікована лабораторія

Есть

Фумігація

Залізничне відвантаження, тон/доба

Есть

Потужність відвантаження залізниці, тон/доба

8 вагонів/добу

Завантаження на корабель (порт), тон/доба

Нет

Потужність завантаження на корабель, тон/доба

Потужність автозавантаження, тон/доба

600 т/добу

Здано в експлуатацію

2005

Елеватор - Партнер Agroxy

Нет
Таблиця середніх тарифів послуг елеваторів на 2017 / 18УрожайОлійніІнше
Прийом (1 тона)
Зважування (на авт.вагон)
Очистка (за % на 1 т)
СУШКА = зневоложення (1% за 1 тону)
Зберігання (тона/день)
Відвантаження авто (1 т)
Відвантаження залізничне (1 т)
Перереєстрація вантажу (на кожну партію)
Аналіз зразка (вологість/дом)
Аналіз зразка + реєстр
Інші аналізи (напр., експрес аналіз на ГМО) за 1 т
SGS/Veritas сертифікація, за 1 т
Пломбування за 1 вагон/авто
Експлуатація залізничних колій (за 1 вагон)
Работа локомотива (за годину)

Партнерська програма Агроксі для Елеваторів

  • Можливість стати «ціноформуючим» елеватором в своєму регіоні.
  • Залучення нових покупців як вітчизняних, так і прямих зарубіжних.
  • Можливість вигідно і оперативно продавати залишки за максимальною ціною.
  • Надавати власникам зерна, виробникам і трейдерам, впевненість у якості послуг елеватора.
  • Можливість продавати і купувати продукцію більш високої якості.
  • Підтримка бізнес репутації елеватора.
  • Перехід на цифрові інструменти і нові стандарти роботи з даними.

ОНЛАЙН ТОРГИ проводяться ТІЛЬКИ на елеваторах з НАССР Сертифікацією.

Партнер Агроксі Україна з проведення HACCP Сертифікації компанія з міжнародною репутацією BakerTilly – (Завантажити презентацію щодо реалізації HACCP на українських елеваторах)

Розмістити заявку як на Закупівлю, так і на Продаж на цьому, чи будь якому іншому елеваторі в системі, можна вже зараз – це БЕЗКОШТОВНО (потребує реєстрації та додавання компанії до свого профайла)

Категорія: Елеватор України

Кононівський елеватор (м. Гребінка)
Кернел Групп

    3/1
Додати заявку

Безкоштовне розміщення заявки на купівлю / продаж агропродукції

Директор:
ВИНОКУРОВ КИРИЛО ВОЛОДИМИРОВИЧ

ЄДРПОУ: 32284263

Залізнична Станція:
428300 ГРЕБЕНКА ГРЕБІНКА

Група Ризику : Вхід
Вантажна спроможність (ваг.\24): 12
Зайнятість станції 2017 (%): 34
Відстань до Вузлової Станції (км): -
Одночасне Вантаження (ваг.): 10

Гребінка, Гребінківський р-н, Полтавська обл, провулок Пирятинський, 48

Показати на мапі
logo

(05359) 9-28-80

http://www.kernel.ua/ru/

32.4549

50.1214