Crops
Logistic Input/Output
55400 tons
More details >> New
18%
1447
0

Безкоштовне розміщення заявки на купівлю / продаж агропродукції

Розрахуйте Ваші витрати логістики та зберігання на елеваторі

Власники елеватора:

АКЦІОНЕРИ ВАТ , внесок — 1 050 662 грн, 100% ВЛАСНИК ІСТОТНОЇ УЧАСТІ-ВЕРЕВСЬКИЙ АНДРІЙ МИХАЙЛОВИЧ ВЛАСНИК ІСТОТНОЇ УЧАСТІ-ВЕРЕВСЬКИЙ АНДРІЙ МИХАЙЛОВИЧ КІНЦЕВИЙ БЕНЕФІЦІАРНИЙ ВЛАСНИК (КОНТРОЛЕР)-ВЕРЕВСЬКИЙ АНДРІЙ МИХАЙЛОВИЧ, 25.07.1974Р.Н., ГРОМАДЯНСТВО - УКРАЇНА, МІСЦЕ ПРОЖИВАННЯ - ШВЕЙЦАРІЯ, МІСТО ЖЕНЕВА, РЮ ДЕ ШАТІЙОН 14. ВІДСОТОК ЧАСТКИ СТАТУТНОГО КАПІТАЛУ - 39, 86.

Застереження: Інформація про елеватор у профайлі елеватора Карти елеваторів є власністю компанії Агроксі Україна і не носить рекламного характеру. Інформація про компанії і елеватори зібрана з відкритих джерел (включаючи відкриті державні реєстри) з дотриманням всіх норм законодавства України з метою інформування користувачів про стан ринку зберігання агрокультур і його можливості. Звертаємо вашу увагу, що інформація щодо суб'єктів господарської діяльності, а так само його посадових осіб не є персональними даними у розумінні відповідного закону і доступна будь-якому користувачеві Інтернет на різноманітних ресурсах і сайтах. Як змінити або видалити інформацію?

Елеваторна потужність одночасного зберігання – 55400 т. Тип зберігання – підлогові склади. Тип елеватора – лінійний. Потужність автозавантаження: 800 т/добу, присутні 4 автомобільні лінії для завантаження. Відвантаження: автотранспортом 350 т/добу; залізничним транспортом 800 т/добу, присутні 3 залізничні лінії для відвантаження. Наявне обладнання для контролю за температурою, сушіння (зерносушарки ДСП-32), очищення (сепаратори БЦС-50). Потужність очисного обладнання: 400 т/добу. Потужність транспортного обладнання: 800 т/добу. Потужність сушильних установок: 400 т/добу. Зерно сертифіковано акредитованою лабораторією. Більш детальну інформацію про те, як вигідно та швидко продати зернові, бобові та інші культури, що зберігаються на елеваторі Решетилівська дільниця ПрАТ «Полтавське ХПП», через юридично значимі торги AGROXY, можна отримати, спробувавши навчальні Тестові торги, або шляхом розміщення безоплатних заявок на покупку та продаж збіжжя на цьому елеваторі. Інформацію про витрати за зберігання с/г культур на елеваторі Решетилівська дільниця ПрАТ «Полтавське ХПП» та на логістику можна отримати шляхом використання онлайн калькуляторів, які розміщені на сторінці даного елеватора. На сусідніх вкладинках наведено основні технічні характеристики даного елеватора і його відповідність НАССР стандартам та закупівельні ціни.

Якщо Ви побачили помилки - повідомте нас про це, виділивши текст та натиснувши клавіші Ctrl+Enter.

Для зміни інформації щодо елеватора зв'яжіться з нами через пошту support@agroxy.com (з офіційної поштової скриньки вашої компанії, надавши в підписі інформацію про посади, яку ви займаєте в своїй компанії і контакти для зв'язку)

Чи можна повністю видалити інформацію про компанію? Можна видалити всю інформацію, крім інформації з реєстру, рейтингів і можливість коментування іншими користувачами на сторінці вашого елеватора. Так само представник компанії \ елеватора може вимагати привести інформацію у відповідність з актуальними даними державних реєстрів України (УСІ ЦІ ПОСЛУГИ НАДАЮТЬСЯ БЕЗКОШТОВНО).

Залишення і видалення коментарів. Кожен користувач може залишити коментар, який має відношення до теми сторінки. Адміністрація Агроксі залишає за собою право редагувати і видаляти будь-які коментарі відповідно до своїх внутрішніх правил без попередження і узгодження.

Type of elevator

Grain dryers

Yes

Storage type

Floor

Capacity of a grain dryer, t/h-t/d

400

Purification equipment

Yes

Purification equipment capacity

400

Capacity of transport equipment, acceptance t/d

800

Certified laboratory

Unknown

Fumigation

No

Railway shipment

No

Capacity of railway shipment

800

Loading on the ship (port)

No

Auto-loading capacity, tons / day

350

Put into operation

1947

Elevator - Partner Agroxy

No

Login or Register to see info

Партнерська програма Агроксі для Елеваторів

  • Можливість стати «ціноформуючим» елеватором в своєму регіоні.
  • Залучення нових покупців як вітчизняних, так і прямих зарубіжних.
  • Можливість вигідно і оперативно продавати залишки за максимальною ціною.
  • Надавати власникам зерна, виробникам і трейдерам, впевненість у якості послуг елеватора.
  • Можливість продавати і купувати продукцію більш високої якості.
  • Підтримка бізнес репутації елеватора.
  • Перехід на цифрові інструменти і нові стандарти роботи з даними.

ОНЛАЙН ТОРГИ проводяться ТІЛЬКИ на елеваторах з НАССР Сертифікацією.

Партнер Агроксі Україна з проведення HACCP Сертифікації компанія з міжнародною репутацією BakerTilly – (Завантажити презентацію щодо реалізації HACCP на українських елеваторах)

Розмістити заявку як на Закупівлю, так і на Продаж на цьому, чи будь якому іншому елеваторі в системі, можна вже зараз – це БЕЗКОШТОВНО (потребує реєстрації та додавання компанії до свого профайла)

Rem. timeCategoryVolumePriceRegionFavorite
OldCORN MAIZE - Corn4504700UAHPoltava
OldSUNFLOWERSEEDs - SUNFLOWERSEEDs209000UAHPoltava

Category: Elevator of Ukraine

Полтавське ХПП Решетилівська дільниця
Kernel КЕРНЕЛ

    0/0

Director (as at 2019-06-03):
Бондаренко Віктор Миколайович

Unified State Register of Enterprises and Organizations of Ukraine: 05581898

VAT: 055818916320

Train station:
РЕШЕТИЛОВКА РЕШЕТИЛІВКА
Вантажна спроможність (ваг.\24): 60
Одночасне Вантаження (ваг.): 14
logo

38413. вул. Елеваторна, буд. 15, с. Покровське, Решетилівський р-н., Полтавська обл.

34.1431

49.641


8