Місткість, тон168000
С\Х культури
Логістика елеватора
1946
0

Розрахуйте Ваші витрати логістики та зберігання на елеваторі

Якщо Ви побачили помилки - повідомте нас про це, виділивши текст та натиснувши клавіші Ctrl+Enter.

Застереження: Інформація про елеватор у профайлі елеватора Карти елеваторів є власністю компанії Агроксі Україна і не носить рекламного характеру. Інформація про компанії і елеватори зібрана з відкритих джерел (включаючи відкриті державні реєстри) з дотриманням всіх норм законодавства України з метою інформування користувачів про стан ринку зберігання агрокультур і його можливості. Звертаємо вашу увагу, що інформація щодо суб'єктів господарської діяльності, а так само його посадових осіб не є персональними даними у розумінні відповідного закону і доступна будь-якому користувачеві Інтернет на різноманітних ресурсах і сайтах. Як змінити або видалити інформацію?

Елеватор ПРАТ «Укрелеваторпром» (повна назва Приватне акціонерне товариство «Укрелеваторпром») розташований в Одеській області. Входить у компанію ADM з іноземними інвестиціями. Компанія «АДМ Трейдинг Україна» вирощує зерно, насіння соняшнику і продає соняшникову олію і борошно. Їй належать 6 лінійних елеваторів, один морський - ПрАТ «Укрелеваторпром», один - річковий, а також маслоекстракційний завод «АДМ-Іллічівськ».

Елеватор «Укрелеваторпром» ПРАТ має потужность одночасного зберігання 168 000 тон. Тип елеватора – портовий (портовий перевалочний зерновий термінал, призначений для прийому великих партій зернових культур та відвантаження їх на морські судна). Тип зберігання – металеві силоси (WESТEEL виробництва Канада). На елеваторі працює очисне обладнання потужністю – 500 т/добу. У 2015 році здійснено Монтаж, налагодження, введення в експлуатацію системи автоматичного управління технологічними процесами на базі обладнання Siemens.

Тип зберігання – металеві силоси (BEHLEN США). Потужність транспортного устаткування складає 500-1000 т/годину. Елеватор здійснює з-д прийом зерна потужністю 120 т/добу, з-д відвантаження потужністю 1 000 т/добу. (Одеса-Порт, Одеська залізниця 400305). Також здійснюється відвантаження на корабель потужністю – 15 000 т/добу Працює сертифікована лабораторія з перевірки якості зерна за всіма показниками. Транспортне обладнання на елеваторі виготовлено та поставлено компанією «Зернова столиця» і має потужність 600 тон/годину та включає ланцюгові транспортери. Технічне переоснащення вузла авто прийому було здійснено у 2017 році і дозволило збільшити кількість автомобілів, що приймаються, за рахунок застосування сучасних автомобілерозвантажувачів, та збільшення продуктивності транспортних ліній Встановлена аспірацій на система також виробництва компанії «Зернова столиця»

Елеватор здійснює автоприйом зерна потужністю – 5 000 т/добу та автовідвантаження – 1 000 т/добу. Специфіка розташування та транспортного обладнання елеватора дозволяє здійснювати відвантаження на корабель обсягом 12000 тон/добу.

Контроль за якістю зерна за всіма основними показниками здійснює власна сертифікована лабораторія, персонал атестований.

Елеватор ПРАТ «Укрелеваторпром» маэ Зерноперевалочний комплекс яий був побудований в 2003 р. із залученням коштів приватних інвесторів. Інвестиції оцінюються в $14,5 млн. Історія -з серпня 2005 р. власником ПРАТ «Укрелеваторпром» була компанія Alfred C. Toepfer International Group (ACTI) згодом елеватор перейшов до АДМ

Елеватор видає складські квитанції, які є підтвердженням якості та кількості прийнятої продукції, а також дає можливість продавати продукцію, як у повному обсязі або частково через інструменти електронних торгів на AGROXY як на внутрішньому ринку так і на експорт. Більш детальну інформацію про те, як вигідно та швидко продати зернові, бобові та інші культури, що зберігаються на елеваторі «Укрелеваторпром (ділянка №2)», через юридично значимі торги AGROXY, можна отримати, спробувавши навчальні Тестові торги, або шляхом розміщення безоплатних заявок на покупку та продаж збіжжя на цьому елеваторі. Інформацію про витрати за зберігання с/г культур на елеваторі «Укрелеваторпром (ділянка №2)» та на логістику можна отримати шляхом використання онлайн калькуляторів, які розміщені на сторінці даного елеватора. На сусідніх вкладинках наведено основні технічні характеристики даного елеватора і його відповідність НАССР стандартам та закупівельні ціни.

Для зміни інформації щодо елеватора зв'яжіться з нами через пошту support@agroxy.com (з офіційної поштової скриньки вашої компанії, надавши в підписі інформацію про посади, яку ви займаєте в своїй компанії і контакти для зв'язку)

Чи можна повністю видалити інформацію про компанію? Можна видалити всю інформацію, крім інформації з реєстру, рейтингів і можливість коментування іншими користувачами на сторінці вашого елеватора. Так само представник компанії \ елеватора може вимагати привести інформацію у відповідність з актуальними даними державних реєстрів України (УСІ ЦІ ПОСЛУГИ НАДАЮТЬСЯ БЕЗКОШТОВНО).

Залишення і видалення коментарів. Кожен користувач може залишити коментар, який має відношення до теми сторінки. Адміністрація Агроксі залишає за собою право редагувати і видаляти будь-які коментарі відповідно до своїх внутрішніх правил без попередження і узгодження.

Тип елеватора

Портовый

Зерносушарки

Есть

Тип зберігання

МетСилосы

Продуктивність зерносушарок, тон/год - тон/доба

Очисне обладнання

Есть

Потужність очистного обладнання

500 т/добу

Потужність транспортного обладнання, прийом т/доба

600 т/добу

Сертифікована лабораторія

Есть

Фумігація

Залізничне відвантаження, тон/доба

Нет

Потужність відвантаження залізниці, тон/доба

Завантаження на корабель (порт), тон/доба

Есть

Потужність завантаження на корабель, тон/доба

12 000 т/добу

Потужність автозавантаження, тон/доба

1 000 т/добу

Здано в експлуатацію

Елеватор - Партнер Agroxy

Нет
Таблиця середніх тарифів послуг елеваторів на 2017 / 18УрожайОлійніІнше
Прийом (1 тона)
Зважування (на авт.вагон)
Очистка (за % на 1 т)
СУШКА = зневоложення (1% за 1 тону)
Зберігання (тона/день)
Відвантаження авто (1 т)
Відвантаження залізничне (1 т)
Перереєстрація вантажу (на кожну партію)
Аналіз зразка (вологість/дом)
Аналіз зразка + реєстр
Інші аналізи (напр., експрес аналіз на ГМО) за 1 т
SGS/Veritas сертифікація, за 1 т
Пломбування за 1 вагон/авто
Експлуатація залізничних колій (за 1 вагон)
Работа локомотива (за годину)

Партнерська програма Агроксі для Елеваторів

  • Можливість стати «ціноформуючим» елеватором в своєму регіоні.
  • Залучення нових покупців як вітчизняних, так і прямих зарубіжних.
  • Можливість вигідно і оперативно продавати залишки за максимальною ціною.
  • Надавати власникам зерна, виробникам і трейдерам, впевненість у якості послуг елеватора.
  • Можливість продавати і купувати продукцію більш високої якості.
  • Підтримка бізнес репутації елеватора.
  • Перехід на цифрові інструменти і нові стандарти роботи з даними.

ОНЛАЙН ТОРГИ проводяться ТІЛЬКИ на елеваторах з НАССР Сертифікацією.

Партнер Агроксі Україна з проведення HACCP Сертифікації компанія з міжнародною репутацією BakerTilly – (Завантажити презентацію щодо реалізації HACCP на українських елеваторах)

Розмістити заявку як на Закупівлю, так і на Продаж на цьому, чи будь якому іншому елеваторі в системі, можна вже зараз – це БЕЗКОШТОВНО (потребує реєстрації та додавання компанії до свого профайла)

Дата Заявки КатегоріяОб`ємЦінаРегіонВибране
18dКУКУРУДЗА - Кормова1005200UAHОдеська
СтаріЯЧМІНЬ - Фураж Клас31005900UAHОдеська
СтаріЖИТО - Клас310003900UAHОдеська
СтаріРІПАК - для техн. цілей10012800UAHОдеська
СтаріРІПАК - для техн. цілей10012700UAHОдеська
СтаріРІПАК - для техн. цілей10012000UAHОдеська
СтаріКУКУРУДЗА - Кормова5005600UAHОдеська
СтаріКУКУРУДЗА - Кормова5005700UAHОдеська

Категорія: Елеватор України

Укрелеваторпром ПрАТ (Чорноморського козацтва)
ADM

    2/1
Додати заявку

Безкоштовне розміщення заявки на купівлю / продаж агропродукції

Директор:
БУЦЕНКО ІВАН МИКОЛАЙОВИЧ

ЄДРПОУ: 31640002

Залізнична Станція:
400305 ОДЕССА-ПОРТ ОДЕСА-ПОРТ

Група Ризику : Вхід
Вантажна спроможність (ваг.\24): 792
Зайнятість станції 2017 (%): -
Відстань до Вузлової Станції (км): 8.2
Одночасне Вантаження (ваг.): 71

65-67, вулиця Чорноморського Козацтва, Одеса, Одеська область, Украина

Показати на мапі
logo

(048) 738-63-65 (Дирекция)

http://uep.actisilos.net/

30.725

46.5077