Annual turnover, tons
2200000
Crops
Logistic Input/Output
68400 tons
More details >> New
18%
1269
0

Безкоштовне розміщення заявки на купівлю / продаж агропродукції

Розрахуйте Ваші витрати логістики та зберігання на елеваторі

Власники елеватора:

ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ФІЄСТА-СТАР" , внесок — 590 000 грн, 59% Русінка Василь Володимирович , внесок — 340 000 грн, 34% ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БАЙ-ЯРД" , внесок — 60 000 грн, 6% Демчук Сергій Миколайович , внесок — 10 000 грн, 1% КІНЦЕВИЙ БЕНЕФІЦІАРНИЙ ВЛАСНИК (КОНТРОЛЕР) - ОВСЯННІКОВ ЮРІЙ ІВАНОВИЧ, УКРАЇНА, ОДЕСЬКА ОБЛ., М. ОДЕСА, ПРИМОРСЬКИЙ Р-Н, ПРОВУЛОК ЕКОНОМІЧНИЙ, БУД. 1, КВ. 33, 65049" КІНЦЕВИЙ БЕНЕФІЦІАРНИЙ ВЛАСНИК (КОНТРОЛЕР) - СТАШКЕВИЧ ОЛЕГ ГЕОРГІЙОВИЧ, УКРАЇНА, ОДЕСЬКА ОБЛ., М. ОДЕСА, ПРИМОРСЬКИЙ Р-Н, ПРОВУЛОК МАЯКОВСЬКОГО, БУД. 6, КВ. 11, 65026" Судовий реєстр — 40 рішень

Застереження: Інформація про елеватор у профайлі елеватора Карти елеваторів є власністю компанії Агроксі Україна і не носить рекламного характеру. Інформація про компанії і елеватори зібрана з відкритих джерел (включаючи відкриті державні реєстри) з дотриманням всіх норм законодавства України з метою інформування користувачів про стан ринку зберігання агрокультур і його можливості. Звертаємо вашу увагу, що інформація щодо суб'єктів господарської діяльності, а так само його посадових осіб не є персональними даними у розумінні відповідного закону і доступна будь-якому користувачеві Інтернет на різноманітних ресурсах і сайтах. Як змінити або видалити інформацію?

Елеватор «Зерновий перевантажувальний новотех-термінал» знаходиться за адресою м. Одеса, Митна площа, д. 1/3 і був зданий в експлуатацію в 2015 р. Входить у групу ТОВ «Новотех-Термінал». Стивідорна компанія ТОВ «Новотех-Термінал» утворена в жовтні 2004 року на базі ППК-4 Одеського морського торгового порту. ТОВ «Новотех-Термінал» оперує причалами № 22, № 25 та № 26. Компанія працює в експортному, а також імпортному і транзитному напрямках, за прямим варіантом і через склад. У номенклатурі вантажів переважають металопрокат, чавун в чушках навалом, метал в злитках, плодоовочеві і цитрусові, зернові, залізорудна сировина, автотехніка, обладнання, вантажі в «біг-бегах». Термінал «Зерновий перевантажувальний новотех-термінал» має потужності для одночасного зберігання ( див вище ) зерна. Тип елеватора – портовий. Тип зберігання – металеві силоси (Symaga вир-ва Іспанія). На елеваторі встановлено транспортне обладнання (Ельоваторпромсервіс, норії) потужністю – 250-1000 т/годину. Елеватор здійснює залізничний прийом зерна та пряму перевалку у судно з вагонів . З-д відвантаження здійснюється зі станції Одеса-Порт, Одеська залізниця 400305, відвантаження на корабель в м. Одеса. Контроль за якістю зерна здійснює сертифікована лабораторія. Елеватор видає складські квитанції, які є підтвердженням якості та кількості прийнятої продукції, а також дає можливість продавати продукцію, як у повному обсязі або частково через інструменти електронних торгів на AGROXY як на внутрішньому ринку так і на експорт. Більш детальну інформацію про те, як вигідно та швидко продати зернові, бобові та інші культури, що зберігаються на елеваторі «Зерновий перевантажувальний новотех-термінал», через юридично значимі торги AGROXY, можна отримати, спробувавши навчальні Тестові торги, або шляхом розміщення безоплатних заявок на покупку та продаж збіжжя на цьому елеваторі. Інформацію про витрати за зберігання с/г культур на елеваторі «Зерновий перевантажувальний новотех-термінал» та на логістику можна отримати шляхом використання онлайн калькуляторів, які розміщені на сторінці даного елеватора. На сусідніх вкладинках наведено основні технічні характеристики даного елеватора і його відповідність НАССР стандартам та закупівельні ціни.

Якщо Ви побачили помилки - повідомте нас про це, виділивши текст та натиснувши клавіші Ctrl+Enter.

Для зміни інформації щодо елеватора зв'яжіться з нами через пошту support@agroxy.com (з офіційної поштової скриньки вашої компанії, надавши в підписі інформацію про посади, яку ви займаєте в своїй компанії і контакти для зв'язку)

Чи можна повністю видалити інформацію про компанію? Можна видалити всю інформацію, крім інформації з реєстру, рейтингів і можливість коментування іншими користувачами на сторінці вашого елеватора. Так само представник компанії \ елеватора може вимагати привести інформацію у відповідність з актуальними даними державних реєстрів України (УСІ ЦІ ПОСЛУГИ НАДАЮТЬСЯ БЕЗКОШТОВНО).

Залишення і видалення коментарів. Кожен користувач може залишити коментар, який має відношення до теми сторінки. Адміністрація Агроксі залишає за собою право редагувати і видаляти будь-які коментарі відповідно до своїх внутрішніх правил без попередження і узгодження.

Type of elevator

Grain dryers

Yes

Storage type

Floor, Concrete silos

Purification equipment

Yes

Certified laboratory

Yes

Fumigation

No

Railway shipment

No

Capacity of railway shipment

200

Loading on the ship (port)

No

Ship loading capacity

20000

Auto-loading capacity, tons / day

100

Elevator - Partner Agroxy

No

Login or Register to see info

Партнерська програма Агроксі для Елеваторів

  • Можливість стати «ціноформуючим» елеватором в своєму регіоні.
  • Залучення нових покупців як вітчизняних, так і прямих зарубіжних.
  • Можливість вигідно і оперативно продавати залишки за максимальною ціною.
  • Надавати власникам зерна, виробникам і трейдерам, впевненість у якості послуг елеватора.
  • Можливість продавати і купувати продукцію більш високої якості.
  • Підтримка бізнес репутації елеватора.
  • Перехід на цифрові інструменти і нові стандарти роботи з даними.

ОНЛАЙН ТОРГИ проводяться ТІЛЬКИ на елеваторах з НАССР Сертифікацією.

Партнер Агроксі Україна з проведення HACCP Сертифікації компанія з міжнародною репутацією BakerTilly – (Завантажити презентацію щодо реалізації HACCP на українських елеваторах)

Розмістити заявку як на Закупівлю, так і на Продаж на цьому, чи будь якому іншому елеваторі в системі, можна вже зараз – це БЕЗКОШТОВНО (потребує реєстрації та додавання компанії до свого профайла)

Rem. timeCategoryVolumePriceRegionFavorite
OldBEANs -nonSoya - Peas yellow -Pisum sativum1007200UAHOdessa
OldMILLET - Millet - Canary Seeds C210011500UAHOdessa
OldOATS - Oats C4 Feeding1005000UAHOdessa
OldNICHE AGRI PRODUCTS - Lineseeds1009300UAHOdessa
OldBEANs -nonSoya - Peas yellow -Pisum sativum1006750UAHOdessa
OldWHEAT - Feeding wheat class4 (2019)720USDOdessa

Category: Elevator of Ukraine

НОВОТЕХ-ТЕРМІНАЛ

    0/0

Director (as at 2019-05-30):
Волощук Сергій Сергійович

Unified State Register of Enterprises and Organizations of Ukraine: 33139052

VAT: 331390515536

Train station:
ОДЕССА-ПОРТ ОДЕСА-ПОРТ
Вантажна спроможність (ваг.\24): 792
Одночасне Вантаження (ваг.): 71
logo

1 Митна площа, Одеса, Одеська область, Україна

30.7401

46.4922


58