Crops
Logistic Input/Output
466850 tons
More details >> New
18%
3654
0

Безкоштовне розміщення заявки на купівлю / продаж агропродукції

Розрахуйте Ваші витрати логістики та зберігання на елеваторі

Власники елеватора:

ТІС ГРЕЙН , внесок — 182 252 069 грн, 99.52% ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТІС - МІНДОБРИВА" , внесок — 874 337 грн, 0.48%

Застереження: Інформація про елеватор у профайлі елеватора Карти елеваторів є власністю компанії Агроксі Україна і не носить рекламного характеру. Інформація про компанії і елеватори зібрана з відкритих джерел (включаючи відкриті державні реєстри) з дотриманням всіх норм законодавства України з метою інформування користувачів про стан ринку зберігання агрокультур і його можливості. Звертаємо вашу увагу, що інформація щодо суб'єктів господарської діяльності, а так само його посадових осіб не є персональними даними у розумінні відповідного закону і доступна будь-якому користувачеві Інтернет на різноманітних ресурсах і сайтах. Як змінити або видалити інформацію?

Група терміналів ТІС - найбільший стивідорний оператор в Україні. До групи входить 5 сучасних терміналів: ТИС-Зерно, ТИС-Міндобрива, ТИС-Руда, ТИС-Вугілля і ТІС-Контейнерний. Найбільша інфраструктурна компанія ТІС володіє і управляє всією обслуговуючої інфраструктурою терміналів, в тому числі власної залізничною станцією.

ТІС розташований на березі Малого Аджалицького лиману, в 27 км на схід від Одеси. Термінали ТІС - це доступ до міжнародних ринків виробництва і споживання зерна, добрив, вугілля, руди, товарів народного споживання для сотень мільйонів людей. Близько 700 суднозаходів на рік пов'язують ТІС з більш ніж 1500 портів по всьому світу. Наш вантажообіг за 2017 рік склав 26,012 млн т.

ТІС є одним з найбільш глибоководних портів України - глибина причалів біля терміналів становить від 15 до 16 м. Це забезпечує максимальний розмір вантажних партій і мінімальні фрахтові витрати. Найбільші судновласники довіряють ТИС також тому, що ми не раз встановлювали різні національні рекорди інтенсивності вивантаження і навантаження великотоннажних балкерів.

Загальна довжина 8 причалів ТІС перевищує 1800 м, з перспективою розширення ще на 1500 м. На території ТІС, в єдиній митній зоні з портом, працює індустріальний парк - проект, який не має аналогів в Чорному морі. Загальні інвестиції групи ТІС в активи за весь час роботи перевищує $ 550 млн.

Елеватор видає складські квитанції, які є підтвердженням якості та кількості прийнятої продукції, а також дає можливість продавати продукцію, як у повному обсязі або частково через інструменти електронних торгів на AGROXY як на внутрішньому ринку так і на експорт. Більш детальну інформацію про те, як вигідно та швидко продати зернові, бобові та інші культури, що зберігаються на терміналі «ТІС-Зерно», через юридично значимі торги AGROXY, можна отримати, спробувавши навчальні Тестові торги, або шляхом розміщення безоплатних заявок на покупку та продаж збіжжя на цьому елеваторі. Інформацію про витрати за зберігання с/г культур на терміналі «ТІС-Зерно» та на логістику можна отримати шляхом використання онлайн калькуляторів, які розміщені на сторінці даного елеватора. На сусідніх вкладинках наведено основні технічні характеристики даного елеватора і його відповідність НАССР стандартам та закупівельні ціни.

Якщо Ви побачили помилки - повідомте нас про це, виділивши текст та натиснувши клавіші Ctrl+Enter.

Для зміни інформації щодо елеватора зв'яжіться з нами через пошту support@agroxy.com (з офіційної поштової скриньки вашої компанії, надавши в підписі інформацію про посади, яку ви займаєте в своїй компанії і контакти для зв'язку)

Чи можна повністю видалити інформацію про компанію? Можна видалити всю інформацію, крім інформації з реєстру, рейтингів і можливість коментування іншими користувачами на сторінці вашого елеватора. Так само представник компанії \ елеватора може вимагати привести інформацію у відповідність з актуальними даними державних реєстрів України (УСІ ЦІ ПОСЛУГИ НАДАЮТЬСЯ БЕЗКОШТОВНО).

Залишення і видалення коментарів. Кожен користувач може залишити коментар, який має відношення до теми сторінки. Адміністрація Агроксі залишає за собою право редагувати і видаляти будь-які коментарі відповідно до своїх внутрішніх правил без попередження і узгодження.

Type of elevator

Port

Grain dryers

Yes

Storage type

Metal silos

Purification equipment

Yes

Capacity of transport equipment, acceptance t/d

19000

Certified laboratory

Yes

Fumigation

No

Railway shipment

No

Loading on the ship (port)

Yes

Ship loading capacity

2000

Auto-loading capacity, tons / day

2500

Put into operation

2000

Elevator - Partner Agroxy

No

Login or Register to see info

Партнерська програма Агроксі для Елеваторів

  • Можливість стати «ціноформуючим» елеватором в своєму регіоні.
  • Залучення нових покупців як вітчизняних, так і прямих зарубіжних.
  • Можливість вигідно і оперативно продавати залишки за максимальною ціною.
  • Надавати власникам зерна, виробникам і трейдерам, впевненість у якості послуг елеватора.
  • Можливість продавати і купувати продукцію більш високої якості.
  • Підтримка бізнес репутації елеватора.
  • Перехід на цифрові інструменти і нові стандарти роботи з даними.

ОНЛАЙН ТОРГИ проводяться ТІЛЬКИ на елеваторах з НАССР Сертифікацією.

Партнер Агроксі Україна з проведення HACCP Сертифікації компанія з міжнародною репутацією BakerTilly – (Завантажити презентацію щодо реалізації HACCP на українських елеваторах)

Розмістити заявку як на Закупівлю, так і на Продаж на цьому, чи будь якому іншому елеваторі в системі, можна вже зараз – це БЕЗКОШТОВНО (потребує реєстрації та додавання компанії до свого профайла)

Rem. timeCategoryVolumePriceRegionFavorite
OldCORN MAIZE - Corn1004950UAHOdessa
OldCORN MAIZE - Corn10005200UAHOdessa
OldCORN MAIZE - Corn10005550UAHOdessa
OldCORN MAIZE - Corn1255400UAHOdessa
OldWHEAT - Milling Wheat 11%1257200UAHOdessa
OldWHEAT - Milling Wheat 12.5%1257250UAHOdessa
OldWHEAT - Feeding wheat class4 (2019)1256900UAHOdessa
OldWHEAT - Feeding wheat class4 (2019)500209USDOdessa
OldCORN MAIZE - Corn500164USDOdessa
OldCORN MAIZE - Corn10005350UAHOdessa
OldVEGETABLE OIL - SFOil non-refined Cold Press 1G200615USDOdessa
OldCORN MAIZE - Corn10005150UAHOdessa

Category: Elevator of Ukraine

ТІС-Зерно
TIS ТІС

    5/1

Director (as at 2019-05-30):
Чобітько Ігор Василійович

Unified State Register of Enterprises and Organizations of Ukraine: 37468469

VAT: 374684615179

logo

50, вул. Чапаєва , Визирка , Одеська область,

30.9979

46.6562