Crops
Logistic Input/Output
150000 tons
More details >> New
18%
2123
0

Безкоштовне розміщення заявки на купівлю / продаж агропродукції

Розрахуйте Ваші витрати логістики та зберігання на елеваторі

Власники елеватора:

КОМПАНІЯ (АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО) "РИСОІЛ С.А." , внесок — 25 000 000 грн, 100% ВЛАСНИК ІСТОТНОЇ УЧАСТІ ЗАСНОВНИКА ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ - АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "РИСОІЛ С.А ", МАРК ЖІЙЄРОН, Х1299500, ВЕССІ, ЖЕНЕВА, ШВЕЙЦАРІЯ, СН, 1234., 396.73.1790 КІНЦЕВИЙ БЕНЕФІЦІАРНИЙ ВЛАСНИК (КОНТРОЛЕР) - АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "РИСОІЛ С.А ", МАРК ЖІЙЄРОН, Х1299500, ВЕССІ, ЖЕНЕВА, ШВЕЙЦАРІЯ, СН, 1234., 396.73.1790

Застереження: Інформація про елеватор у профайлі елеватора Карти елеваторів є власністю компанії Агроксі Україна і не носить рекламного характеру. Інформація про компанії і елеватори зібрана з відкритих джерел (включаючи відкриті державні реєстри) з дотриманням всіх норм законодавства України з метою інформування користувачів про стан ринку зберігання агрокультур і його можливості. Звертаємо вашу увагу, що інформація щодо суб'єктів господарської діяльності, а так само його посадових осіб не є персональними даними у розумінні відповідного закону і доступна будь-якому користувачеві Інтернет на різноманітних ресурсах і сайтах. Як змінити або видалити інформацію?

ТОВ «СП Рісоіл Термінал» є терміналом з перевалки наливних і зернових вантажів в морському порту «Чорноморськ». Місце розташування Одеська область, м Чорноморськ, вул. Центральна, б.20-А., належить компанії Risoil S. A. Компанія Risoil S. A. була заснована в 2000 році в Женеві, Швейцарія. За роки розвитку, компанія створила офіси і виробничі потужності в Україні, Грузії та країн Європейського Союзу.Структура компанії дозволяє їй використовувати свої ресурси, щоб бути стабільною, ефективною, що динамічно розвивається, у зв'язку з світових ринків, і для адаптації до швидких змін. Керівник - Фотченко Олег Григорович.

«СП Рісоіл Термінал» обладнаний транспортними галереями, які з'єднують резервуари силосного типу з універсальним складом і зі станціями вивантаження автотранспорту, пропускна здатність збільшилася до 1,5 тис. тон на добу. Галереї обладнані конвеєрами типу High Roller, довжина галерей - 200 метрів. Обладнана трьома точками вивантаження, що дозволяє обробляти 18 автомобілів на годину. За день - це близько 9 тис. тон вантажу. У 2017 році були готові до експлуатації нові резервуари силосного типу (шість одиниць). В даний час при перевалці зернових вантажів задіяні 13 резервуарів силосного типу загальною ємністю одноразового зберігання 90 тис. тон.

Потужність одночасного зберігання – 150 тис.тон. Тип елеватора – припортовий. Тип зберігання – металеві силоси.

Потужність автозавантаження- 120 авто/добу. Є новітні технології: Металеві силоси- 90 тис.т AGI (Канада): 13 шт по 7 тис.т. Потужність транспортного устаткування - 300 т/год

Автоприйом зерна потужністю – 120 авто/добу, з-д прийом зерна потужністю до 100 т/добу (Чорноморськ, Одеська ДЖ 402000). Відвантаження на корабель потужністю – 22 000 т/добу.

Працює сертифікована лабораторія з перевірки якості зерна за всіма показниками.

Елеватор видає складські квитанції, які є підтвердженням якості та кількості прийнятої продукції, а також дає можливість продавати продукцію, як у повному обсязі або частково через інструменти електронних торгів на AGROXY як на внутрішньому ринку так і на експорт. Більш детальну інформацію про те, як вигідно та швидко продати зернові, бобові та інші культури, що зберігаються на терміналі «СП Рісоіл термінал», через юридично значимі торги AGROXY, можна отримати, спробувавши навчальні Тестові торги, або шляхом розміщення безоплатних заявок на покупку та продаж збіжжя на цьому елеваторі. Інформацію про витрати за зберігання с/г культур на терміналі «СП Рісоіл термінал» та на логістику можна отримати шляхом використання онлайн калькуляторів, які розміщені на сторінці даного елеватора. На сусідніх вкладинках наведено основні технічні характеристики даного елеватора і його відповідність НАССР стандартам та закупівельні ціни.

Якщо Ви побачили помилки - повідомте нас про це, виділивши текст та натиснувши клавіші Ctrl+Enter.

Для зміни інформації щодо елеватора зв'яжіться з нами через пошту support@agroxy.com (з офіційної поштової скриньки вашої компанії, надавши в підписі інформацію про посади, яку ви займаєте в своїй компанії і контакти для зв'язку)

Чи можна повністю видалити інформацію про компанію? Можна видалити всю інформацію, крім інформації з реєстру, рейтингів і можливість коментування іншими користувачами на сторінці вашого елеватора. Так само представник компанії \ елеватора може вимагати привести інформацію у відповідність з актуальними даними державних реєстрів України (УСІ ЦІ ПОСЛУГИ НАДАЮТЬСЯ БЕЗКОШТОВНО).

Залишення і видалення коментарів. Кожен користувач може залишити коментар, який має відношення до теми сторінки. Адміністрація Агроксі залишає за собою право редагувати і видаляти будь-які коментарі відповідно до своїх внутрішніх правил без попередження і узгодження.

Type of elevator

Port

Grain dryers

Yes

Storage type

Metal silos

Purification equipment

No

Capacity of transport equipment, acceptance t/d

1100

Certified laboratory

Yes

Fumigation

No

Railway shipment

Unknown

Capacity of railway shipment

100

Loading on the ship (port)

Yes

Ship loading capacity

22000

Auto-loading capacity, tons / day

110

Put into operation

2016

Elevator - Partner Agroxy

No

Login or Register to see info

Партнерська програма Агроксі для Елеваторів

  • Можливість стати «ціноформуючим» елеватором в своєму регіоні.
  • Залучення нових покупців як вітчизняних, так і прямих зарубіжних.
  • Можливість вигідно і оперативно продавати залишки за максимальною ціною.
  • Надавати власникам зерна, виробникам і трейдерам, впевненість у якості послуг елеватора.
  • Можливість продавати і купувати продукцію більш високої якості.
  • Підтримка бізнес репутації елеватора.
  • Перехід на цифрові інструменти і нові стандарти роботи з даними.

ОНЛАЙН ТОРГИ проводяться ТІЛЬКИ на елеваторах з НАССР Сертифікацією.

Партнер Агроксі Україна з проведення HACCP Сертифікації компанія з міжнародною репутацією BakerTilly – (Завантажити презентацію щодо реалізації HACCP на українських елеваторах)

Розмістити заявку як на Закупівлю, так і на Продаж на цьому, чи будь якому іншому елеваторі в системі, можна вже зараз – це БЕЗКОШТОВНО (потребує реєстрації та додавання компанії до свого профайла)

Rem. timeCategoryVolumePriceRegionFavorite
OldWHEAT - Milling Wheat 11%5005450UAHOdessa
OldWHEAT - Milling Wheat 11%1006500UAHOdessa
OldWHEAT - Milling Wheat 12.5%1006600UAHOdessa
OldWHEAT - Milling Wheat 11%500175USDOdessa
OldWHEAT - Milling Wheat 11%5005450UAHOdessa

Category: Elevator of Ukraine

Зерновий Термінал "Рисоіл Термінал"
RISOIL S.A. РИСОІЛ С.А.

    4/2

Director (as at 2019-05-30):
Фотченко Олег Григорович

Unified State Register of Enterprises and Organizations of Ukraine: 31786337

VAT: 317863315036

Train station:
ЧЕРНОМОРСК-ПОРТ ЧОРНОМОРСЬК-ПОРТ
Вантажна спроможність (ваг.\24): 0
Одночасне Вантаження (ваг.): 0
logo

68000, м. Чорноморськ, вул. Центральна, 20-А

30.6512

46.3156


57