Місткість, тон 107000
С\Х культури
Логістика елеватора
645
0

Розрахуйте Ваші витрати логістики та зберігання на елеваторі

Якщо Ви побачили помилки - повідомте нас про це, виділивши текст та натиснувши клавіші Ctrl+Enter.

Застереження: Інформація про елеватор у профайлі елеватора Карти елеваторів є власністю компанії Агроксі Україна і не носить рекламного характеру. Інформація про компанії і елеватори зібрана з відкритих джерел (включаючи відкриті державні реєстри) з дотриманням всіх норм законодавства України з метою інформування користувачів про стан ринку зберігання агрокультур і його можливості. Звертаємо вашу увагу, що інформація щодо суб'єктів господарської діяльності, а так само його посадових осіб не є персональними даними у розумінні відповідного закону і доступна будь-якому користувачеві Інтернет на різноманітних ресурсах і сайтах. Як змінити або видалити інформацію?

Елеваторний комплекс ТОВ «Сервіс Грейн» (повна назва товариство з обмеженою відповідальністю «Сервіс Грейн») розміщений на об'їзній дорозі м Арциз, в промисловому вузлі поруч із залізницею. Загальна площа комплексу становить 4,5 га. Елеватор знаходиться майже посередині між чотирма морськими торговими портами - Одеським та Іллічівським (з півночі), Ізмаїльським і Ренійським (з півдня). Комплекс має залізничну гілку на території елеватора і зручний під'їзд автотранспорту від траси Одеса-Рені.

Постачальниками обладнання комплексу виступили: пункт приймання: ТОВ «Елеваторпром сервіс», ТОВ «Карлівський машинобудівний завод»; первинна обробка зерна: компанія «ШвайцЗегер», ДП ТОВ «Вібросепаратор»; сушка зерна: компанія «Петкус».

Інфраструктура елеваторного комплексу захищає аграріїв від примх погоди, дозволяє зберегти урожай і продати його за високою ціною.

Потужність одночасного зберігання – 107 тис. тон. Тип елеватора – лінійний. Тип зберігання – металеві силоси (KMZ Industries). На елеваторі працюють зерносушарки- PETKUS 4000-24WU (США) - 4 шт, продуктивність зерносушарки при знятті 10% вологи по кукурудзі 4 000 т/добу. Очисне устаткування має потужність 300 т/год (сепаратори Buhler TAS 204F-4, ТОВ Вібросепаратор).

Елеватор здійснює автоприйом зерна потужністю 5000 т/добу. Автовідвантаження – потужністю 2500 т/добу, з-д відвантаження – потужністю 1700 т/добу (станція Арциз, Одеська залізниця 403905). Працює сертифікована лабораторія з перевірки якості зерна за всіма показниками.

Елеватор видає складські квитанції, які є підтвердженням якості та кількості прийнятої продукції, а також дає можливість продавати продукцію, як у повному обсязі або частково через інструменти електронних торгів на AGROXY як на внутрішньому ринку так і на експорт. Більш детальну інформацію про те, як вигідно та швидко продати зернові, бобові та інші культури, що зберігаються на елеваторі ТОВ «Сервіс Грейн», через юридично значимі торги AGROXY, можна отримати, спробувавши навчальні Тестові торги, або шляхом розміщення безоплатних заявок на покупку та продаж збіжжя на цьому елеваторі. Інформацію про витрати за зберігання с/г культур на елеваторі ТОВ «Сервіс Грейн» та на логістику можна отримати шляхом використання онлайн калькуляторів, які розміщені на сторінці даного елеватора. На сусідніх вкладинках наведено основні технічні характеристики даного елеватора і його відповідність НАССР стандартам та закупівельні ціни.

Для зміни інформації щодо елеватора зв'яжіться з нами через пошту support@agroxy.com (з офіційної поштової скриньки вашої компанії, надавши в підписі інформацію про посади, яку ви займаєте в своїй компанії і контакти для зв'язку)

Чи можна повністю видалити інформацію про компанію? Можна видалити всю інформацію, крім інформації з реєстру, рейтингів і можливість коментування іншими користувачами на сторінці вашого елеватора. Так само представник компанії \ елеватора може вимагати привести інформацію у відповідність з актуальними даними державних реєстрів України (УСІ ЦІ ПОСЛУГИ НАДАЮТЬСЯ БЕЗКОШТОВНО).

Залишення і видалення коментарів. Кожен користувач може залишити коментар, який має відношення до теми сторінки. Адміністрація Агроксі залишає за собою право редагувати і видаляти будь-які коментарі відповідно до своїх внутрішніх правил без попередження і узгодження.

Тип елеватора

Линейный

Зерносушарки

Есть

Тип зберігання

МетСилосы

Продуктивність зерносушарок, тон/год - тон/доба

4 000 т/добу

Очисне обладнання

Есть

Потужність очистного обладнання

300 т/год

Потужність транспортного обладнання, прийом т/доба

Уточнюється

Сертифікована лабораторія

Есть

Фумігація

Залізничне відвантаження, тон/доба

Есть;

Потужність відвантаження залізниці, тон/доба

1 700 т/добу

Завантаження на корабель (порт), тон/доба

Есть;

Потужність завантаження на корабель, тон/доба

Потужність автозавантаження, тон/доба

2 500 т/добу

Здано в експлуатацію

2008

Елеватор - Партнер Agroxy

Нет
Таблиця середніх тарифів послуг елеваторів на 2017 / 18 Урожай Олійні Інше
Прийом (1 тона) 5,64 6,12 8,40
Зважування (на авт.вагон)
Очистка (за % на 1 т) 10,20 17,10 10,20
СУШКА = зневоложення (1% за 1 тону) 39,48 43,98 56,70
Зберігання (тона/день) 1,26 1,50 1,74
Відвантаження авто (1 т) 94,20 118,50 106,68
Відвантаження залізничне (1 т) 128,40 145,50 143,82
Перереєстрація вантажу (на кожну партію) 72,00 72,00 72,00
Аналіз зразка (вологість/дом)
Аналіз зразка + реєстр
Інші аналізи (напр., експрес аналіз на ГМО) за 1 т
SGS/Veritas сертифікація, за 1 т
Пломбування за 1 вагон/авто
Експлуатація залізничних колій (за 1 вагон)
Работа локомотива (за годину)

Партнерська програма Агроксі для Елеваторів

  • Можливість стати «ціноформуючим» елеватором в своєму регіоні.
  • Залучення нових покупців як вітчизняних, так і прямих зарубіжних.
  • Можливість вигідно і оперативно продавати залишки за максимальною ціною.
  • Надавати власникам зерна, виробникам і трейдерам, впевненість у якості послуг елеватора.
  • Можливість продавати і купувати продукцію більш високої якості.
  • Підтримка бізнес репутації елеватора.
  • Перехід на цифрові інструменти і нові стандарти роботи з даними.

ОНЛАЙН ТОРГИ проводяться ТІЛЬКИ на елеваторах з НАССР Сертифікацією.

Партнер Агроксі Україна з проведення HACCP Сертифікації компанія з міжнародною репутацією BakerTilly – (Завантажити презентацію щодо реалізації HACCP на українських елеваторах)

Розмістити заявку як на Закупівлю, так і на Продаж на цьому, чи будь якому іншому елеваторі в системі, можна вже зараз – це БЕЗКОШТОВНО (потребує реєстрації та додавання компанії до свого профайла)

Категорія: Елеватор України

Сервіс Грейн
Агрейн

    4/2
Додати заявку

Безкоштовне розміщення заявки на купівлю / продаж агропродукції

Директор:
БОГДАН ЛЮДМИЛА ПЕТРІВНА

ЄДРПОУ: 36354585

Залізнична Станція:
403905 АРЦЫЗ АРЦИЗ

Група Ризику : Вхід
Вантажна спроможність (ваг.\24): 50
Зайнятість станції 2017 (%): 15.1
Відстань до Вузлової Станції (км): -
Одночасне Вантаження (ваг.): 89

Одеська область, Арцизький район, г Арциз, вул. Металічна, буд.3

Показати на мапі
logo

(04845) 3-41-24

http://servicegrain.com.ua/

29.4322

45.9944