Місткість, тон28800
С\Х культури
Логістика елеватора
1086
0

Розрахуйте Ваші витрати логістики та зберігання на елеваторі

Якщо Ви побачили помилки - повідомте нас про це, виділивши текст та натиснувши клавіші Ctrl+Enter.

Застереження: Інформація про елеватор у профайлі елеватора Карти елеваторів є власністю компанії Агроксі Україна і не носить рекламного характеру. Інформація про компанії і елеватори зібрана з відкритих джерел (включаючи відкриті державні реєстри) з дотриманням всіх норм законодавства України з метою інформування користувачів про стан ринку зберігання агрокультур і його можливості. Звертаємо вашу увагу, що інформація щодо суб'єктів господарської діяльності, а так само його посадових осіб не є персональними даними у розумінні відповідного закону і доступна будь-якому користувачеві Інтернет на різноманітних ресурсах і сайтах. Як змінити або видалити інформацію?

Елеватор ДП «Сантрейд» (Вигоднянська філія)розташований в Одеська область, Біляївський район, с. Вигода, вул. Елеваторна, 1 д. ДП «Сантрейд» є дочірньою компанією американської агропромислової компанії Bunge («Бунге Україна»), що займається закупівлею, продажем, переробкою, а також зберіганням зернових культур. Основний напрямок діяльності компанії Bunge - виробництво соняшникової олії та торгівля зерновими культурами, продаж, транспортування і реалізація сировинної продукції на внутрішньому і зовнішньому ринках. Також компанія надає фінансові, логістичні послуги, використовує ефективні стратегії з управління ризиками.

ДП «Сантрейд» займається закупівлею сировини для компанії Bunge Ltd і є великим зернотрейдером-експортером. У 2011 році компанія відкрила свій перевантажувальний зерновий термінал в м. Миколаєві. Загалом у її володінні знаходиться п'ять елеваторів у різних частинах країни – Кіровоградській, Дніпропетровській, Вінницькій та Одеській областях. Потужність одночасового зберігання на Вигодняняській філії складає 28,8 тис.тон. Тип елеватора – лінійний. Тип зберігання – навалом. На елеваторі працюють зерносушарки (ДСП-32 ОТ), продуктивність зерносушарки при знятті 10% вологи по кукурудзі – 32 т/годину. Для збільшення ефективності роботи зерносушильного комплексу було прийнято рішення про модернізацію топкового відділення, шляхом заміни пальників і електросилового обладнання. Автоматизація проведена у співробітництві з компанією «Зернова Столиця».

Фахівці управління автоматизації виконали роботи по монтажу і введенню в експлуатацію комбінованих пальників HP91 «Unigas» (Італія) потужністю 2500 кВт, оснастивши їх додатково системою безпечної роботи.

Все обладнання розміщено в шафі, виготовленому зі сталі товщиною 1.5 мм покритої полімерним порошковим покриттям з попереднім фосфатуванням. Щити сертифіковані за міжнародним стандартом ISO 9001: 2000 PRA 000 3966 від 01.12.2005 р. Ступінь захисту шафи IP54.

Елеватор здійснює автоприйом зерна потужністю – 800 т/добу, та залізничний прийом потужністю – 500 т/добу. Автовідвантаження здійснюється з потужністю 700 т/добу, з-д відвантаження – 500 т/добу (станція Вигода, Одеська залізниця 405402).

Елеватор видає складські квитанції, які є підтвердженням якості та кількості прийнятої продукції, а також дає можливість продавати продукцію, як у повному обсязі або частково через інструменти електронних торгів на AGROXY як на внутрішньому ринку так і на експорт. Більш детальну інформацію про те, як вигідно та швидко продати зернові, бобові та інші культури, що зберігаються на елеваторі «Вигодянська Філія «ДП Сантрейд», через юридично значимі торги AGROXY, можна отримати, спробувавши навчальні Тестові торги, або шляхом розміщення безоплатних заявок на покупку та продаж збіжжя на цьому елеваторі. Інформацію про витрати за зберігання с/г культур на елеваторі «Вигодянська Філія «ДП Сантрейд» та на логістику можна отримати шляхом використання онлайн калькуляторів, які розміщені на сторінці даного елеватора. На сусідніх вкладинках наведено основні технічні характеристики даного елеватора і його відповідність НАССР стандартам та закупівельні ціни.

Для зміни інформації щодо елеватора зв'яжіться з нами через пошту support@agroxy.com (з офіційної поштової скриньки вашої компанії, надавши в підписі інформацію про посади, яку ви займаєте в своїй компанії і контакти для зв'язку)

Чи можна повністю видалити інформацію про компанію? Можна видалити всю інформацію, крім інформації з реєстру, рейтингів і можливість коментування іншими користувачами на сторінці вашого елеватора. Так само представник компанії \ елеватора може вимагати привести інформацію у відповідність з актуальними даними державних реєстрів України (УСІ ЦІ ПОСЛУГИ НАДАЮТЬСЯ БЕЗКОШТОВНО).

Залишення і видалення коментарів. Кожен користувач може залишити коментар, який має відношення до теми сторінки. Адміністрація Агроксі залишає за собою право редагувати і видаляти будь-які коментарі відповідно до своїх внутрішніх правил без попередження і узгодження.

Тип елеватора

Линейный

Зерносушарки

Есть

Тип зберігання

Напольные

Продуктивність зерносушарок, тон/год - тон/доба

32 т/год

Очисне обладнання

Нет

Потужність очистного обладнання

Потужність транспортного обладнання, прийом т/доба

Сертифікована лабораторія

Есть

Фумігація

Залізничне відвантаження, тон/доба

Есть

Потужність відвантаження залізниці, тон/доба

500 т/добу

Завантаження на корабель (порт), тон/доба

Нет

Потужність завантаження на корабель, тон/доба

Потужність автозавантаження, тон/доба

700 т/добу

Здано в експлуатацію

Елеватор - Партнер Agroxy

Нет
Таблиця середніх тарифів послуг елеваторів на 2017 / 18УрожайОлійніІнше
Прийом (1 тона)
Зважування (на авт.вагон)
Очистка (за % на 1 т)
СУШКА = зневоложення (1% за 1 тону)
Зберігання (тона/день)
Відвантаження авто (1 т)
Відвантаження залізничне (1 т)
Перереєстрація вантажу (на кожну партію)
Аналіз зразка (вологість/дом)
Аналіз зразка + реєстр
Інші аналізи (напр., експрес аналіз на ГМО) за 1 т
SGS/Veritas сертифікація, за 1 т
Пломбування за 1 вагон/авто
Експлуатація залізничних колій (за 1 вагон)
Работа локомотива (за годину)

Партнерська програма Агроксі для Елеваторів

  • Можливість стати «ціноформуючим» елеватором в своєму регіоні.
  • Залучення нових покупців як вітчизняних, так і прямих зарубіжних.
  • Можливість вигідно і оперативно продавати залишки за максимальною ціною.
  • Надавати власникам зерна, виробникам і трейдерам, впевненість у якості послуг елеватора.
  • Можливість продавати і купувати продукцію більш високої якості.
  • Підтримка бізнес репутації елеватора.
  • Перехід на цифрові інструменти і нові стандарти роботи з даними.

ОНЛАЙН ТОРГИ проводяться ТІЛЬКИ на елеваторах з НАССР Сертифікацією.

Партнер Агроксі Україна з проведення HACCP Сертифікації компанія з міжнародною репутацією BakerTilly – (Завантажити презентацію щодо реалізації HACCP на українських елеваторах)

Розмістити заявку як на Закупівлю, так і на Продаж на цьому, чи будь якому іншому елеваторі в системі, можна вже зараз – це БЕЗКОШТОВНО (потребує реєстрації та додавання компанії до свого профайла)

Категорія: Елеватор України

Сантрейд ДП (Вигоднянська філія)
Bunge Украина

    0/0
Додати заявку

Безкоштовне розміщення заявки на купівлю / продаж агропродукції

Директор:
ГОРШУНОВ ДМИТРО ЛЕОНІДОВИЧ

ЄДРПОУ: 25394566

Залізнична Станція:
387505 ВЫГОДА ВИГОДА

Група Ризику : Вхід
Вантажна спроможність (ваг.\24): 60
Зайнятість станції 2017 (%): 0.4
Відстань до Вузлової Станції (км): 25.3
Одночасне Вантаження (ваг.): 65

67620, Одеська обл., Біляївський, с. Вигода, вул. Елеваторна буд.1

Показати на мапі
logo

(04852) 2-60-82

http://www.bunge.com/

30.4016

46.6108