Місткість, тон28000
С\Х культури
Логістика елеватора
741
0

Розрахуйте Ваші витрати логістики та зберігання на елеваторі

Якщо Ви побачили помилки - повідомте нас про це, виділивши текст та натиснувши клавіші Ctrl+Enter.

Застереження: Інформація про елеватор у профайлі елеватора Карти елеваторів є власністю компанії Агроксі Україна і не носить рекламного характеру. Інформація про компанії і елеватори зібрана з відкритих джерел (включаючи відкриті державні реєстри) з дотриманням всіх норм законодавства України з метою інформування користувачів про стан ринку зберігання агрокультур і його можливості. Звертаємо вашу увагу, що інформація щодо суб'єктів господарської діяльності, а так само його посадових осіб не є персональними даними у розумінні відповідного закону і доступна будь-якому користувачеві Інтернет на різноманітних ресурсах і сайтах. Як змінити або видалити інформацію?

ТОВ «Рів.А.Холдинг» (повна назва Товариство з обмеженою відповідальністю «Рів.А.Холдинг») – потужна багатопрофільна компанія, що динамічно розвивається, успішно працює на ринку з 2000 року. З перших днів діяльності «Рів.А.Холдинг» будує свою роботу на принципі довгострокової стабільності, що дозволило компанії стати одним з лідерів на експортному ринку Придунав'я. На сьогоднішній день компанія спеціалізується на таких основних напрямах, що забезпечують доставку, транспортування та експедирування вантажів, зокрема зернових культур: Експорт зернових вантажів на умовах CPT/FOB із портів Чорного моря; Закупівля, зберігання, підробіток зернових (район Ізмаїл); Послуги транспортування і експедирування вантажів (комплекс митно-брокерських та експедиторських послуг у портах: Ізмаїл, Кілія, Рені, Одеса, Іллічівськ).

Спеціалізація компанії: зернові, олійні, технічні культури. Повний комплекс послуг із закупівлі, приймання, підробки (очищенню/сушці), зберігання, стафірування і відвантаження зернових У складі компанії працює декілька елеваторних комплексів, один із яких розташований за адресою: 68600 Одеська обл., м. Ізмаїл, вул. Локомотивна, 3.

Потужність одночасного зберігання даного елеватора – 28,8 тис. тон. Тип елеватора – лінійний. Тип зберігання – металеві силоси, навалом. На елеваторі працюють 3 зерносушарки (Sukup США). Очисне устаткування включає 2 сепаратора.

Елеватор здійснює автоприйом зерна потужністю 1 500 т/добу та з-д прийом потужністю – 700 т/добу. Автовідвантаження – 1 000 т/добу, з-д відвантаження – 10 вагонів/добу (станція Ізмаїл, Одеська залізниця 404503). Перевірку якості продукції здійснює сертифікована лабораторія за основними показниками.

Елеватор видає складські квитанції, які є підтвердженням якості та кількості прийнятої продукції, а також дає можливість продавати продукцію, як у повному обсязі або частково через інструменти електронних торгів на AGROXY як на внутрішньому ринку так і на експорт. Більш детальну інформацію про те, як вигідно та швидко продати зернові, бобові та інші культури, що зберігаються на елеваторі ТОВ «Рів.А.Холдинг», через юридично значимі торги AGROXY, можна отримати, спробувавши навчальні Тестові торги, або шляхом розміщення безоплатних заявок на покупку та продаж збіжжя на цьому елеваторі. Інформацію про витрати за зберігання с/г культур на елеваторі ТОВ «Рів.А.Холдинг» та на логістику можна отримати шляхом використання онлайн калькуляторів, які розміщені на сторінці даного елеватора. На сусідніх вкладинках наведено основні технічні характеристики даного елеватора і його відповідність НАССР стандартам та закупівельні ціни.

Для зміни інформації щодо елеватора зв'яжіться з нами через пошту support@agroxy.com (з офіційної поштової скриньки вашої компанії, надавши в підписі інформацію про посади, яку ви займаєте в своїй компанії і контакти для зв'язку)

Чи можна повністю видалити інформацію про компанію? Можна видалити всю інформацію, крім інформації з реєстру, рейтингів і можливість коментування іншими користувачами на сторінці вашого елеватора. Так само представник компанії \ елеватора може вимагати привести інформацію у відповідність з актуальними даними державних реєстрів України (УСІ ЦІ ПОСЛУГИ НАДАЮТЬСЯ БЕЗКОШТОВНО).

Залишення і видалення коментарів. Кожен користувач може залишити коментар, який має відношення до теми сторінки. Адміністрація Агроксі залишає за собою право редагувати і видаляти будь-які коментарі відповідно до своїх внутрішніх правил без попередження і узгодження.

Тип елеватора

Линейный

Зерносушарки

Есть

Тип зберігання

Продуктивність зерносушарок, тон/год - тон/доба

Очисне обладнання

Есть

Потужність очистного обладнання

Уточнюється

Потужність транспортного обладнання, прийом т/доба

1500 т/добу

Сертифікована лабораторія

Есть

Фумігація

Залізничне відвантаження, тон/доба

Есть

Потужність відвантаження залізниці, тон/доба

10 в/добу

Завантаження на корабель (порт), тон/доба

Нет

Потужність завантаження на корабель, тон/доба

Потужність автозавантаження, тон/доба

1 000 т/добу

Здано в експлуатацію

год постройки неизвестен

Елеватор - Партнер Agroxy

Нет
Таблиця середніх тарифів послуг елеваторів на 2017 / 18УрожайОлійніІнше
Прийом (1 тона)
Зважування (на авт.вагон)
Очистка (за % на 1 т)
СУШКА = зневоложення (1% за 1 тону)
Зберігання (тона/день)
Відвантаження авто (1 т)
Відвантаження залізничне (1 т)
Перереєстрація вантажу (на кожну партію)
Аналіз зразка (вологість/дом)
Аналіз зразка + реєстр
Інші аналізи (напр., експрес аналіз на ГМО) за 1 т
SGS/Veritas сертифікація, за 1 т
Пломбування за 1 вагон/авто
Експлуатація залізничних колій (за 1 вагон)
Работа локомотива (за годину)

Партнерська програма Агроксі для Елеваторів

  • Можливість стати «ціноформуючим» елеватором в своєму регіоні.
  • Залучення нових покупців як вітчизняних, так і прямих зарубіжних.
  • Можливість вигідно і оперативно продавати залишки за максимальною ціною.
  • Надавати власникам зерна, виробникам і трейдерам, впевненість у якості послуг елеватора.
  • Можливість продавати і купувати продукцію більш високої якості.
  • Підтримка бізнес репутації елеватора.
  • Перехід на цифрові інструменти і нові стандарти роботи з даними.

ОНЛАЙН ТОРГИ проводяться ТІЛЬКИ на елеваторах з НАССР Сертифікацією.

Партнер Агроксі Україна з проведення HACCP Сертифікації компанія з міжнародною репутацією BakerTilly – (Завантажити презентацію щодо реалізації HACCP на українських елеваторах)

Розмістити заявку як на Закупівлю, так і на Продаж на цьому, чи будь якому іншому елеваторі в системі, можна вже зараз – це БЕЗКОШТОВНО (потребує реєстрації та додавання компанії до свого профайла)

Категорія:Елеватор України

РІВ. А. Холдінг
РИВ.А.ХОЛДИНГ

    3/1
Додати заявку

Безкоштовне розміщення заявки на купівлю / продаж агропродукції

Директор:
БОТІКА ВАДИМ АНДРІЙОВИЧ

ЄДРПОУ: 25829351

Залізнична Станція:
404503 ИЗМАИЛ ІЗМАЇЛ

Група Ризику : Вхід
Вантажна спроможність (ваг.\24): 40
Зайнятість станції 2017 (%): 7.3
Відстань до Вузлової Станції (км): -
Одночасне Вантаження (ваг.): 46

68600 Одеська обл., М.Ізмаїл, вул. Локомотивна, 3

Показати на мапі
logo

(04841) 98-4-20

+380503330811

+380967283398

http://rivaholding.com/

28.8035

45.3635