Місткість, тон 19000
С\Х культури
Логістика елеватора
1033
0

Розрахуйте Ваші витрати логістики та зберігання на елеваторі

Якщо Ви побачили помилки - повідомте нас про це, виділивши текст та натиснувши клавіші Ctrl+Enter.

Застереження: Інформація про елеватор у профайлі елеватора Карти елеваторів є власністю компанії Агроксі Україна і не носить рекламного характеру. Інформація про компанії і елеватори зібрана з відкритих джерел (включаючи відкриті державні реєстри) з дотриманням всіх норм законодавства України з метою інформування користувачів про стан ринку зберігання агрокультур і його можливості. Звертаємо вашу увагу, що інформація щодо суб'єктів господарської діяльності, а так само його посадових осіб не є персональними даними у розумінні відповідного закону і доступна будь-якому користувачеві Інтернет на різноманітних ресурсах і сайтах. Як змінити або видалити інформацію?

Елеватор «Олексіївський елеватор» розташований за адресою: Одеська область, Білгород-Дністровський район, с. Олексіївка (жд станція Кантемір), вул. Вокзальна, б. 12А. Елеватор працює в складі групи компаній «Агроінвестгрупп». Агрохолдинг ТОВ «Агроінвестгрупп» - група компаній, яка створена в 2008 році. Пріоритетним напрямком діяльності агрохолдингу є рослинництво: вирощування зернових та олійних культур з їх подальшою реалізацією на внутрішньому ринку України і на експорт.

ТОВ «Агроінвестгрупп» успішно співпрацює з великими міжнародними трейдерами. Підприємства агрохолдингу розташовані в трьох зонах Одеської області і мають прямий вихід до найбільших морських портів України.

Елеватор «Олексіївський елеватор» зданий в експлуатацію в 1949 році, після чого здійснювалась технічна реконструкція. Тип елеватора – лінійний. Потужність одночасного зберігання – 19 тис. тон. Тип зберігання – навалом. Для сушіння зерна на елеваторі працюють 2 зерносушарки ДСП-32ОТ. Продуктивність зерносушарки при знятті 10% вологи по кукурудзі – 64т/год. Очисне обладнання (сепаратори ЗСМ-50, Р8-УЦР -2) має потужність 125 т/год. На елеваторі встановлені транспортні засоби (транспортери і норії) потужністю 150 т/год.

Елеватор здійснює автоприймання зерна на 4-х лініях потужністю – 1 500 т/добу та автовідвантаження на 3-х лініях потужністю 600 т/добу. Потужність 2-х ліній залізничного відвантаження складає 1 000 т/добу.

Перевірка якості зерна здійснюється засобами сертифікованої лабораторії.

Елеватор видає складські квитанції, які є підтвердженням якості та кількості прийнятої продукції, а також дає можливість продавати продукцію, як у повному обсязі або частково через інструменти електронних торгів на AGROXY як на внутрішньому ринку так і на експорт. Більш детальну інформацію про те, як вигідно та швидко продати зернові, бобові та інші культури, що зберігаються на елеваторі «Олексіївський елеватор», через юридично значимі торги AGROXY, можна отримати, спробувавши навчальні Тестові торги, або шляхом розміщення безоплатних заявок на покупку та продаж збіжжя на цьому елеваторі. Інформацію про витрати за зберігання с/г культур на елеваторі «Олексіївський елеватор» та на логістику можна отримати шляхом використання онлайн калькуляторів, які розміщені на сторінці даного елеватора. На сусідніх вкладинках наведено основні технічні характеристики даного елеватора і його відповідність НАССР стандартам та закупівельні ціни.

Для зміни інформації щодо елеватора зв'яжіться з нами через пошту support@agroxy.com (з офіційної поштової скриньки вашої компанії, надавши в підписі інформацію про посади, яку ви займаєте в своїй компанії і контакти для зв'язку)

Чи можна повністю видалити інформацію про компанію? Можна видалити всю інформацію, крім інформації з реєстру, рейтингів і можливість коментування іншими користувачами на сторінці вашого елеватора. Так само представник компанії \ елеватора може вимагати привести інформацію у відповідність з актуальними даними державних реєстрів України (УСІ ЦІ ПОСЛУГИ НАДАЮТЬСЯ БЕЗКОШТОВНО).

Залишення і видалення коментарів. Кожен користувач може залишити коментар, який має відношення до теми сторінки. Адміністрація Агроксі залишає за собою право редагувати і видаляти будь-які коментарі відповідно до своїх внутрішніх правил без попередження і узгодження.

Тип елеватора

Линейный

Зерносушарки

Есть

Тип зберігання

Напольные

Продуктивність зерносушарок, тон/год - тон/доба

64 т/год

Очисне обладнання

Есть

Потужність очистного обладнання

125 т/год

Потужність транспортного обладнання, прийом т/доба

150 т/год

Сертифікована лабораторія

Есть

Фумігація

Залізничне відвантаження, тон/доба

Есть

Потужність відвантаження залізниці, тон/доба

1 000 т/добу

Завантаження на корабель (порт), тон/доба

Нет

Потужність завантаження на корабель, тон/доба

Потужність автозавантаження, тон/доба

600 т/добу

Здано в експлуатацію

1949

Елеватор - Партнер Agroxy

Нет
Таблиця середніх тарифів послуг елеваторів на 2017 / 18 Урожай Олійні Інше
Прийом (1 тона)
Зважування (на авт.вагон)
Очистка (за % на 1 т)
СУШКА = зневоложення (1% за 1 тону)
Зберігання (тона/день)
Відвантаження авто (1 т)
Відвантаження залізничне (1 т)
Перереєстрація вантажу (на кожну партію)
Аналіз зразка (вологість/дом)
Аналіз зразка + реєстр
Інші аналізи (напр., експрес аналіз на ГМО) за 1 т
SGS/Veritas сертифікація, за 1 т
Пломбування за 1 вагон/авто
Експлуатація залізничних колій (за 1 вагон)
Работа локомотива (за годину)

Партнерська програма Агроксі для Елеваторів

  • Можливість стати «ціноформуючим» елеватором в своєму регіоні.
  • Залучення нових покупців як вітчизняних, так і прямих зарубіжних.
  • Можливість вигідно і оперативно продавати залишки за максимальною ціною.
  • Надавати власникам зерна, виробникам і трейдерам, впевненість у якості послуг елеватора.
  • Можливість продавати і купувати продукцію більш високої якості.
  • Підтримка бізнес репутації елеватора.
  • Перехід на цифрові інструменти і нові стандарти роботи з даними.

ОНЛАЙН ТОРГИ проводяться ТІЛЬКИ на елеваторах з НАССР Сертифікацією.

Партнер Агроксі Україна з проведення HACCP Сертифікації компанія з міжнародною репутацією BakerTilly – (Завантажити презентацію щодо реалізації HACCP на українських елеваторах)

Розмістити заявку як на Закупівлю, так і на Продаж на цьому, чи будь якому іншому елеваторі в системі, можна вже зараз – це БЕЗКОШТОВНО (потребує реєстрації та додавання компанії до свого профайла)

Категорія: Елеватор України

ОЛЕКСІЇВСЬКИЙ ЕЛЕВАТОР
Алексеевский элеватор

    4/1
Додати заявку

Безкоштовне розміщення заявки на купівлю / продаж агропродукції

Директор:
ГОРОВИЙ АНДРІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ

ЄДРПОУ: 40680243

Залізнична Станція:
406509 КАНТЕМИР КАНТЕМИР


67761, Одеська область, Білгород-Дністровський р-н., с. Олексіївка, вул. Вокзальна. буд. 12-А

Показати на мапі
logo

(04849) 3-37-68

30.0841

46.1136