Crops
Logistic Input/Output
181000 tons
More details >> New
18%
2086
0

Безкоштовне розміщення заявки на купівлю / продаж агропродукції

Розрахуйте Ваші витрати логістики та зберігання на елеваторі

Власники елеватора:

ПРИВАТНА КОМПАНІЯ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЮРОЛ Ю-КЕЙ ЛІМИТИД" , внесок — 2 115 760 грн, 100% ЮРОЛ Ю-КЕЙ ЛІМИТИД" -КІНЦЕВИЙ БЕНЕФІЦІАРНИЙ ВЛАСНИК (КОНТРОЛЕР) - ГУБАНКОВ ЮРІЙ ПЕТРОВИЧ, УКРАЇНА, УКРАЇНА, ОДЕСЬКА ОБЛАСТЬ, М.ОДЕСА, ПРИМОРСЬКИЙ РАЙОН, ВУЛИЦЯ СЕГЕДСЬКА, БУД.16, КВАРТИРА 6

Застереження: Інформація про елеватор у профайлі елеватора Карти елеваторів є власністю компанії Агроксі Україна і не носить рекламного характеру. Інформація про компанії і елеватори зібрана з відкритих джерел (включаючи відкриті державні реєстри) з дотриманням всіх норм законодавства України з метою інформування користувачів про стан ринку зберігання агрокультур і його можливості. Звертаємо вашу увагу, що інформація щодо суб'єктів господарської діяльності, а так само його посадових осіб не є персональними даними у розумінні відповідного закону і доступна будь-якому користувачеві Інтернет на різноманітних ресурсах і сайтах. Як змінити або видалити інформацію?

ТОВ «Бруклін-Київ Порт» (повна назва Товариство з обмеженою выдповідальністю «Бруклін-Київ Порт») забезпечує єдиний комплекс послуг з перевалки всіх видів вантажів, внутріпортове експедирування вантажів, експедирування і доставки вантажів по залізниці, а також агентування суден. Стивідор «Бруклін-Київ» спеціалізується на перевалці зернових культур, цукру-сирцю, чорних металів, контейнерів через «ОМТП». Тип елеватора – портовий. Тип зберігання – металеві силоси (Symaga Іспанія). До наявних 11 силосах першої черги в лютому 2016 р додалося ще 6. На сьогоднішній день ЗПК ТОВ «Бруклін-Київ» може приймати на одночасове зберігання 132 тис. тон зернових вантажів.

Виробнича діяльність здійснюється на базі перевантажувального комплексу № 5, розташованого в Хлібній гавані Одеського МТП., причал довжиною 254 м і глибиною біля причальної стінки 13,5 м, що дозволить обробляти судна класу «Panamax» вантажопідйомністю 60 тис. тон. Після завершення будівництва зерноперевантажувальний комплекс буде включати 33 ємності на 240 тис. тон одночасного зберігання.

Перевантажувальний комплекс включає 5 причалів. На причалах №№ 30, 31 обробляються зернові вантажі з інтенсивністю 3,5- 5 тис. тон на добу. Працює сертифікована лабораторія з перевірки якості зерна за всіма показниками.

Елеватор видає складські квитанції, які є підтвердженням якості та кількості прийнятої продукції, а також дає можливість продавати продукцію, як у повному обсязі або частково через інструменти електронних торгів на AGROXY як на внутрішньому ринку так і на експорт. Більш детальну інформацію про те, як вигідно та швидко продати зернові, бобові та інші культури, що зберігаються на елеваторі «Бруклін-Київ», через юридично значимі торги AGROXY, можна отримати, спробувавши навчальні Тестові торги, або шляхом розміщення безоплатних заявок на покупку та продаж збіжжя на цьому елеваторі. Інформацію про витрати за зберігання с/г культур на елеваторі «Бруклін-Київ» та на логістику можна отримати шляхом використання онлайн калькуляторів, які розміщені на сторінці даного елеватора. На сусідніх вкладинках наведено основні технічні характеристики даного елеватора і його відповідність НАССР стандартам та закупівельні ціни.

Якщо Ви побачили помилки - повідомте нас про це, виділивши текст та натиснувши клавіші Ctrl+Enter.

Для зміни інформації щодо елеватора зв'яжіться з нами через пошту support@agroxy.com (з офіційної поштової скриньки вашої компанії, надавши в підписі інформацію про посади, яку ви займаєте в своїй компанії і контакти для зв'язку)

Чи можна повністю видалити інформацію про компанію? Можна видалити всю інформацію, крім інформації з реєстру, рейтингів і можливість коментування іншими користувачами на сторінці вашого елеватора. Так само представник компанії \ елеватора може вимагати привести інформацію у відповідність з актуальними даними державних реєстрів України (УСІ ЦІ ПОСЛУГИ НАДАЮТЬСЯ БЕЗКОШТОВНО).

Залишення і видалення коментарів. Кожен користувач може залишити коментар, який має відношення до теми сторінки. Адміністрація Агроксі залишає за собою право редагувати і видаляти будь-які коментарі відповідно до своїх внутрішніх правил без попередження і узгодження.

Type of elevator

Port

Grain dryers

Yes

Storage type

Metal silos

Purification equipment

Yes

Purification equipment capacity

400

Certified laboratory

Yes

Fumigation

No

Railway shipment

No

Capacity of railway shipment

200

Loading on the ship (port)

Yes

Auto-loading capacity, tons / day

80

Put into operation

2013

Elevator - Partner Agroxy

No

Login or Register to see info

Партнерська програма Агроксі для Елеваторів

  • Можливість стати «ціноформуючим» елеватором в своєму регіоні.
  • Залучення нових покупців як вітчизняних, так і прямих зарубіжних.
  • Можливість вигідно і оперативно продавати залишки за максимальною ціною.
  • Надавати власникам зерна, виробникам і трейдерам, впевненість у якості послуг елеватора.
  • Можливість продавати і купувати продукцію більш високої якості.
  • Підтримка бізнес репутації елеватора.
  • Перехід на цифрові інструменти і нові стандарти роботи з даними.

ОНЛАЙН ТОРГИ проводяться ТІЛЬКИ на елеваторах з НАССР Сертифікацією.

Партнер Агроксі Україна з проведення HACCP Сертифікації компанія з міжнародною репутацією BakerTilly – (Завантажити презентацію щодо реалізації HACCP на українських елеваторах)

Розмістити заявку як на Закупівлю, так і на Продаж на цьому, чи будь якому іншому елеваторі в системі, можна вже зараз – це БЕЗКОШТОВНО (потребує реєстрації та додавання компанії до свого профайла)

Rem. timeCategoryVolumePriceRegionFavorite
OldCORN MAIZE - Corn8000170USDOdessa
OldCORN MAIZE - Corn20000183USDOdessa
OldBARLEY - Feeding Barley1006800UAHOdessa
OldWHEAT - Feeding wheat class4 (2019)100198USDOdessa
OldWHEAT - Milling Wheat 11%2000212USDOdessa

Category: Elevator of Ukraine

Зерновий Термінал "Бруклін-Київ" в Одессі
BROOKLIN БРУКЛІН

    0/0

Director (as at 2019-05-30):
Нікулін Олексій Сергійович

Unified State Register of Enterprises and Organizations of Ukraine: 31795619

VAT: 317956115014

Train station:
ОДЕССА-ПОРТ ОДЕСА-ПОРТ
Вантажна спроможність (ваг.\24): 792
Одночасне Вантаження (ваг.): 71
logo

Одеська область, м Одеса, вул. Н.Гефта, буд.3

30.729

46.506


58