Місткість, тон132000
С\Х культури
Логістика елеватора
1335
0

Розрахуйте Ваші витрати логістики та зберігання на елеваторі

Якщо Ви побачили помилки - повідомте нас про це, виділивши текст та натиснувши клавіші Ctrl+Enter.

Застереження: Інформація про елеватор у профайлі елеватора Карти елеваторів є власністю компанії Агроксі Україна і не носить рекламного характеру. Інформація про компанії і елеватори зібрана з відкритих джерел (включаючи відкриті державні реєстри) з дотриманням всіх норм законодавства України з метою інформування користувачів про стан ринку зберігання агрокультур і його можливості. Звертаємо вашу увагу, що інформація щодо суб'єктів господарської діяльності, а так само його посадових осіб не є персональними даними у розумінні відповідного закону і доступна будь-якому користувачеві Інтернет на різноманітних ресурсах і сайтах. Як змінити або видалити інформацію?

ТОВ «Бруклін-Київ Порт» (повна назва Товариство з обмеженою выдповідальністю «Бруклін-Київ Порт») забезпечує єдиний комплекс послуг з перевалки всіх видів вантажів, внутріпортове експедирування вантажів, експедирування і доставки вантажів по залізниці, а також агентування суден. Стивідор «Бруклін-Київ» спеціалізується на перевалці зернових культур, цукру-сирцю, чорних металів, контейнерів через «ОМТП». Тип елеватора – портовий. Тип зберігання – металеві силоси (Symaga Іспанія). До наявних 11 силосах першої черги в лютому 2016 р додалося ще 6. На сьогоднішній день ЗПК ТОВ «Бруклін-Київ» може приймати на одночасове зберігання 132 тис. тон зернових вантажів.

Виробнича діяльність здійснюється на базі перевантажувального комплексу № 5, розташованого в Хлібній гавані Одеського МТП., причал довжиною 254 м і глибиною біля причальної стінки 13,5 м, що дозволить обробляти судна класу «Panamax» вантажопідйомністю 60 тис. тон. Після завершення будівництва зерноперевантажувальний комплекс буде включати 33 ємності на 240 тис. тон одночасного зберігання.

Перевантажувальний комплекс включає 5 причалів. На причалах №№ 30, 31 обробляються зернові вантажі з інтенсивністю 3,5- 5 тис. тон на добу. Працює сертифікована лабораторія з перевірки якості зерна за всіма показниками.

Елеватор видає складські квитанції, які є підтвердженням якості та кількості прийнятої продукції, а також дає можливість продавати продукцію, як у повному обсязі або частково через інструменти електронних торгів на AGROXY як на внутрішньому ринку так і на експорт. Більш детальну інформацію про те, як вигідно та швидко продати зернові, бобові та інші культури, що зберігаються на елеваторі «Бруклін-Київ», через юридично значимі торги AGROXY, можна отримати, спробувавши навчальні Тестові торги, або шляхом розміщення безоплатних заявок на покупку та продаж збіжжя на цьому елеваторі. Інформацію про витрати за зберігання с/г культур на елеваторі «Бруклін-Київ» та на логістику можна отримати шляхом використання онлайн калькуляторів, які розміщені на сторінці даного елеватора. На сусідніх вкладинках наведено основні технічні характеристики даного елеватора і його відповідність НАССР стандартам та закупівельні ціни.

Для зміни інформації щодо елеватора зв'яжіться з нами через пошту support@agroxy.com (з офіційної поштової скриньки вашої компанії, надавши в підписі інформацію про посади, яку ви займаєте в своїй компанії і контакти для зв'язку)

Чи можна повністю видалити інформацію про компанію? Можна видалити всю інформацію, крім інформації з реєстру, рейтингів і можливість коментування іншими користувачами на сторінці вашого елеватора. Так само представник компанії \ елеватора може вимагати привести інформацію у відповідність з актуальними даними державних реєстрів України (УСІ ЦІ ПОСЛУГИ НАДАЮТЬСЯ БЕЗКОШТОВНО).

Залишення і видалення коментарів. Кожен користувач може залишити коментар, який має відношення до теми сторінки. Адміністрація Агроксі залишає за собою право редагувати і видаляти будь-які коментарі відповідно до своїх внутрішніх правил без попередження і узгодження.

Тип елеватора

Портовый

Зерносушарки

Есть

Тип зберігання

МетСилосы

Продуктивність зерносушарок, тон/год - тон/доба

Уточнюється

Очисне обладнання

Есть

Потужність очистного обладнання

400 т/год

Потужність транспортного обладнання, прийом т/доба

от18000 т/год

Сертифікована лабораторія

Есть

Фумігація

Залізничне відвантаження, тон/доба

Нет

Потужність відвантаження залізниці, тон/доба

Завантаження на корабель (порт), тон/доба

Есть

Потужність завантаження на корабель, тон/доба

20 000 т/добу

Потужність автозавантаження, тон/доба

Уточнюється

Здано в експлуатацію

2013

Елеватор - Партнер Agroxy

Нет
Таблиця середніх тарифів послуг елеваторів на 2017 / 18УрожайОлійніІнше
Прийом (1 тона)
Зважування (на авт.вагон)
Очистка (за % на 1 т)
СУШКА = зневоложення (1% за 1 тону)
Зберігання (тона/день)
Відвантаження авто (1 т)
Відвантаження залізничне (1 т)
Перереєстрація вантажу (на кожну партію)
Аналіз зразка (вологість/дом)
Аналіз зразка + реєстр
Інші аналізи (напр., експрес аналіз на ГМО) за 1 т
SGS/Veritas сертифікація, за 1 т
Пломбування за 1 вагон/авто
Експлуатація залізничних колій (за 1 вагон)
Работа локомотива (за годину)

Партнерська програма Агроксі для Елеваторів

  • Можливість стати «ціноформуючим» елеватором в своєму регіоні.
  • Залучення нових покупців як вітчизняних, так і прямих зарубіжних.
  • Можливість вигідно і оперативно продавати залишки за максимальною ціною.
  • Надавати власникам зерна, виробникам і трейдерам, впевненість у якості послуг елеватора.
  • Можливість продавати і купувати продукцію більш високої якості.
  • Підтримка бізнес репутації елеватора.
  • Перехід на цифрові інструменти і нові стандарти роботи з даними.

ОНЛАЙН ТОРГИ проводяться ТІЛЬКИ на елеваторах з НАССР Сертифікацією.

Партнер Агроксі Україна з проведення HACCP Сертифікації компанія з міжнародною репутацією BakerTilly – (Завантажити презентацію щодо реалізації HACCP на українських елеваторах)

Розмістити заявку як на Закупівлю, так і на Продаж на цьому, чи будь якому іншому елеваторі в системі, можна вже зараз – це БЕЗКОШТОВНО (потребує реєстрації та додавання компанії до свого профайла)

Дата Заявки КатегоріяОб`ємЦінаРегіонВибране
17dКУКУРУДЗА - Кормова20000183USDОдеська
СтаріЯЧМІНЬ - Фураж Клас31006800UAHОдеська
СтаріПШЕНИЦЯ - Фураж Клас6100198USDОдеська
СтаріПШЕНИЦЯ - М яка Клас 32000212USDОдеська

Категорія: Елеватор України

Бруклін-Київ
Бруклин-Киев

    0/0
Додати заявку

Безкоштовне розміщення заявки на купівлю / продаж агропродукції

Директор:
ГУБАНКОВ ЮРІЙ ПЕТРОВИЧ

ЄДРПОУ: 31795619

Залізнична Станція:
400409 ОДЕССА-ПОРТ (ЭКСП.) ОДЕСА-ПОРТ (ЕКСП.)


Одеська область, м Одеса, вул. Н.Гефта, буд.3

Показати на мапі
logo

(048) 729-38-48 (Приемная)

http://www.brooklyn.kiev.ua/

30.7275

46.5146