Місткість, тон126000
С\Х культури
Логістика елеватора
4330
0

Розрахуйте Ваші витрати логістики та зберігання на елеваторі

Якщо Ви побачили помилки - повідомте нас про це, виділивши текст та натиснувши клавіші Ctrl+Enter.

Застереження: Інформація про елеватор у профайлі елеватора Карти елеваторів є власністю компанії Агроксі Україна і не носить рекламного характеру. Інформація про компанії і елеватори зібрана з відкритих джерел (включаючи відкриті державні реєстри) з дотриманням всіх норм законодавства України з метою інформування користувачів про стан ринку зберігання агрокультур і його можливості. Звертаємо вашу увагу, що інформація щодо суб'єктів господарської діяльності, а так само його посадових осіб не є персональними даними у розумінні відповідного закону і доступна будь-якому користувачеві Інтернет на різноманітних ресурсах і сайтах. Як змінити або видалити інформацію?

Зерноперевалочного термінал ТОВ "Бориваж" (Елеваторний комплекс Бориваж ) у Миколаївській області –входить до складу активів Державного ПриватБанку . Загальна робоча зернова місткість термінала\ елеватор Бориваж складає 126 тис. тонн. За нашими відомостями, на даний момент директором елеватора Новополтавський елеватор є ФЕДОРОВ ВІТАЛІЙ КУЗЬМИЧ Термінал може одночасно приймати на перевалку до 4 різних за номенклатурою і класу сільхоз культур.

Зерноперевалочного термінал ТОВ "Бориваж" спеціалізується на наданні послуг з приймання, переробки (очищення), сушки, зберігання, відвантаження та портового експедирування, включаючи митне оформлення, зернових (ячмінь, пшениця) , та загальних сільгосп культур ( ріпак, соя, горох, соняшник, кукурудза ).. технічна відомості : • Кількість одноразового зберігання - близько 126 тис. Тонн зерна (20 ємностей). Лінійна швидкість приймання станції розвантаження залізничного транспорту - 600 тонн / год Термінал обладнаний автомобільними тензометричними платформеними вагами. Є і митне оформлення вантажів та майданчик реєстрації автомобілів зерновозів. Під час навантаження на судно зерно проходить через бункерні тензометричні ваги з пробовідбірниками в потоці. Лінійна швидкість завантаження судна причальної вантажної машиною - 1200 тонн / год Також пропонується прямий варіант завантаження судна – (без зняття вагона з осей). Портове експедирування вантажів. Довжина причалу - 280 метрів (з виносними причальними буями 320 метрів). * Панамакс - суду, які володіють максимальними габаритами, що дозволяють пройти через шлюзи Панамського каналу (305 метрів в довжину; 33,5 метра в ширину; 26 метрів в глибину). Глибина біля причальної стінки - 15 метрів (можливість приймати судна всіх класів включаючи Capesize) Глибина прохідного каналу Аджаликського лиману - 15 метрів.

Акцентуємо увагу, що факт наявності складської квитанції на зерно на інші агрокультури є документарним підтвердженням якості та кількості прийнятої елеватором продукції з занесенням інформації до реєстру складських квитанцій. Наявність складської квитанції дає можливість продати агро продукцію, повністю або частково, через інструменти електронних торгів на нашій платформі AGROXY.com. Наявність у Елеватора НАССР сертифікації є бажаним , а з 20.09. 2018 обов’язковим при зберіганні та переробці харчових видів агро продукції. Більш детальну інформацію про те, як ви можете вигідно і швидко продати чи купити зернові, олійні, бобові, а та інші культури, що зберігається на цьому елеваторі, через онлайн торги AGROXY, можна знайти у відповідному розділі. Так само можна розрахувати вартість зберігання ,сушки та доведення якості до базисних експортних кондицій Основних культур зберігання (пшениця, кукурудза, ячмінь ріпак олійні ) використовуючи калькулятор вартості зберігання та середні тарифи на послуги Зернотерміналу Бориваж .

Місцезнаходження: Зернотермінал Бориваж розташований в с. Нові Біляри Комінтернівського р-ну Одеської обл. в акваторії Аджаликського лиману порту Південний

Для зміни інформації щодо елеватора зв'яжіться з нами через пошту support@agroxy.com (з офіційної поштової скриньки вашої компанії, надавши в підписі інформацію про посади, яку ви займаєте в своїй компанії і контакти для зв'язку)

Чи можна повністю видалити інформацію про компанію? Можна видалити всю інформацію, крім інформації з реєстру, рейтингів і можливість коментування іншими користувачами на сторінці вашого елеватора. Так само представник компанії \ елеватора може вимагати привести інформацію у відповідність з актуальними даними державних реєстрів України (УСІ ЦІ ПОСЛУГИ НАДАЮТЬСЯ БЕЗКОШТОВНО).

Залишення і видалення коментарів. Кожен користувач може залишити коментар, який має відношення до теми сторінки. Адміністрація Агроксі залишає за собою право редагувати і видаляти будь-які коментарі відповідно до своїх внутрішніх правил без попередження і узгодження.

Тип елеватора

Портовый

Зерносушарки

Есть

Тип зберігання

МетСилосы

Продуктивність зерносушарок, тон/год - тон/доба

Очисне обладнання

Есть

Потужність очистного обладнання

Уточнюється

Потужність транспортного обладнання, прийом т/доба

2000 т/добу

Сертифікована лабораторія

Есть

Фумігація

Залізничне відвантаження, тон/доба

Есть;

Потужність відвантаження залізниці, тон/доба

1000 т/добу

Завантаження на корабель (порт), тон/доба

Есть;

Потужність завантаження на корабель, тон/доба

24 000 т/добу

Потужність автозавантаження, тон/доба

3 600 т/добу

Здано в експлуатацію

2009

Елеватор - Партнер Agroxy

Нет
Таблиця середніх тарифів послуг елеваторів на 2017 / 18УрожайОлійніІнше
Прийом (1 тона)
Зважування (на авт.вагон)
Очистка (за % на 1 т)
СУШКА = зневоложення (1% за 1 тону)
Зберігання (тона/день)
Відвантаження авто (1 т)
Відвантаження залізничне (1 т)
Перереєстрація вантажу (на кожну партію)
Аналіз зразка (вологість/дом)
Аналіз зразка + реєстр
Інші аналізи (напр., експрес аналіз на ГМО) за 1 т
SGS/Veritas сертифікація, за 1 т
Пломбування за 1 вагон/авто
Експлуатація залізничних колій (за 1 вагон)
Работа локомотива (за годину)

Партнерська програма Агроксі для Елеваторів

  • Можливість стати «ціноформуючим» елеватором в своєму регіоні.
  • Залучення нових покупців як вітчизняних, так і прямих зарубіжних.
  • Можливість вигідно і оперативно продавати залишки за максимальною ціною.
  • Надавати власникам зерна, виробникам і трейдерам, впевненість у якості послуг елеватора.
  • Можливість продавати і купувати продукцію більш високої якості.
  • Підтримка бізнес репутації елеватора.
  • Перехід на цифрові інструменти і нові стандарти роботи з даними.

ОНЛАЙН ТОРГИ проводяться ТІЛЬКИ на елеваторах з НАССР Сертифікацією.

Партнер Агроксі Україна з проведення HACCP Сертифікації компанія з міжнародною репутацією BakerTilly – (Завантажити презентацію щодо реалізації HACCP на українських елеваторах)

Розмістити заявку як на Закупівлю, так і на Продаж на цьому, чи будь якому іншому елеваторі в системі, можна вже зараз – це БЕЗКОШТОВНО (потребує реєстрації та додавання компанії до свого профайла)

Дата Заявки КатегоріяОб`ємЦінаРегіонВибране
СтаріЯЧМІНЬ - Фураж Клас31007050UAHОдеська
СтаріЯЧМІНЬ - Фураж Клас3500176USDОдеська
СтаріЯЧМІНЬ - Фураж Клас35005450UAHОдеська

Категорія: Елеватор України

Боріваж Бориваж
Приват-АгроХолдинг>НБУ

    2/1
Додати заявку

Безкоштовне розміщення заявки на купівлю / продаж агропродукції

Директор:
ФЕДОРОВ ВІТАЛІЙ КУЗЬМИЧ

ЄДРПОУ: 32307678

Залізнична Станція:
401100 ЧЕРНОМОРСКАЯ ЧОРНОМОРСЬКА


67550, Одеська обл., Комінтернівський, смт Нові Біляри, вул. Індустріальна буд.10

Показати на мапі
logo

(048) 728-56-91

http://www.borivage.com/

31.0032

46.634