Capacity, tons126000
Crops
Logistic Input/Output
5799
0
Add Buy / Sell Quotes

Безкоштовне розміщення заявки на купівлю / продаж агропродукції

Розрахуйте Ваші витрати логістики та зберігання на елеваторі

Власники елеватора:

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТЕРМІНАЛ-ПІВДЕННИЙ" , внесок — 291 000 грн, 30% АМЕРТАНА ХОЛДІНГЗ ЛТД (АMERTANA HOLDINGS LTD) , внесок — 232 800 грн, 24% (ТИП БЕНЕФІЦІАРНОГО ВОЛОДІННЯ - ОПОСЕРЕДКОВАНЕ ЧЕРЕЗ ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТЕРМІНАЛ-ПІВДЕННИЙ")

Застереження: Інформація про елеватор у профайлі елеватора Карти елеваторів є власністю компанії Агроксі Україна і не носить рекламного характеру. Інформація про компанії і елеватори зібрана з відкритих джерел (включаючи відкриті державні реєстри) з дотриманням всіх норм законодавства України з метою інформування користувачів про стан ринку зберігання агрокультур і його можливості. Звертаємо вашу увагу, що інформація щодо суб'єктів господарської діяльності, а так само його посадових осіб не є персональними даними у розумінні відповідного закону і доступна будь-якому користувачеві Інтернет на різноманітних ресурсах і сайтах. Як змінити або видалити інформацію?

Зерноперевалочного термінал ТОВ "Бориваж" (Елеваторний комплекс Бориваж ) у Миколаївській області –входить до складу активів Державного ПриватБанку . Загальна робоча зернова місткість термінала\ елеватор Бориваж складає 126 тис. тонн. За нашими відомостями, на даний момент директором елеватора Новополтавський елеватор є ФЕДОРОВ ВІТАЛІЙ КУЗЬМИЧ Термінал може одночасно приймати на перевалку до 4 різних за номенклатурою і класу сільхоз культур.

Зерноперевалочного термінал ТОВ "Бориваж" спеціалізується на наданні послуг з приймання, переробки (очищення), сушки, зберігання, відвантаження та портового експедирування, включаючи митне оформлення, зернових (ячмінь, пшениця) , та загальних сільгосп культур ( ріпак, соя, горох, соняшник, кукурудза ).. технічна відомості : • Кількість одноразового зберігання - близько 126 тис. Тонн зерна (20 ємностей). Лінійна швидкість приймання станції розвантаження залізничного транспорту - 600 тонн / год Термінал обладнаний автомобільними тензометричними платформеними вагами. Є і митне оформлення вантажів та майданчик реєстрації автомобілів зерновозів. Під час навантаження на судно зерно проходить через бункерні тензометричні ваги з пробовідбірниками в потоці. Лінійна швидкість завантаження судна причальної вантажної машиною - 1200 тонн / год Також пропонується прямий варіант завантаження судна – (без зняття вагона з осей). Портове експедирування вантажів. Довжина причалу - 280 метрів (з виносними причальними буями 320 метрів). * Панамакс - суду, які володіють максимальними габаритами, що дозволяють пройти через шлюзи Панамського каналу (305 метрів в довжину; 33,5 метра в ширину; 26 метрів в глибину). Глибина біля причальної стінки - 15 метрів (можливість приймати судна всіх класів включаючи Capesize) Глибина прохідного каналу Аджаликського лиману - 15 метрів.

Акцентуємо увагу, що факт наявності складської квитанції на зерно на інші агрокультури є документарним підтвердженням якості та кількості прийнятої елеватором продукції з занесенням інформації до реєстру складських квитанцій. Наявність складської квитанції дає можливість продати агро продукцію, повністю або частково, через інструменти електронних торгів на нашій платформі AGROXY.com. Наявність у Елеватора НАССР сертифікації є бажаним , а з 20.09. 2018 обов’язковим при зберіганні та переробці харчових видів агро продукції. Більш детальну інформацію про те, як ви можете вигідно і швидко продати чи купити зернові, олійні, бобові, а та інші культури, що зберігається на цьому елеваторі, через онлайн торги AGROXY, можна знайти у відповідному розділі. Так само можна розрахувати вартість зберігання ,сушки та доведення якості до базисних експортних кондицій Основних культур зберігання (пшениця, кукурудза, ячмінь ріпак олійні ) використовуючи калькулятор вартості зберігання та середні тарифи на послуги Зернотерміналу Бориваж .

Місцезнаходження: Зернотермінал Бориваж розташований в с. Нові Біляри Комінтернівського р-ну Одеської обл. в акваторії Аджаликського лиману порту Південний

Якщо Ви побачили помилки - повідомте нас про це, виділивши текст та натиснувши клавіші Ctrl+Enter.

Для зміни інформації щодо елеватора зв'яжіться з нами через пошту support@agroxy.com (з офіційної поштової скриньки вашої компанії, надавши в підписі інформацію про посади, яку ви займаєте в своїй компанії і контакти для зв'язку)

Чи можна повністю видалити інформацію про компанію? Можна видалити всю інформацію, крім інформації з реєстру, рейтингів і можливість коментування іншими користувачами на сторінці вашого елеватора. Так само представник компанії \ елеватора може вимагати привести інформацію у відповідність з актуальними даними державних реєстрів України (УСІ ЦІ ПОСЛУГИ НАДАЮТЬСЯ БЕЗКОШТОВНО).

Залишення і видалення коментарів. Кожен користувач може залишити коментар, який має відношення до теми сторінки. Адміністрація Агроксі залишає за собою право редагувати і видаляти будь-які коментарі відповідно до своїх внутрішніх правил без попередження і узгодження.

Type of elevator

Портовый

HACCP

на 21.06.2018 HACCP немає

Grain dryers

Есть

Storage type

МетСилосы

Purification equipment

Есть

Purification equipment capacity

Уточнюється

Capacity of transport equipment, acceptance t/d

2000 т/24 ( 250-280 вагонів)

Certified laboratory

Есть

Railway shipment

Есть;

Capacity of railway shipment

1000 т/24

Loading on the ship (port)

Есть;

Ship loading capacity

24 000 т/добу

Auto-loading capacity, tons / day

3 600 т/24

Put into operation

2009

Elevator - Partner Agroxy

Нет
Table of average tariffs for elevator services for 2017 / 18CropsOilseedsOther
Receiving (1 ton)
Weighing (per wagon)
Cleaning (1% per 1 ton)
DRYING = Dehumidification (1% per 1 ton)
Storage (ton / day)
Shipment of cars (1 ton)
Shipment of railway (1 ton)
Re-registration of the consignment (per consignment)
Analysis of the sample (moisture / weed)
Sample Analysis + Registry
Other analyzes (eg rapid GMO analysis) per 1 tonne
SGS / Veritas certification, per 1 tonne
Filling for 1 wagon / car
Operation of railway tracks (per 1 wagon)
The work of the locomotive (per hour)

Партнерська програма Агроксі для Елеваторів

  • Можливість стати «ціноформуючим» елеватором в своєму регіоні.
  • Залучення нових покупців як вітчизняних, так і прямих зарубіжних.
  • Можливість вигідно і оперативно продавати залишки за максимальною ціною.
  • Надавати власникам зерна, виробникам і трейдерам, впевненість у якості послуг елеватора.
  • Можливість продавати і купувати продукцію більш високої якості.
  • Підтримка бізнес репутації елеватора.
  • Перехід на цифрові інструменти і нові стандарти роботи з даними.

ОНЛАЙН ТОРГИ проводяться ТІЛЬКИ на елеваторах з НАССР Сертифікацією.

Партнер Агроксі Україна з проведення HACCP Сертифікації компанія з міжнародною репутацією BakerTilly – (Завантажити презентацію щодо реалізації HACCP на українських елеваторах)

Розмістити заявку як на Закупівлю, так і на Продаж на цьому, чи будь якому іншому елеваторі в системі, можна вже зараз – це БЕЗКОШТОВНО (потребує реєстрації та додавання компанії до свого профайла)

Rem. timeCategoryVolumePriceRegionFavorite
OldBARLEY - Feeding Barley1007050UAHOdessa
OldBARLEY - Feeding Barley500176USDOdessa
OldBARLEY - Feeding Barley5005450UAHOdessa

Category: Elevator of Ukraine

Боріваж Бориваж
PRIVAT AGRO ПРИВАТ АГРО

    2/1

Director (as at 2019-05-30):
Федоров Віталій Кузьмич

Unified State Register of Enterprises and Organizations of Ukraine: 32307678

VAT: 323076726544

logo

67550, Одеська обл., Комінтернівський, смт Нові Біляри, вул. Індустріальна буд.10

31.0032

46.634