Місткість, тон18000
С\Х культури
Логістика елеватора
1066
0

Розрахуйте Ваші витрати логістики та зберігання на елеваторі

Якщо Ви побачили помилки - повідомте нас про це, виділивши текст та натиснувши клавіші Ctrl+Enter.

Застереження: Інформація про елеватор у профайлі елеватора Карти елеваторів є власністю компанії Агроксі Україна і не носить рекламного характеру. Інформація про компанії і елеватори зібрана з відкритих джерел (включаючи відкриті державні реєстри) з дотриманням всіх норм законодавства України з метою інформування користувачів про стан ринку зберігання агрокультур і його можливості. Звертаємо вашу увагу, що інформація щодо суб'єктів господарської діяльності, а так само його посадових осіб не є персональними даними у розумінні відповідного закону і доступна будь-якому користувачеві Інтернет на різноманітних ресурсах і сайтах. Як змінити або видалити інформацію?

Елеватор «АТС Успіх» зданий в експлуатацію в 2005 році. Елеватор знаходиться за адресою: Одеська область, Овідіопольський район, смт Великодолинське, вул. Мизикевича, б.61. Елеватор входить у групу компаній «Trigon Gulf», яка була заснована в 1989 році в Москві, на сьогодні є багатогалузевою організацією торгівлі з глобальним охопленням і річним оборотом понад 700 мільйонів доларів США. Штаб-квартира Trigon Group знаходиться в Дубаї, Об'єднані Арабські Емірати, а мережа груп охоплює відділення, асоційовані офіси в Росії, Україні, Китаї, Сінгапурі та Індії. Здатність обробляти різноманітні продукти і сегменти ринку.

Потужність одночасного зберігання на елеваторі «АТС Успіх» – 20 тис. тон зерна. Тип елеватора – лінійний. Тип зберігання: металеві силоси (Symaga Іспанія), навалом. Для сушіння зерна на елеваторі працюють зерносушарки – ДСП-50, які працюють на природному газі й мають продуктивність при знятті 10% вологи по кукурудзі 50 т/год. Очисне устаткування (сепаратор БСХ-100) має потужність 100 т/годину. На елеваторі встановлено транспортне обладнання потужністю 1000 т/добу.

Елеватор здійснює на двох лініях автоприйом зерна потужністю – 1 000 т/добу, та залізничний прийом потужністю – 700 т/добу. Автовідвантаження – 1 000 т/добу, з-д відвантаження – 1 000 т/добу.

Основні культури, з якими працює елеватор: пшениця, кукурудза, соняшник, ячмінь, просо, горох, ріпак. Перевірка якості зерна здійснюється засобами сертифікованої лабораторії.

Елеватор видає складські квитанції, які є підтвердженням якості та кількості прийнятої продукції, а також дає можливість продавати продукцію, як у повному обсязі або частково через інструменти електронних торгів на AGROXY як на внутрішньому ринку так і на експорт. Більш детальну інформацію про те, як вигідно та швидко продати зернові, бобові та інші культури, що зберігаються на елеваторі «АТС Успіх», через юридично значимі торги AGROXY, можна отримати, спробувавши навчальні Тестові торги, або шляхом розміщення безоплатних заявок на покупку та продаж збіжжя на цьому елеваторі. Інформацію про витрати за зберігання с/г культур на елеваторі «АТС Успіх» та на логістику можна отримати шляхом використання онлайн калькуляторів, які розміщені на сторінці даного елеватора. На сусідніх вкладинках наведено основні технічні характеристики даного елеватора і його відповідність НАССР стандартам та закупівельні ціни.

Для зміни інформації щодо елеватора зв'яжіться з нами через пошту support@agroxy.com (з офіційної поштової скриньки вашої компанії, надавши в підписі інформацію про посади, яку ви займаєте в своїй компанії і контакти для зв'язку)

Чи можна повністю видалити інформацію про компанію? Можна видалити всю інформацію, крім інформації з реєстру, рейтингів і можливість коментування іншими користувачами на сторінці вашого елеватора. Так само представник компанії \ елеватора може вимагати привести інформацію у відповідність з актуальними даними державних реєстрів України (УСІ ЦІ ПОСЛУГИ НАДАЮТЬСЯ БЕЗКОШТОВНО).

Залишення і видалення коментарів. Кожен користувач може залишити коментар, який має відношення до теми сторінки. Адміністрація Агроксі залишає за собою право редагувати і видаляти будь-які коментарі відповідно до своїх внутрішніх правил без попередження і узгодження.

Тип елеватора

Линейный

Зерносушарки

Есть

Тип зберігання

МетСилосы;Напольные

Продуктивність зерносушарок, тон/год - тон/доба

40 т/1h

Очисне обладнання

Есть

Потужність очистного обладнання

100 т/1h бсх100

Потужність транспортного обладнання, прийом т/доба

Уточняется

Сертифікована лабораторія

Есть

Фумігація

Можлива

Залізничне відвантаження, тон/доба

Есть;

Потужність відвантаження залізниці, тон/доба

5 в/24

Завантаження на корабель (порт), тон/доба

Есть;

Потужність завантаження на корабель, тон/доба

Потужність автозавантаження, тон/доба

50 контейнер/24

Здано в експлуатацію

2005

Елеватор - Партнер Agroxy

Нет
Таблиця середніх тарифів послуг елеваторів на 2017 / 18УрожайОлійніІнше
Прийом (1 тона)
Зважування (на авт.вагон)
Очистка (за % на 1 т)
СУШКА = зневоложення (1% за 1 тону)
Зберігання (тона/день)
Відвантаження авто (1 т)
Відвантаження залізничне (1 т)
Перереєстрація вантажу (на кожну партію)
Аналіз зразка (вологість/дом)
Аналіз зразка + реєстр
Інші аналізи (напр., експрес аналіз на ГМО) за 1 т
SGS/Veritas сертифікація, за 1 т
Пломбування за 1 вагон/авто
Експлуатація залізничних колій (за 1 вагон)
Работа локомотива (за годину)

Партнерська програма Агроксі для Елеваторів

  • Можливість стати «ціноформуючим» елеватором в своєму регіоні.
  • Залучення нових покупців як вітчизняних, так і прямих зарубіжних.
  • Можливість вигідно і оперативно продавати залишки за максимальною ціною.
  • Надавати власникам зерна, виробникам і трейдерам, впевненість у якості послуг елеватора.
  • Можливість продавати і купувати продукцію більш високої якості.
  • Підтримка бізнес репутації елеватора.
  • Перехід на цифрові інструменти і нові стандарти роботи з даними.

ОНЛАЙН ТОРГИ проводяться ТІЛЬКИ на елеваторах з НАССР Сертифікацією.

Партнер Агроксі Україна з проведення HACCP Сертифікації компанія з міжнародною репутацією BakerTilly – (Завантажити презентацію щодо реалізації HACCP на українських елеваторах)

Розмістити заявку як на Закупівлю, так і на Продаж на цьому, чи будь якому іншому елеваторі в системі, можна вже зараз – це БЕЗКОШТОВНО (потребує реєстрації та додавання компанії до свого профайла)

Категорія: Елеватор України

АТС Успіх елеватор (АТС Успех -элеватор)
Конкорд Комодитиз

    4/2
Додати заявку

Безкоштовне розміщення заявки на купівлю / продаж агропродукції

Директор:
ЄРГІЄВ АНДРІЙ ОЛЕКСІЙОВИЧ

ЄДРПОУ: 33624595

Залізнична Станція:
401905 АККАРЖА

Група Ризику : Вхід
Вантажна спроможність (ваг.\24): 245
Зайнятість станції 2017 (%): -
Відстань до Вузлової Станції (км): -
Одночасне Вантаження (ваг.): 0

67832, Одеська обл., Овідіопольський, смт. Великодолинське, вул.Мізікевича буд.61

Показати на мапі
logo

(0487) 99-60-94 (Гл.бухгалтер), +38 (04851) 41809

30.5559

46.3305