Crops
Logistic Input/Output
7000 tons
More details >> New
1876
0

Безкоштовне розміщення заявки на купівлю / продаж агропродукції

Розрахуйте Ваші витрати логістики та зберігання на елеваторі

Власники елеватора:

Крицький Юрій Миколайович , внесок — 909 864 грн, 78.74% Крицька Раїса Феофанівна , внесок — 227 466 грн, 19.69% МАЛЕ ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО ФІРМА "ПМ" , внесок — 13 360 грн, 1.16% Крицький Микола Петрович , внесок — 1 785 грн, 0.15% Гейнріхсон Юрій Миколайович , внесок — 1 575 грн, 0.14% Черемних Євген Миколайович , внесок — 1 260 грн, 0.11% Гончаров Ігор Анатолійович , внесок — 210 грн, 0.02% КІНЦЕВИЙ БЕНЕФІЦІАРНИЙ ВЛАСНИК (КОНТРОЛЕР) - КРИЦЬКИЙ ЮРІЙ МИКОЛАЙОВИЧ, УКРАЇНА, УКРАЇНА, МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛ. М. МИКОЛАЇВ ВУЛ. 11 ЛІНІЯ БУД. 115 КВ. 41 КІНЦЕВИЙ БЕНЕФІЦІАРНИЙ ВЛАСНИК (КОНТРОЛЕР) - МАКАР ПАВЛО ПЕТРОВИЧ, УКРАЇНА, УКРАЇНА, МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛ. М. МИКОЛАЇВ ВУЛ. ЧЕРВОНИХ МАЇВЩИКІВ БУД. 13 КВ. 44

Застереження: Інформація про елеватор у профайлі елеватора Карти елеваторів є власністю компанії Агроксі Україна і не носить рекламного характеру. Інформація про компанії і елеватори зібрана з відкритих джерел (включаючи відкриті державні реєстри) з дотриманням всіх норм законодавства України з метою інформування користувачів про стан ринку зберігання агрокультур і його можливості. Звертаємо вашу увагу, що інформація щодо суб'єктів господарської діяльності, а так само його посадових осіб не є персональними даними у розумінні відповідного закону і доступна будь-якому користувачеві Інтернет на різноманітних ресурсах і сайтах. Як змінити або видалити інформацію?

Елеватор ТОВ АП «Українські ковбаси» (повна назва Товариство з обмеженою відповідальністю агропромислове підприємство «Українські ковбаси») - знаходиться в с. Полігон Жовтневського р-ну Миколаївської області, вул. Зоряна, 1а. Директор - Крицький Микола Петрович.

Тип елеватора – фермерський, тип зберігання – підлогові склади. Наявність обладнання для: контролю за температурою, сушіння, очищення. Елеватор здійснює автоприйом та автовідвантаження продукції. Обладнання для визначення якості: є лабораторія, лабораторія акредитована, персонал атестований.

Елеватор видає складські квитанції, які є підтвердженням якості та кількості прийнятої продукції, а також дає можливість продавати продукцію у повному обсязі або частково через інструменти електронних торгів на AGROXY як на внутрішньому ринку так і на експорт. Більш детальну інформацію про те, як вигідно та швидко продати продукцію, що зберігається на елеваторі ТОВ АП "Українські ковбаси", через юридично значимі торги AGROXY, можна отримати, спробувавши навчальні Тестові торги, або шляхом розміщення безоплатних заявок на покупку та продаж збіжжя на цьому елеваторі. Інформацію про витрати за зберігання с/г культур на елеваторі ТОВ АП "Українські ковбаси"та на логістику можна отримати шляхом використання онлайн калькуляторів, які розміщені на сторінці даного елеватора. На сусідніх вкладинках наведено основні технічні характеристики даного елеватора і його відповідність НАССР стандартам та закупівельні ціни.

Якщо Ви побачили помилки - повідомте нас про це, виділивши текст та натиснувши клавіші Ctrl+Enter.

Для зміни інформації щодо елеватора зв'яжіться з нами через пошту support@agroxy.com (з офіційної поштової скриньки вашої компанії, надавши в підписі інформацію про посади, яку ви займаєте в своїй компанії і контакти для зв'язку)

Чи можна повністю видалити інформацію про компанію? Можна видалити всю інформацію, крім інформації з реєстру, рейтингів і можливість коментування іншими користувачами на сторінці вашого елеватора. Так само представник компанії \ елеватора може вимагати привести інформацію у відповідність з актуальними даними державних реєстрів України (УСІ ЦІ ПОСЛУГИ НАДАЮТЬСЯ БЕЗКОШТОВНО).

Залишення і видалення коментарів. Кожен користувач може залишити коментар, який має відношення до теми сторінки. Адміністрація Агроксі залишає за собою право редагувати і видаляти будь-які коментарі відповідно до своїх внутрішніх правил без попередження і узгодження.

Type of elevator

Farmers

Grain dryers

No

Storage type

Floor

Purification equipment

No

Certified laboratory

Yes

Fumigation

No

Railway shipment

No

Loading on the ship (port)

No

Elevator - Partner Agroxy

No

Login or Register to see info

Партнерська програма Агроксі для Елеваторів

  • Можливість стати «ціноформуючим» елеватором в своєму регіоні.
  • Залучення нових покупців як вітчизняних, так і прямих зарубіжних.
  • Можливість вигідно і оперативно продавати залишки за максимальною ціною.
  • Надавати власникам зерна, виробникам і трейдерам, впевненість у якості послуг елеватора.
  • Можливість продавати і купувати продукцію більш високої якості.
  • Підтримка бізнес репутації елеватора.
  • Перехід на цифрові інструменти і нові стандарти роботи з даними.

ОНЛАЙН ТОРГИ проводяться ТІЛЬКИ на елеваторах з НАССР Сертифікацією.

Партнер Агроксі Україна з проведення HACCP Сертифікації компанія з міжнародною репутацією BakerTilly – (Завантажити презентацію щодо реалізації HACCP на українських елеваторах)

Розмістити заявку як на Закупівлю, так і на Продаж на цьому, чи будь якому іншому елеваторі в системі, можна вже зараз – це БЕЗКОШТОВНО (потребує реєстрації та додавання компанії до свого профайла)

Rem. timeCategoryVolumePriceRegionFavorite
No results found.

Category: Elevator of Ukraine

Українські ковбаси

    0/0

Director (as at 2019-05-21):
Крицький Микола Петрович

Unified State Register of Enterprises and Organizations of Ukraine: 20895178

VAT: 208951714209

logo

с. Полігон Жовтневського р-ну Миколаївської області, вул. Зоряна, 1а, Україна

32.1263

46.9713