Crops
Logistic Input/Output
35000 tons
More details >> New
2265
0

Безкоштовне розміщення заявки на купівлю / продаж агропродукції

Розрахуйте Ваші витрати логістики та зберігання на елеваторі

Власники елеватора:

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КЕРНЕЛ-КАПІТАЛ" , внесок — 56 700 000 грн, 81% ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КЕРНЕЛ-ТРЕЙД" , внесок — 13 300 000 грн, 19% ВЛАСНИК ІСТОТНОЇ УЧАСТІ-, ВЕРЕВСЬКИЙ АНДРІЙ МИХАЙЛОВИЧ, УКРАЇНА, КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ, ОБУХІВСЬКИЙ РАЙОН, СЕЛИЩЕ КОЗИН, ВУЛИЦЯ СТАРОКИЇВСЬКА, БУДИНОК 63/14 КІНЦЕВИЙ БЕНЕФІЦІАРНИЙ ВЛАСНИК (КОНТРОЛЕР) - ВЕРЕВСЬКИЙ АНДРІЙ МИХАЙЛОВИЧ, УКРАЇНА, КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ, ОБУХІВСЬКИЙ РАЙОН, СЕЛИЩЕ КОЗИН, ВУЛИЦЯ СТАРОКИЇВСЬКА, БУДИНОК 63/14

Застереження: Інформація про елеватор у профайлі елеватора Карти елеваторів є власністю компанії Агроксі Україна і не носить рекламного характеру. Інформація про компанії і елеватори зібрана з відкритих джерел (включаючи відкриті державні реєстри) з дотриманням всіх норм законодавства України з метою інформування користувачів про стан ринку зберігання агрокультур і його можливості. Звертаємо вашу увагу, що інформація щодо суб'єктів господарської діяльності, а так само його посадових осіб не є персональними даними у розумінні відповідного закону і доступна будь-якому користувачеві Інтернет на різноманітних ресурсах і сайтах. Як змінити або видалити інформацію?

Входить в ГК Кернел

БАНДУРСЬКИЙ ОЛІЙНОЕКСТРАКЦІЙНИЙ ЗАВОД - цесучасне сховище на базі сучасного високотехнологічного виробництва одного з найбільш крупних в Україні олійноекстракційних заводів. Елеватор розташований в с. Бандурка Миколаївської області, зданий в експлуатацію в 2010 році, працює в складі компанії Кернел Групп. Вертикально-інтегрована структура компанії Кернел будується на тісно пов'язаних між собою бізнес-сегментах: виробництво, експорт і внутрішній продаж соняшникової олії; високотехнологічне рослинництво; експорт зернових культур; надання послуг зі зберігання і перевалки зерна на елеваторах і портових терміналах. Тип елеватора – лінійний, тип зберігання – металеві силоси (GSI виробництва США). Загальна потужність одночасного зберігання становить 80000 т. Для доведення зерна на елеваторі встановлені зерносушарки GSI виробництва США. Здійснює операції відвантаження/завантаження автомобільним та залізничним транспортом. Перевірка якості зерна здійснюється сертифікованою лабораторією.

Якщо Ви побачили помилки - повідомте нас про це, виділивши текст та натиснувши клавіші Ctrl+Enter.

Для зміни інформації щодо елеватора зв'яжіться з нами через пошту support@agroxy.com (з офіційної поштової скриньки вашої компанії, надавши в підписі інформацію про посади, яку ви займаєте в своїй компанії і контакти для зв'язку)

Чи можна повністю видалити інформацію про компанію? Можна видалити всю інформацію, крім інформації з реєстру, рейтингів і можливість коментування іншими користувачами на сторінці вашого елеватора. Так само представник компанії \ елеватора може вимагати привести інформацію у відповідність з актуальними даними державних реєстрів України (УСІ ЦІ ПОСЛУГИ НАДАЮТЬСЯ БЕЗКОШТОВНО).

Залишення і видалення коментарів. Кожен користувач може залишити коментар, який має відношення до теми сторінки. Адміністрація Агроксі залишає за собою право редагувати і видаляти будь-які коментарі відповідно до своїх внутрішніх правил без попередження і узгодження.

Type of elevator

Grain dryers

Yes

Storage type

Metal silos, Reinforced concrete

Purification equipment

Yes

Certified laboratory

Yes

Fumigation

No

Railway shipment

No

Loading on the ship (port)

No

Put into operation

2010

Elevator - Partner Agroxy

No

Login or Register to see info

Партнерська програма Агроксі для Елеваторів

  • Можливість стати «ціноформуючим» елеватором в своєму регіоні.
  • Залучення нових покупців як вітчизняних, так і прямих зарубіжних.
  • Можливість вигідно і оперативно продавати залишки за максимальною ціною.
  • Надавати власникам зерна, виробникам і трейдерам, впевненість у якості послуг елеватора.
  • Можливість продавати і купувати продукцію більш високої якості.
  • Підтримка бізнес репутації елеватора.
  • Перехід на цифрові інструменти і нові стандарти роботи з даними.

ОНЛАЙН ТОРГИ проводяться ТІЛЬКИ на елеваторах з НАССР Сертифікацією.

Партнер Агроксі Україна з проведення HACCP Сертифікації компанія з міжнародною репутацією BakerTilly – (Завантажити презентацію щодо реалізації HACCP на українських елеваторах)

Розмістити заявку як на Закупівлю, так і на Продаж на цьому, чи будь якому іншому елеваторі в системі, можна вже зараз – це БЕЗКОШТОВНО (потребує реєстрації та додавання компанії до свого профайла)

Rem. timeCategoryVolumePriceRegionFavorite
No results found.

Category: Elevator of Ukraine

БАНДУРСЬКИЙ ОЛІЙНОЕКСТРАКЦІЙНИЙ ЗАВОД (ОЕЗ)
Kernel КЕРНЕЛ

    0/0

Director (as at 2019-05-30):
Ніколаєв Євген Віталійович

Unified State Register of Enterprises and Organizations of Ukraine: 32390305

VAT: 323903014275

logo

55247, вул. Центральна, буд. 40, с. Бандурка , Первомайський р-н, Миколаївська обл.

31.0242

48.1263