Crops
Logistic Input/Output
18160 tons
More details >> New
18%
1843
0

Безкоштовне розміщення заявки на купівлю / продаж агропродукції

Розрахуйте Ваші витрати логістики та зберігання на елеваторі

Власники елеватора:

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СПІЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПІВДЕННА АГРАРНО-ЕКСПОРТНА КОМПАНІЯ" Засновник, 5,340,270₴ (100%)КІНЦЕВИЙ БЕНЕФІЦІАРНИЙ ВЛАСНИК (КОНТРОЛЕР)-КОРМИШКІН ЮРІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ, УКРАЇНА, МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛ, ЄЛАНЕЦЬКИЙ Р-Н, С.КАЛИНІВКА, ВУЛ. ГАГАРІНА, БУД.3, КВ.1, ОПОСЕРЕДКОВАНЕ БЕНЕФІЦІАРНЕ ВОЛОДІННЯ ЧЕРЕЗ ТОВ "СПІЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПІВДЕННА АГРАРНО-ЕКСПОРТНА КОМПАНІЯ", М.МИКОЛАЇВ ВУЛ.СПАСЬКА, БУД.19

Застереження: Інформація про елеватор у профайлі елеватора Карти елеваторів є власністю компанії Агроксі Україна і не носить рекламного характеру. Інформація про компанії і елеватори зібрана з відкритих джерел (включаючи відкриті державні реєстри) з дотриманням всіх норм законодавства України з метою інформування користувачів про стан ринку зберігання агрокультур і його можливості. Звертаємо вашу увагу, що інформація щодо суб'єктів господарської діяльності, а так само його посадових осіб не є персональними даними у розумінні відповідного закону і доступна будь-якому користувачеві Інтернет на різноманітних ресурсах і сайтах. Як змінити або видалити інформацію?

ТОВ «Галаганівський елеватор» ( повна назва товариство з обмеженою відповідальністю "Галаганівський елеватор") розташований в с. Галаганівка, Миколаївської області, вул. Паровозна, 5. здійснює прийом, сушіння, очищення, складське зберігання та відпуск зернових культур. Елеватор має потужності для одночасного зберігання 20 тисяч тонн зерна. Тип елеватора – лінійний. Тип зберігання – бетонні силоси.

ТОВ «Галаганівський елеватор» має таке обладнання: зерносушарки (продуктивність зерносушарки при знятті 10% вологи по кукурудзі 100 т/добу), очисне обладнання. Потужність залізничного відвантаження 4 вагонів/добу. Перевірка якості зерна здійснюється в сертифікованій лабораторії.

Елеватор видає складські квитанції, які є підтвердженням якості та кількості прийнятої продукції, а також дає можливість продавати продукцію, як у повному обсязі або частково через інструменти електронних торгів на AGROXY як на внутрішньому ринку так і на експорт. Більш детальну інформацію про те, як вигідно та швидко продати зернові, бобові та інші культури, що зберігаються на елеваторі «Галаганівський елеватор» («Роздолля»), через юридично значимі торги AGROXY, можна отримати, спробувавши навчальні Тестові торги, або шляхом розміщення безоплатних заявок на покупку та продаж збіжжя на цьому елеваторі. Інформацію про витрати за зберігання с/г культур на елеваторі «Галаганівський елеватор» («Роздолля») та на логістику можна отримати шляхом використання онлайн калькуляторів, які розміщені на сторінці даного елеватора. На сусідніх вкладинках наведено основні технічні характеристики даного елеватора і його відповідність НАССР стандартам та закупівельні ціни.

Якщо Ви побачили помилки - повідомте нас про це, виділивши текст та натиснувши клавіші Ctrl+Enter.

Для зміни інформації щодо елеватора зв'яжіться з нами через пошту support@agroxy.com (з офіційної поштової скриньки вашої компанії, надавши в підписі інформацію про посади, яку ви займаєте в своїй компанії і контакти для зв'язку)

Чи можна повністю видалити інформацію про компанію? Можна видалити всю інформацію, крім інформації з реєстру, рейтингів і можливість коментування іншими користувачами на сторінці вашого елеватора. Так само представник компанії \ елеватора може вимагати привести інформацію у відповідність з актуальними даними державних реєстрів України (УСІ ЦІ ПОСЛУГИ НАДАЮТЬСЯ БЕЗКОШТОВНО).

Залишення і видалення коментарів. Кожен користувач може залишити коментар, який має відношення до теми сторінки. Адміністрація Агроксі залишає за собою право редагувати і видаляти будь-які коментарі відповідно до своїх внутрішніх правил без попередження і узгодження.

Type of elevator

Grain dryers

Yes

Storage type

Floor, Reinforced concrete

Capacity of a grain dryer, t/h-t/d

100

Purification equipment

Yes

Certified laboratory

Yes

Fumigation

No

Railway shipment

Yes

Capacity of railway shipment

4

Loading on the ship (port)

No

Auto-loading capacity, tons / day

500

Elevator - Partner Agroxy

No

Login or Register to see info

Партнерська програма Агроксі для Елеваторів

  • Можливість стати «ціноформуючим» елеватором в своєму регіоні.
  • Залучення нових покупців як вітчизняних, так і прямих зарубіжних.
  • Можливість вигідно і оперативно продавати залишки за максимальною ціною.
  • Надавати власникам зерна, виробникам і трейдерам, впевненість у якості послуг елеватора.
  • Можливість продавати і купувати продукцію більш високої якості.
  • Підтримка бізнес репутації елеватора.
  • Перехід на цифрові інструменти і нові стандарти роботи з даними.

ОНЛАЙН ТОРГИ проводяться ТІЛЬКИ на елеваторах з НАССР Сертифікацією.

Партнер Агроксі Україна з проведення HACCP Сертифікації компанія з міжнародною репутацією BakerTilly – (Завантажити презентацію щодо реалізації HACCP на українських елеваторах)

Розмістити заявку як на Закупівлю, так і на Продаж на цьому, чи будь якому іншому елеваторі в системі, можна вже зараз – це БЕЗКОШТОВНО (потребує реєстрації та додавання компанії до свого профайла)

Rem. timeCategoryVolumePriceRegionFavorite
No results found.

Category: Elevator of Ukraine

Галаганівський елеватор (ТОВ «Роздолля»)
ПІВДЕННА АГРАРНО-ЕКСПОРТНА КОМПАНІЯ

    0/0

Director (as at 2019-05-30):
Жорова Тетяна Анатоліївна

Unified State Register of Enterprises and Organizations of Ukraine: 32983367

VAT: 329833626565

Train station:
СНИГИРЕВКА СНІГУРІВКА
Вантажна спроможність (ваг.\24): 24
Одночасне Вантаження (ваг.): 36
logo

Галаганівка, Снігурівський р-н, Миколаївська обл, вулиця Паравозная, 5

32.8382

46.9071


60