Crops
Logistic Input/Output
16000 tons
More details >> New
18%
1845
0

Безкоштовне розміщення заявки на купівлю / продаж агропродукції

Розрахуйте Ваші витрати логістики та зберігання на елеваторі

Власники елеватора:

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПРОМЕТЕЙ-ЕЛЕВАТОР" , внесок — 990 грн, 99% Мірзоян Артур Гамлетович , внесок — 10 грн, 1% КІНЦЕВИЙ БЕНЕФІЦІАРНИЙ ВЛАСНИК (КОНТРОЛЕР)- МІРЗОЯН ВАРДУШ ВІЛЬГЕЛЬМІВНА, ВІРМЕНІЯ, РАЙОН КОТАЙК, С. ДЖЕРВЕЖ, ВУЛ. ЧОТИРНАДЦЯТА, 17

Застереження: Інформація про елеватор у профайлі елеватора Карти елеваторів є власністю компанії Агроксі Україна і не носить рекламного характеру. Інформація про компанії і елеватори зібрана з відкритих джерел (включаючи відкриті державні реєстри) з дотриманням всіх норм законодавства України з метою інформування користувачів про стан ринку зберігання агрокультур і його можливості. Звертаємо вашу увагу, що інформація щодо суб'єктів господарської діяльності, а так само його посадових осіб не є персональними даними у розумінні відповідного закону і доступна будь-якому користувачеві Інтернет на різноманітних ресурсах і сайтах. Як змінити або видалити інформацію?

Новополтавський елеватор «Прометей» розташований у Миколаївській області, Новобузький район, с. Шевченкове, був зданий у експлуатацію в 2004 році. Має потужності для одночасного зберігання 50 тисяч тонн зерна. Тип елеватора - лінійний. Тип зберігання - підлогові склади. Новополтавський елеватор «Прометей» має обладнання для сушіння (зерносушарки ДСП-32 з потужністю 300 т/добу) та очисне обладнання (сепаратори БСХ-200, БСХ-100 з потужністю 600 т/добу). Також елеватор має транспортні засоби з потужністю 90 т/год. Присутній авто прийом ( максимальна вага – 80) з потужністю 1300 т/добу та відвантаження до 1000 т/добу. «Прометей новополтавський елеватор» має залізничну гілку з відвантаженням 700 т/добу.

ЛОГІСТИЧНІ ОСОБЛИВОСТІ: Відстань до МТП Южний – 174 км Відстань до МТП Очаків – 146 км Відстань до Миколаївського морського торгівельного порту – 86 км На даний момент керівник Коломієць Денис Костянтинович. Елеватор видає складські квитанції, які є підтвердженням якості та кількості прийнятої продукції, а також дає можливість продавати продукцію, як у повному обсязі або частково через інструменти електронних торгів на AGROXY як на внутрішньому ринку так і на експорт. Більш детальну інформацію про те, як вигідно та швидко продати продукцію, що зберігаються на елеваторі «Прометей новополтавський елеватор», через юридично значимі торги AGROXY, можна отримати, спробувавши навчальні Тестові торги, або шляхом розміщення безоплатних заявок на покупку та продаж зернових та олійних культур на цьому елеваторі. Інформацію про витрати за зберігання с/г культур на елеваторі «Прометей новополтавський елеватор» та на логістику можна отримати шляхом використання онлайн калькуляторів, які розміщені на сторінці даного елеватора. На сусідніх вкладинках наведено основні технічні характеристики даного елеватора і його відповідність НАССР стандартам та закупівельні ціни.

Якщо Ви побачили помилки - повідомте нас про це, виділивши текст та натиснувши клавіші Ctrl+Enter.

Для зміни інформації щодо елеватора зв'яжіться з нами через пошту support@agroxy.com (з офіційної поштової скриньки вашої компанії, надавши в підписі інформацію про посади, яку ви займаєте в своїй компанії і контакти для зв'язку)

Чи можна повністю видалити інформацію про компанію? Можна видалити всю інформацію, крім інформації з реєстру, рейтингів і можливість коментування іншими користувачами на сторінці вашого елеватора. Так само представник компанії \ елеватора може вимагати привести інформацію у відповідність з актуальними даними державних реєстрів України (УСІ ЦІ ПОСЛУГИ НАДАЮТЬСЯ БЕЗКОШТОВНО).

Залишення і видалення коментарів. Кожен користувач може залишити коментар, який має відношення до теми сторінки. Адміністрація Агроксі залишає за собою право редагувати і видаляти будь-які коментарі відповідно до своїх внутрішніх правил без попередження і узгодження.

Type of elevator

Grain dryers

Yes

Storage type

Floor

Capacity of a grain dryer, t/h-t/d

250

Purification equipment

Yes

Purification equipment capacity

7200

Capacity of transport equipment, acceptance t/d

200

Certified laboratory

Yes

Fumigation

No

Railway shipment

No

Capacity of railway shipment

700

Loading on the ship (port)

No

Auto-loading capacity, tons / day

1000

Put into operation

2004

Elevator - Partner Agroxy

No

Login or Register to see info

Партнерська програма Агроксі для Елеваторів

  • Можливість стати «ціноформуючим» елеватором в своєму регіоні.
  • Залучення нових покупців як вітчизняних, так і прямих зарубіжних.
  • Можливість вигідно і оперативно продавати залишки за максимальною ціною.
  • Надавати власникам зерна, виробникам і трейдерам, впевненість у якості послуг елеватора.
  • Можливість продавати і купувати продукцію більш високої якості.
  • Підтримка бізнес репутації елеватора.
  • Перехід на цифрові інструменти і нові стандарти роботи з даними.

ОНЛАЙН ТОРГИ проводяться ТІЛЬКИ на елеваторах з НАССР Сертифікацією.

Партнер Агроксі Україна з проведення HACCP Сертифікації компанія з міжнародною репутацією BakerTilly – (Завантажити презентацію щодо реалізації HACCP на українських елеваторах)

Розмістити заявку як на Закупівлю, так і на Продаж на цьому, чи будь якому іншому елеваторі в системі, можна вже зараз – це БЕЗКОШТОВНО (потребує реєстрації та додавання компанії до свого профайла)

Rem. timeCategoryVolumePriceRegionFavorite
OldBARLEY - Feeding Barley1006550UAHMykolaiv
OldSUNFLOWERSEEDs - SFSeeds C310010650UAHMykolaiv
OldSUNFLOWERSEEDs - SFSeeds C310010650UAHMykolaiv
OldWHEAT - Feeding wheat class4 (2019)1005730UAHMykolaiv
OldWHEAT - Milling Wheat 11%1006160UAHMykolaiv
OldWHEAT - Milling Wheat 12.5%1006260UAHMykolaiv

Category: Elevator of Ukraine

ПРОМЕТЕЙ ТРАСТ (Шевченкове)
ГК Прометей

    4/1

Director (as at 2019-05-18):
Данченко Євген Ігорович

Unified State Register of Enterprises and Organizations of Ukraine: 40387784

VAT: 403877814032

Train station:
НОВОПОЛТАВКА НОВОПОЛТАВКА
Вантажна спроможність (ваг.\24): 65
Одночасне Вантаження (ваг.): 41
logo

Миколаївська область, Новобузький район, с Шевченкове, вул. Жовтнева, 27

32.5229

47.5384


56