Crops
Logistic Input/Output
37400 tons
More details >> New
18%
2455
0

Безкоштовне розміщення заявки на купівлю / продаж агропродукції

Розрахуйте Ваші витрати логістики та зберігання на елеваторі

Власники елеватора:

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГРВ ГРУП - ВОЗНЕСЕНСЬКИЙ ЕЛЕВАТОР" Засновник, 990₴ (99%)ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПРОМЕТЕЙ-ЕЛЕВАТОР" Засновник, 10₴ (1%)КІНЦЕВИЙ БЕНЕФІЦІАРНИЙ ВЛАСНИК (КОНТРОЛЕР)- МІРЗОЯН ВАРДУШ ВІЛЬГЕЛЬМІВНА, ВІРМЕНІЯ, РЕСПУБЛІКА ВІРМЕНІЯ, Р-Н КОТАЙК, С.ДЖЕРВЕЖ, ВУЛ. ЧОТИРНАДЦЯТА, 17

Застереження: Інформація про елеватор у профайлі елеватора Карти елеваторів є власністю компанії Агроксі Україна і не носить рекламного характеру. Інформація про компанії і елеватори зібрана з відкритих джерел (включаючи відкриті державні реєстри) з дотриманням всіх норм законодавства України з метою інформування користувачів про стан ринку зберігання агрокультур і його можливості. Звертаємо вашу увагу, що інформація щодо суб'єктів господарської діяльності, а так само його посадових осіб не є персональними даними у розумінні відповідного закону і доступна будь-якому користувачеві Інтернет на різноманітних ресурсах і сайтах. Як змінити або видалити інформацію?

Казанківський елеватор «Прометей» розпочав приймання зерна в серпні 2015 року після проведення реконструкції. Загальна накопичувальна ємність сховищ елеватора становить 50 тис. т одноразового зберігання.

Тип елеватора – лінійний. Тип зберігання – бетонні силоси, підлогові склади. Елеватор надає стандартний комплекс послуг: приймання з потужністю 1500 т/добу / відвантаження з потужністю 300т/добу на автотранспорт, сушки (ДСП-32, ДСП-50 з потужністю 600 т/добу), очищення (сепаратор БСХ-100 з потужністю 700 т/добу), зберігання зерна. Після ремонтних робіт в 2016 р. стартувало ж/д відвантаження з потужністю 900 т/добу. Елеватор обладнаний точкою розвантаження, електронними автомобільними вагами з 20-ти метровою платформою.

Лабораторія атестована на роботу з соняшником і ячменем, пшеницею. Директор - Фадєєв Сергій Сергійович.

Елеватор видає складські квитанції, які є підтвердженням якості та кількості прийнятої продукції, а також дає можливість продавати продукцію, як у повному обсязі або частково через інструменти електронних торгів на AGROXY як на внутрішньому ринку так і на експорт. Більш детальну інформацію про те, як вигідно та швидко продати зернові, бобові та інші культури, що зберігаються на елеваторі «Прометей казанківський елеватор» , через юридично значимі торги AGROXY, можна отримати, спробувавши навчальні Тестові торги, або шляхом розміщення безоплатних заявок на покупку та продаж зернових та олійних культур на цьому елеваторі. Інформацію про витрати за зберігання с/г культур на елеваторі «Прометей казанківський елеватор» та на логістику можна отримати шляхом використання онлайн калькуляторів, які розміщені на сторінці даного елеватора. На сусідніх вкладинках наведено основні технічні характеристики даного елеватора і його відповідність НАССР стандартам та закупівельні ціни.

Якщо Ви побачили помилки - повідомте нас про це, виділивши текст та натиснувши клавіші Ctrl+Enter.

Для зміни інформації щодо елеватора зв'яжіться з нами через пошту support@agroxy.com (з офіційної поштової скриньки вашої компанії, надавши в підписі інформацію про посади, яку ви займаєте в своїй компанії і контакти для зв'язку)

Чи можна повністю видалити інформацію про компанію? Можна видалити всю інформацію, крім інформації з реєстру, рейтингів і можливість коментування іншими користувачами на сторінці вашого елеватора. Так само представник компанії \ елеватора може вимагати привести інформацію у відповідність з актуальними даними державних реєстрів України (УСІ ЦІ ПОСЛУГИ НАДАЮТЬСЯ БЕЗКОШТОВНО).

Залишення і видалення коментарів. Кожен користувач може залишити коментар, який має відношення до теми сторінки. Адміністрація Агроксі залишає за собою право редагувати і видаляти будь-які коментарі відповідно до своїх внутрішніх правил без попередження і узгодження.

Type of elevator

Grain dryers

Yes

Storage type

Floor

Capacity of a grain dryer, t/h-t/d

1200

Purification equipment

Yes

Purification equipment capacity

700

Capacity of transport equipment, acceptance t/d

4800

Certified laboratory

Yes

Fumigation

No

Railway shipment

Yes

Capacity of railway shipment

900

Loading on the ship (port)

No

Auto-loading capacity, tons / day

1000

Put into operation

2015

Elevator - Partner Agroxy

No

Login or Register to see info

Партнерська програма Агроксі для Елеваторів

  • Можливість стати «ціноформуючим» елеватором в своєму регіоні.
  • Залучення нових покупців як вітчизняних, так і прямих зарубіжних.
  • Можливість вигідно і оперативно продавати залишки за максимальною ціною.
  • Надавати власникам зерна, виробникам і трейдерам, впевненість у якості послуг елеватора.
  • Можливість продавати і купувати продукцію більш високої якості.
  • Підтримка бізнес репутації елеватора.
  • Перехід на цифрові інструменти і нові стандарти роботи з даними.

ОНЛАЙН ТОРГИ проводяться ТІЛЬКИ на елеваторах з НАССР Сертифікацією.

Партнер Агроксі Україна з проведення HACCP Сертифікації компанія з міжнародною репутацією BakerTilly – (Завантажити презентацію щодо реалізації HACCP на українських елеваторах)

Розмістити заявку як на Закупівлю, так і на Продаж на цьому, чи будь якому іншому елеваторі в системі, можна вже зараз – це БЕЗКОШТОВНО (потребує реєстрації та додавання компанії до свого профайла)

Rem. timeCategoryVolumePriceRegionFavorite
OldBARLEY - Feeding Barley1006530UAHMykolaiv
OldSUNFLOWERSEEDs - SFSeeds C310010600UAHMykolaiv
OldWHEAT - Feeding wheat class4 (2019)1005710UAHMykolaiv
OldWHEAT - Milling Wheat 11%1006140UAHMykolaiv

Category: Elevator of Ukraine

ПРОМЕТЕЙ РАД (Казанка)
ГК Прометей

    0/0

Director (as at 2019-05-18):
Писарик Андрій Богданович

Unified State Register of Enterprises and Organizations of Ukraine: 40416516

VAT: 404165114036

Train station:
КАЗАНКА КАЗАНКА
Вантажна спроможність (ваг.\24): 28
Одночасне Вантаження (ваг.): 28
logo

56000, Миколаївська обл., Казанківський р-н., с. Казанка, вул. Залізнична, 40

32.7685

47.8807


56