Місткість, тон75600
С\Х культури
Логістика елеватора
1210
0

Розрахуйте Ваші витрати логістики та зберігання на елеваторі

Якщо Ви побачили помилки - повідомте нас про це, виділивши текст та натиснувши клавіші Ctrl+Enter.

Застереження: Інформація про елеватор у профайлі елеватора Карти елеваторів є власністю компанії Агроксі Україна і не носить рекламного характеру. Інформація про компанії і елеватори зібрана з відкритих джерел (включаючи відкриті державні реєстри) з дотриманням всіх норм законодавства України з метою інформування користувачів про стан ринку зберігання агрокультур і його можливості. Звертаємо вашу увагу, що інформація щодо суб'єктів господарської діяльності, а так само його посадових осіб не є персональними даними у розумінні відповідного закону і доступна будь-якому користувачеві Інтернет на різноманітних ресурсах і сайтах. Як змінити або видалити інформацію?

Філія «Новоодеська» ТОВ СП «НІБУЛОН» ( повна назва Товариство з обмеженою відповідальністю сільськогосподарське підприємство "НІБУЛОН", Філія «Новоодеська») - це сучасне сховище, що знаходиться в м. Нова Одеса, Миколаївської обл. Перевантажувальний термінал був зданий в експлуатацію в 2011 році і є структурним підрозділом компанії ТОВ СП «НІБУЛОН», яка є найбільшим українським сільгосптоваровиробником, інвестором і експортером, одним з лідерів вітчизняного аграрного ринку. Тип елеватора – портовий. На терміналі закладено можливість одночасного зберігання до 4-х видів культур (пшениця, ячмінь, кукурудза, соя) загальною потужністю 75,6 тыс. тон.

Цей об’єкт було зведено за унікальною технологією: на палях (2 630 штук!) з підняттям майданчику на 2,5 м. Тип зберігання – металеві силоси SKAFCO виробництва (США), Югелеватор. Термінал обладнаний найпотужнішими сушарками датської фірми «Cimbria Unigrain» потужністю 100 тон/годину. Продуктивність зерносушарки при знятті 10% вологи по кукурудзі становить 4 000 т/добу. Додатково термінал обладнаний більшими за звичайні силосами для вологого зерна (по 250 тон кожен).

Потужність транспортного обладнання складає 750 т/год. На філії «Новоодеська» вперше з усіх подібних підприємств компанії було зведено автомобілерозвантажувач, що здатний приймати одночасно 3 культури, завдяки чому потужність збільшилась у 1,5 рази В наявності ланцюгові і стрічкові транспортери, потужність ліній авто прийому 14400 т/добу. Відвантаження на корабель TELESTACK (Великобританія), потужність навантаження на корабель 10 000 т / добу, Навантажувач 500 т / год. Елеватор має в розпорядженні надсучасну сертифіковану лабораторію з перевірки якості зерна за всіма основними показниками.

Термінал є зареєстрованим елеватором, видає складські квитанції, які є підтвердженням якості та кількості прийнятої продукції, а також дає можливість продавати продукцію, як у повному обсязі або частково через інструменти електронних торгів на AGROXY як на внутрішньому ринку так і на експорт. Більш детальну інформацію про те, як вигідно та швидко продати зернові та інші культури, що зберігаються на терміналі Філія «Новоодеська» ТОВ СП «НІБУЛОН» через юридично значимі торги AGROXY, можна отримати, спробувавши навчальні Тестові торги, або шляхом розміщення безоплатних заявок на покупку та продаж збіжжя на цьому терміналі. Інформацію про витрати за зберігання с/г культур на терміналі Філія «Новоодеська» ТОВ СП «НІБУЛОН» та на логістику можна отримати шляхом використання онлайн калькуляторів, які розміщені на сторінці даного елеватора. На сусідніх вкладинках наведено основні технічні характеристики даного елеватора і його відповідність НАССР стандартам та закупівельні ціни.

Для зміни інформації щодо елеватора зв'яжіться з нами через пошту support@agroxy.com (з офіційної поштової скриньки вашої компанії, надавши в підписі інформацію про посади, яку ви займаєте в своїй компанії і контакти для зв'язку)

Чи можна повністю видалити інформацію про компанію? Можна видалити всю інформацію, крім інформації з реєстру, рейтингів і можливість коментування іншими користувачами на сторінці вашого елеватора. Так само представник компанії \ елеватора може вимагати привести інформацію у відповідність з актуальними даними державних реєстрів України (УСІ ЦІ ПОСЛУГИ НАДАЮТЬСЯ БЕЗКОШТОВНО).

Залишення і видалення коментарів. Кожен користувач може залишити коментар, який має відношення до теми сторінки. Адміністрація Агроксі залишає за собою право редагувати і видаляти будь-які коментарі відповідно до своїх внутрішніх правил без попередження і узгодження.

Тип елеватора

Портовый

Зерносушарки

Есть

Тип зберігання

МетСилосы

Продуктивність зерносушарок, тон/год - тон/доба

4 000 т/добу

Очисне обладнання

Есть

Потужність очистного обладнання

Уточнюється

Потужність транспортного обладнання, прийом т/доба

750 т/добу

Сертифікована лабораторія

Есть

Фумігація

Залізничне відвантаження, тон/доба

Есть;

Потужність відвантаження залізниці, тон/доба

Завантаження на корабель (порт), тон/доба

Есть;

Потужність завантаження на корабель, тон/доба

10 000 т/добу

Потужність автозавантаження, тон/доба

Уточняется

Здано в експлуатацію

2011

Елеватор - Партнер Agroxy

Нет
Таблиця середніх тарифів послуг елеваторів на 2017 / 18УрожайОлійніІнше
Прийом (1 тона)
Зважування (на авт.вагон)
Очистка (за % на 1 т)
СУШКА = зневоложення (1% за 1 тону)
Зберігання (тона/день)
Відвантаження авто (1 т)
Відвантаження залізничне (1 т)
Перереєстрація вантажу (на кожну партію)
Аналіз зразка (вологість/дом)
Аналіз зразка + реєстр
Інші аналізи (напр., експрес аналіз на ГМО) за 1 т
SGS/Veritas сертифікація, за 1 т
Пломбування за 1 вагон/авто
Експлуатація залізничних колій (за 1 вагон)
Работа локомотива (за годину)

Партнерська програма Агроксі для Елеваторів

  • Можливість стати «ціноформуючим» елеватором в своєму регіоні.
  • Залучення нових покупців як вітчизняних, так і прямих зарубіжних.
  • Можливість вигідно і оперативно продавати залишки за максимальною ціною.
  • Надавати власникам зерна, виробникам і трейдерам, впевненість у якості послуг елеватора.
  • Можливість продавати і купувати продукцію більш високої якості.
  • Підтримка бізнес репутації елеватора.
  • Перехід на цифрові інструменти і нові стандарти роботи з даними.

ОНЛАЙН ТОРГИ проводяться ТІЛЬКИ на елеваторах з НАССР Сертифікацією.

Партнер Агроксі Україна з проведення HACCP Сертифікації компанія з міжнародною репутацією BakerTilly – (Завантажити презентацію щодо реалізації HACCP на українських елеваторах)

Розмістити заявку як на Закупівлю, так і на Продаж на цьому, чи будь якому іншому елеваторі в системі, можна вже зараз – це БЕЗКОШТОВНО (потребує реєстрації та додавання компанії до свого профайла)

Категорія: Елеватор України

Нібулон СП (Новоодеська філія)
СП НИБУЛОН

    3/1
Додати заявку

Безкоштовне розміщення заявки на купівлю / продаж агропродукції

Директор:
Клименко Вячеслав Анатолиевич

ЄДРПОУ: 14291113

Залізнична Станція:56601, Миколаївська обл., Новоодеський, м. Нова Одеса, вул. Торгова буд.80

Показати на мапі
logo

31.7796

47.2831