Місткість, тон129600
С\Х культури
Логістика елеватора
1447
0

Розрахуйте Ваші витрати логістики та зберігання на елеваторі

Якщо Ви побачили помилки - повідомте нас про це, виділивши текст та натиснувши клавіші Ctrl+Enter.

Застереження: Інформація про елеватор у профайлі елеватора Карти елеваторів є власністю компанії Агроксі Україна і не носить рекламного характеру. Інформація про компанії і елеватори зібрана з відкритих джерел (включаючи відкриті державні реєстри) з дотриманням всіх норм законодавства України з метою інформування користувачів про стан ринку зберігання агрокультур і його можливості. Звертаємо вашу увагу, що інформація щодо суб'єктів господарської діяльності, а так само його посадових осіб не є персональними даними у розумінні відповідного закону і доступна будь-якому користувачеві Інтернет на різноманітних ресурсах і сайтах. Як змінити або видалити інформацію?

є філією ТОВ «СП «НІБУЛОН» – термінал, що має загальну потужність одноразового зберігання 172,6 тис. т. На його території два знаменитих НІБУЛОНовських залізобетонних куполи, місткістю 50 тис. т і діаметром по 64 м кожен.

Місткості є найбільшими в Європі півсферичними конструкціями і найбільшими у світі місткостями для зберігання зерна.

Додатковий комплекс зерносховищ включає чотири зерносховища об'ємом по 5,5 тис. т кожне - діаметром 18,3 м і заввишки 32 м, поставлені компанією Scafco International(США) і механізований склад.

У травні 2018 компанія СП "НИБУЛОН" ввела в експлуатацію новий елеваторний комплекс по перевалці зернових і олійних культур у складі перевантажувального терміналу в Миколаєві місткістю близько 43 тис. т (6 місткостей FRAME(Італія) місткістю 7,2 тис. т кожна) і реконструйований причал завдовжки в 222 м, будівництво яких проходило за підтримки Міжнародної фінансової корпорації.

Потужності і технічна оснащеність терміналу створюють можливість відвантаження до 20-22 тис. т зерна в добу. Підприємство може обробляти одночасно 5 судів з потужністю відвантаження на водний транспорт - 50 тис. т/добу.

Сумарна продуктивність одночасного прийому сільгосппродукції на терміналі складає 120 залізничних вагонів і 700 автомобілів. В середньому перевантажувальний термінал приймає і відвантажує 500-550 тис. т в місяць і близько 6 млн. т/рік.

Комплекс має найсучасніше технологічне устаткування: BUHLER GmbH, Швейцарія (транспортне та зерноочисне обладнання); Cimbria Unigrain A/S, Данія (транспортне обладнання); FRAME S.R.L., Італія (ємності для зберігання сухого зерна), Precia S.A., Франція (бункерні ваги), Simatek, Данія (фільтри циклонного типу)

Елеватор має сертифіковану лабораторію з перевірки якості зерна. Елеватор видає складські квитанції, які є підтвердженням якості та кількості прийнятої продукції, а також дає можливість продавати продукцію, як у повному обсязі або частково через інструменти електронних торгів на AGROXY як на внутрішньому ринку так і на експорт. Більш детальну інформацію про те, як вигідно та швидко продати зернові, бобові та інші культури, що зберігаються на терміналі «Миколаївський перевантажувальний зерновий термінал» СП «НІБУЛОН», через юридично значимі торги AGROXY, можна отримати, спробувавши навчальні Тестові торги, або шляхом розміщення безоплатних заявок на покупку та продаж збіжжя на цьому елеваторі. Інформацію про витрати за зберігання с/г культур на терміналі «Миколаївський перевантажувальний зерновий термінал» СП «НІБУЛОН» та логістики можна отримати шляхом використання онлайн калькуляторів, які розміщені на сторінці даного елеватора. На сусідніх вкладинках наведено основні технічні характеристики даного елеватора і його відповідність НАССР стандартам та закупівельні ціни.

Для зміни інформації щодо елеватора зв'яжіться з нами через пошту support@agroxy.com (з офіційної поштової скриньки вашої компанії, надавши в підписі інформацію про посади, яку ви займаєте в своїй компанії і контакти для зв'язку)

Чи можна повністю видалити інформацію про компанію? Можна видалити всю інформацію, крім інформації з реєстру, рейтингів і можливість коментування іншими користувачами на сторінці вашого елеватора. Так само представник компанії \ елеватора може вимагати привести інформацію у відповідність з актуальними даними державних реєстрів України (УСІ ЦІ ПОСЛУГИ НАДАЮТЬСЯ БЕЗКОШТОВНО).

Залишення і видалення коментарів. Кожен користувач може залишити коментар, який має відношення до теми сторінки. Адміністрація Агроксі залишає за собою право редагувати і видаляти будь-які коментарі відповідно до своїх внутрішніх правил без попередження і узгодження.

Тип елеватора

Портовый

Зерносушарки

Есть

Тип зберігання

МетСилосы;БетонСилосы

Продуктивність зерносушарок, тон/год - тон/доба

6 000 т/добу

Очисне обладнання

Есть

Потужність очистного обладнання

Уточнюється

Потужність транспортного обладнання, прийом т/доба

700 т/добу

Сертифікована лабораторія

Есть

Фумігація

Залізничне відвантаження, тон/доба

Нет

Потужність відвантаження залізниці, тон/доба

120 в/добу

Завантаження на корабель (порт), тон/доба

Есть

Потужність завантаження на корабель, тон/доба

50 000 т/добу

Потужність автозавантаження, тон/доба

700 авто/добу

Здано в експлуатацію

2005

Елеватор - Партнер Agroxy

Нет
Таблиця середніх тарифів послуг елеваторів на 2017 / 18УрожайОлійніІнше
Прийом (1 тона)
Зважування (на авт.вагон)
Очистка (за % на 1 т)
СУШКА = зневоложення (1% за 1 тону)
Зберігання (тона/день)
Відвантаження авто (1 т)
Відвантаження залізничне (1 т)
Перереєстрація вантажу (на кожну партію)
Аналіз зразка (вологість/дом)
Аналіз зразка + реєстр
Інші аналізи (напр., експрес аналіз на ГМО) за 1 т
SGS/Veritas сертифікація, за 1 т
Пломбування за 1 вагон/авто
Експлуатація залізничних колій (за 1 вагон)
Работа локомотива (за годину)

Партнерська програма Агроксі для Елеваторів

  • Можливість стати «ціноформуючим» елеватором в своєму регіоні.
  • Залучення нових покупців як вітчизняних, так і прямих зарубіжних.
  • Можливість вигідно і оперативно продавати залишки за максимальною ціною.
  • Надавати власникам зерна, виробникам і трейдерам, впевненість у якості послуг елеватора.
  • Можливість продавати і купувати продукцію більш високої якості.
  • Підтримка бізнес репутації елеватора.
  • Перехід на цифрові інструменти і нові стандарти роботи з даними.

ОНЛАЙН ТОРГИ проводяться ТІЛЬКИ на елеваторах з НАССР Сертифікацією.

Партнер Агроксі Україна з проведення HACCP Сертифікації компанія з міжнародною репутацією BakerTilly – (Завантажити презентацію щодо реалізації HACCP на українських елеваторах)

Розмістити заявку як на Закупівлю, так і на Продаж на цьому, чи будь якому іншому елеваторі в системі, можна вже зараз – це БЕЗКОШТОВНО (потребує реєстрації та додавання компанії до свого профайла)

Дата Заявки КатегоріяОб`ємЦінаРегіонВибране
СтаріРІПАК - для техн. цілей1000400USDМиколаївська

Категорія: Елеватор України

Миколаївський перевантажувальний зерновий термінал НІБУЛОН СП
СП НИБУЛОН

    0/0
Додати заявку

Безкоштовне розміщення заявки на купівлю / продаж агропродукції

Директор:
Лепко Олександр Миколайович

ЄДРПОУ: 14291113

Залізнична Станція:Каботажний узвіз, Миколаїв, Миколаївська область, Украина

Показати на мапі
logo

(0512) 58- 04-43, (0512) 58-04-41

http://www.nibulon.com/

31.9853

46.9482