Crops
Logistic Input/Output
281000 tons
More details >> New
18%
3510
0

Безкоштовне розміщення заявки на купівлю / продаж агропродукції

Розрахуйте Ваші витрати логістики та зберігання на елеваторі

Власники елеватора:

КОМПАНІЯ "АЛАНДЕРО ІНВЕСТМЕНТС ЛІМІТЕД" , внесок — 637 364 906 грн, 100% КІНЦЕВИЙ БЕНЕФІЦІАРНИЙ ВЛАСНИК(КОНТРОЛЕР)-ФІРТАШ ДМИТРО ВАСИЛЬОВИЧ, УКРАЇНА, УКРАЇНА, 01011, М.КИЇВ, ВУЛИЦЯ ПАНАСА МИРНОГО, БУД.12, КВ.19 КІНЦЕВИЙ БЕНЕФІЦІАРНИЙ ВЛАСНИК(КОНТРОЛЕР,ВЛАСНИК ІСТОТНОЇ УЧАСТІ ЮО "КОМПАНІЯ "АЛАНДЕРО ІНВЕСТМЕНТС ЛІМЕТЕД")-ФІРТАШ ДМИТРО ВАСИЛЬОВИЧ, УКРАЇНА, УКРАЇНА, 01011, М.КИЇВ, ВУЛИЦЯ ПАНАСА МИРНОГО, БУД.12, КВ.19

Застереження: Інформація про елеватор у профайлі елеватора Карти елеваторів є власністю компанії Агроксі Україна і не носить рекламного характеру. Інформація про компанії і елеватори зібрана з відкритих джерел (включаючи відкриті державні реєстри) з дотриманням всіх норм законодавства України з метою інформування користувачів про стан ринку зберігання агрокультур і його можливості. Звертаємо вашу увагу, що інформація щодо суб'єктів господарської діяльності, а так само його посадових осіб не є персональними даними у розумінні відповідного закону і доступна будь-якому користувачеві Інтернет на різноманітних ресурсах і сайтах. Як змінити або видалити інформацію?

Елеватор МСП «Ніка-Тера» (повна назва Морський спеціалізований порт «Ніка-Тера») – це сучасний високомеханізований диверсифікований термінал (порт), який є одним із лідерів у регіоні по показникам широкого спектру стивидорних послуг по перевалці, зберіганню, підготовці та відправці різних вантажів. Розташований порт на лівому березі Бугського лиману в 34 милях від моря. В порт веде Бугсько-Дніпровсько-лиманський канал, дозволяє проводити судна з оголошеною осадкою до 10,3 м в будь-який час доби протягом року без припинення навігації взимку. У льодових умовах проводка суден здійснюється караванами. Порт обладнаний 7 причалами загальною протяжність близько 1600 метрів з глибиною від 10,5 до 11,75 метрів. Площа канала і операційної акваторії порта становить 67,4 га.

У термінал входять чотири спеціалізовані комплекси (грузові райони): зерновий комплекс, комплекс по перевалці добрив, комплекс по перевалці сипучого вантажу відкритого зберігання і комплекс по перевалці наливного вантажу.

МСП «Ніка-Тера» є одним із найбільших в Миколаївській області оператором зберігання зерна, складська потужність зберігання зернових становить 330тис т, при цьому потужність складів підлогового зберігання – 160 тис. т, потужність металевих силосів – 160 тис. т за результатими 2016-2017рр.

Елеватор має сертифіковану лабораторію з перевірки якості зерна. Елеватор видає складські квитанції, які є підтвердженням якості та кількості прийнятої продукції, а також дає можливість продавати продукцію, як у повному обсязі або частково через інструменти електронних торгів на AGROXY як на внутрішньому ринку так і на експорт. Більш детальну інформацію про те, як вигідно та швидко продати зернові, бобові та інші культури, що зберігаються на терміналі МСП «Ніка-Тера», через юридично значимі торги AGROXY, можна отримати, спробувавши навчальні Тестові торги, або шляхом розміщення безоплатних заявок на покупку та продаж збіжжя на цьому елеваторі. Інформацію про витрати за зберігання с/г культур на терміналі МСП «Ніка-Тера» та логістики можна отримати шляхом використання онлайн калькуляторів, які розміщені на сторінці даного елеватора. На сусідніх вкладинках наведено основні технічні характеристики даного елеватора і його відповідність НАССР стандартам та закупівельні ціни.

Якщо Ви побачили помилки - повідомте нас про це, виділивши текст та натиснувши клавіші Ctrl+Enter.

Для зміни інформації щодо елеватора зв'яжіться з нами через пошту support@agroxy.com (з офіційної поштової скриньки вашої компанії, надавши в підписі інформацію про посади, яку ви займаєте в своїй компанії і контакти для зв'язку)

Чи можна повністю видалити інформацію про компанію? Можна видалити всю інформацію, крім інформації з реєстру, рейтингів і можливість коментування іншими користувачами на сторінці вашого елеватора. Так само представник компанії \ елеватора може вимагати привести інформацію у відповідність з актуальними даними державних реєстрів України (УСІ ЦІ ПОСЛУГИ НАДАЮТЬСЯ БЕЗКОШТОВНО).

Залишення і видалення коментарів. Кожен користувач може залишити коментар, який має відношення до теми сторінки. Адміністрація Агроксі залишає за собою право редагувати і видаляти будь-які коментарі відповідно до своїх внутрішніх правил без попередження і узгодження.

Type of elevator

Array

Grain dryers

Yes

Storage type

Metal silos, Floor

Purification equipment

Yes

Certified laboratory

Yes

Fumigation

No

Railway shipment

No

Loading on the ship (port)

Yes

Put into operation

2009

Elevator - Partner Agroxy

No

Login or Register to see info

Партнерська програма Агроксі для Елеваторів

  • Можливість стати «ціноформуючим» елеватором в своєму регіоні.
  • Залучення нових покупців як вітчизняних, так і прямих зарубіжних.
  • Можливість вигідно і оперативно продавати залишки за максимальною ціною.
  • Надавати власникам зерна, виробникам і трейдерам, впевненість у якості послуг елеватора.
  • Можливість продавати і купувати продукцію більш високої якості.
  • Підтримка бізнес репутації елеватора.
  • Перехід на цифрові інструменти і нові стандарти роботи з даними.

ОНЛАЙН ТОРГИ проводяться ТІЛЬКИ на елеваторах з НАССР Сертифікацією.

Партнер Агроксі Україна з проведення HACCP Сертифікації компанія з міжнародною репутацією BakerTilly – (Завантажити презентацію щодо реалізації HACCP на українських елеваторах)

Розмістити заявку як на Закупівлю, так і на Продаж на цьому, чи будь якому іншому елеваторі в системі, можна вже зараз – це БЕЗКОШТОВНО (потребує реєстрації та додавання компанії до свого профайла)

Rem. timeCategoryVolumePriceRegionFavorite
OldWHEAT - Milling Wheat 11%50005100UAHMykolaiv
OldCORN MAIZE - Corn1004900UAHMykolaiv
OldCORN MAIZE - Corn10005100UAHMykolaiv
OldWHEAT - Feeding wheat class4 (2019)1256850UAHMykolaiv
OldWHEAT - Milling Wheat 12.5%1257150UAHMykolaiv
OldWHEAT - Milling Wheat 11%1257100UAHMykolaiv
OldCORN MAIZE - Corn1255300UAHMykolaiv
OldCORN MAIZE - Corn50004950UAHMykolaiv
OldWHEAT - Milling Wheat 12.5%1006250UAHMykolaiv
OldCORN MAIZE - Corn1004800UAHMykolaiv
OldCORN MAIZE - Corn1000176USDMykolaiv
OldBARLEY - Feeding Barley1000178USDMykolaiv

Category: Elevator of Ukraine

МСП Ніка-Тера
Group DF ДФ Груп

    0/0

Director (as at 2019-05-30):
Агакішиєв Алім Тахірович

Unified State Register of Enterprises and Organizations of Ukraine: 22439446

VAT: 224394414010

Train station:
ЖОВТНЕВАЯ ЖОВТНЕВА
Вантажна спроможність (ваг.\24): 603
Одночасне Вантаження (ваг.): 36
logo

Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. Айвазовського, д.23 А, 23 В

31.9611

46.829


60