Місткість, тон54000
С\Х культури
Логістика елеватора
1319
0

Розрахуйте Ваші витрати логістики та зберігання на елеваторі

Якщо Ви побачили помилки - повідомте нас про це, виділивши текст та натиснувши клавіші Ctrl+Enter.

Застереження: Інформація про елеватор у профайлі елеватора Карти елеваторів є власністю компанії Агроксі Україна і не носить рекламного характеру. Інформація про компанії і елеватори зібрана з відкритих джерел (включаючи відкриті державні реєстри) з дотриманням всіх норм законодавства України з метою інформування користувачів про стан ринку зберігання агрокультур і його можливості. Звертаємо вашу увагу, що інформація щодо суб'єктів господарської діяльності, а так само його посадових осіб не є персональними даними у розумінні відповідного закону і доступна будь-якому користувачеві Інтернет на різноманітних ресурсах і сайтах. Як змінити або видалити інформацію?

Елеватор філія «Колосівський елеватор» ТОВ «СП НІБУЛОН» знаходиться у Миколаївській області, Веселинівського району, смт Токарівка. Це - одне з найстаріших сільгосппідприємств Миколаївщини. Зерносховище було засноване в 1929 році та прив'язане до вузлової залізничної станції Колосівка Веселинівського району. У травні цього року виповниться одинадцять років відтоді, як підприємство входить до складу «НІБУЛОНа». На час входження до компанії потужності елеватора становили 50,7 тис. тонн одночасного зберігання зерна. Завдяки проведеній у 2004 році комплексній модернізації і майже докорінному технічному переоснащенню, сьогодні на елеваторі одночасно можна зберігати до 54 тис. тонн зерна.

Наявне обладнання кращих вітчизняних та зарубіжних виробників дає змогу сушити і очищати на добу до 2 тис. тонн зерна середньої вологості. Контроль якості здійснюється у виробничотехнічній лабораторії за лічені хвилини за допомогою прибору «INFRATEC» виробництва Швейцарії.

Конвеєрні лінії дають змогу щодоби відвантажувати на автотранспорт 22,5 тис. тонн зерна, на залізничний транспорт – від 1 до 1,5 тисяч тонн. Тож, хоча ємності елеватора зросли несуттєво, завдяки покращеній логістиці, новому обладнанню, автоматизації виробничих процесів значно збільшився товарообіг.

На даний момент керівник ЗЕЛЕНИЙ ОЛЕКСАНДР ОЛЕКСАНДРОВИЧ. Тип елеватора - лінійний. Тип зберігання - підлогові склади.

Приймання/відвантаження сільськогосподарських культур здійснюється автомобільним та залізничним транспортом, присутня залізнична гілка, з прийомом 1000 т/добу та відвантаження 1000-1500 т/добу. Автоприйом потужністю 1500 т/добу та автовідвантаження 2000-2500 т/добу. «Колосівський елеватор НІБУЛОНу» надає послуги з очищення (Потужністю до 4 000 т/добу), сушіння. Лабораторія підприємства забезпечує широкий спектр досліджень якості зерна.

Елеватор видає складські квитанції, які є підтвердженням якості та кількості прийнятої продукції, а також дає можливість продавати продукцію, як у повному обсязі або частково через інструменти електронних торгів на AGROXY як на внутрішньому ринку так і на експорт. Більш детальну інформацію про те, як вигідно та швидко продати продукцію, що зберігаються на елеваторі «Колосівський елеватор НІБУЛОНу», через юридично значимі торги AGROXY, можна отримати, спробувавши навчальні Тестові торги, або шляхом розміщення безоплатних заявок на покупку та продаж зернових та олійних культур на цьому елеваторі. Інформацію про витрати за зберігання с/г культур на елеваторі «Колосівський елеватор НІБУЛОНу» та на логістику можна отримати шляхом використання онлайн калькуляторів, які розміщені на сторінці даного елеватора. На сусідніх вкладинках наведено основні технічні характеристики даного елеватора і його відповідність НАССР стандартам та закупівельні ціни.

Для зміни інформації щодо елеватора зв'яжіться з нами через пошту support@agroxy.com (з офіційної поштової скриньки вашої компанії, надавши в підписі інформацію про посади, яку ви займаєте в своїй компанії і контакти для зв'язку)

Чи можна повністю видалити інформацію про компанію? Можна видалити всю інформацію, крім інформації з реєстру, рейтингів і можливість коментування іншими користувачами на сторінці вашого елеватора. Так само представник компанії \ елеватора може вимагати привести інформацію у відповідність з актуальними даними державних реєстрів України (УСІ ЦІ ПОСЛУГИ НАДАЮТЬСЯ БЕЗКОШТОВНО).

Залишення і видалення коментарів. Кожен користувач може залишити коментар, який має відношення до теми сторінки. Адміністрація Агроксі залишає за собою право редагувати і видаляти будь-які коментарі відповідно до своїх внутрішніх правил без попередження і узгодження.

Тип елеватора

Линейный

Зерносушарки

Есть

Тип зберігання

Напольные

Продуктивність зерносушарок, тон/год - тон/доба

2 000 т/добу

Очисне обладнання

Есть

Потужність очистного обладнання

4 000 т/добу

Потужність транспортного обладнання, прийом т/доба

Уточнюється

Сертифікована лабораторія

Есть

Фумігація

Залізничне відвантаження, тон/доба

Есть;

Потужність відвантаження залізниці, тон/доба

1500 т/сутки

Завантаження на корабель (порт), тон/доба

Есть;

Потужність завантаження на корабель, тон/доба

Потужність автозавантаження, тон/доба

2 500 т/добу

Здано в експлуатацію

1929

Елеватор - Партнер Agroxy

Нет
Таблиця середніх тарифів послуг елеваторів на 2017 / 18УрожайОлійніІнше
Прийом (1 тона)
Зважування (на авт.вагон)
Очистка (за % на 1 т)
СУШКА = зневоложення (1% за 1 тону)
Зберігання (тона/день)
Відвантаження авто (1 т)
Відвантаження залізничне (1 т)
Перереєстрація вантажу (на кожну партію)
Аналіз зразка (вологість/дом)
Аналіз зразка + реєстр
Інші аналізи (напр., експрес аналіз на ГМО) за 1 т
SGS/Veritas сертифікація, за 1 т
Пломбування за 1 вагон/авто
Експлуатація залізничних колій (за 1 вагон)
Работа локомотива (за годину)

Партнерська програма Агроксі для Елеваторів

  • Можливість стати «ціноформуючим» елеватором в своєму регіоні.
  • Залучення нових покупців як вітчизняних, так і прямих зарубіжних.
  • Можливість вигідно і оперативно продавати залишки за максимальною ціною.
  • Надавати власникам зерна, виробникам і трейдерам, впевненість у якості послуг елеватора.
  • Можливість продавати і купувати продукцію більш високої якості.
  • Підтримка бізнес репутації елеватора.
  • Перехід на цифрові інструменти і нові стандарти роботи з даними.

ОНЛАЙН ТОРГИ проводяться ТІЛЬКИ на елеваторах з НАССР Сертифікацією.

Партнер Агроксі Україна з проведення HACCP Сертифікації компанія з міжнародною репутацією BakerTilly – (Завантажити презентацію щодо реалізації HACCP на українських елеваторах)

Розмістити заявку як на Закупівлю, так і на Продаж на цьому, чи будь якому іншому елеваторі в системі, можна вже зараз – це БЕЗКОШТОВНО (потребує реєстрації та додавання компанії до свого профайла)

Категорія: Елеватор України

Колосівський елеватор СП Нібулон
СП НИБУЛОН

    0/0
Додати заявку

Безкоштовне розміщення заявки на купівлю / продаж агропродукції

Директор:
ЗЕЛЕНИЙ ОЛЕКСАНДР ОЛЕКСАНДРОВИЧ

ЄДРПОУ: 00955012

Залізнична Станція:
412707 КОЛОСОВКА КОЛОСІВКА

Група Ризику : Вхід
Вантажна спроможність (ваг.\24): 0
Зайнятість станції 2017 (%): -
Відстань до Вузлової Станції (км): -
Одночасне Вантаження (ваг.): 0

Миколаївська область, Веселинівський район, смт Токарівка, вул. Незалежності, буд.3

Показати на мапі
logo

(05163) 2-96-60, (05163) 2-96-61

http://www.nibulon.com/

31.0125

47.303