Crops
Logistic Input/Output
30750 tons
More details >> New
18%
1867
0

Безкоштовне розміщення заявки на купівлю / продаж агропродукції

Розрахуйте Ваші витрати логістики та зберігання на елеваторі

Власники елеватора:

Тна Корпорейт Солюшнз Ллс (Tna Corporate Solutions Llc) Засновник, 46617006.9₴ (90%)Товариство З Обмеженою Відповідальністю "Райз Північ" Засновник, 5178567.43₴ (10%)Кінцевий Бенефіціарний Власник (Контролер) -Ніколас Піацца (Nicholas Piazza), Країна Громадянства- Сполучені Штати Америки , Місце Проживання- 82414, Сполучені Штати Америки, 14-Та Стріт, Офіс 414, Місто Коуді, Вайомінг.

Застереження: Інформація про елеватор у профайлі елеватора Карти елеваторів є власністю компанії Агроксі Україна і не носить рекламного характеру. Інформація про компанії і елеватори зібрана з відкритих джерел (включаючи відкриті державні реєстри) з дотриманням всіх норм законодавства України з метою інформування користувачів про стан ринку зберігання агрокультур і його можливості. Звертаємо вашу увагу, що інформація щодо суб'єктів господарської діяльності, а так само його посадових осіб не є персональними даними у розумінні відповідного закону і доступна будь-якому користувачеві Інтернет на різноманітних ресурсах і сайтах. Як змінити або видалити інформацію?

Елеватор «Підгорянський філіал «РАЙЗ» розташований у Миколаївській області, Первомайському районі, смт Підгородня. Загальна потужність елеватора для одночасного зберігання становить 32 тис. тонн. Тип елеватора – лінійний. Тип зберігання - бетонні силоси, підлогові склади. Елеватор здійснює автоприйом зерна з потужністю 1000 т/добу, авто відвантаження з потужністю 500 т/добу. З/д прийом з потужністю 1000 т/добу, з/д відвантаження 500 т/добу. На підприємстві працює лабораторія. Директор - Павлюк Олександр Михайлович.

Елеватор видає складські квитанції, які є підтвердженням якості та кількості прийнятої продукції, а також дає можливість продавати продукцію, як у повному обсязі або частково через інструменти електронних торгів на AGROXY як на внутрішньому ринку так і на експорт. Більш детальну інформацію про те, як вигідно та швидко продати зернові, бобові та інші культури, що зберігаються на елеваторі «Підгорянський філіал «РАЙЗ», через юридично значимі торги AGROXY, можна отримати, спробувавши навчальні Тестові торги, або шляхом розміщення безоплатних заявок на покупку та продаж збіжжя на цьому елеваторі. Інформацію про витрати за зберігання с/г культур на елеваторі «Підгорянський філіал «РАЙЗ» та на логістику можна отримати шляхом використання онлайн калькуляторів, які розміщені на сторінці даного елеватора. На сусідніх вкладинках наведено основні технічні характеристики даного елеватора і його відповідність НАССР стандартам та закупівельні ціни.

Якщо Ви побачили помилки - повідомте нас про це, виділивши текст та натиснувши клавіші Ctrl+Enter.

Для зміни інформації щодо елеватора зв'яжіться з нами через пошту support@agroxy.com (з офіційної поштової скриньки вашої компанії, надавши в підписі інформацію про посади, яку ви займаєте в своїй компанії і контакти для зв'язку)

Чи можна повністю видалити інформацію про компанію? Можна видалити всю інформацію, крім інформації з реєстру, рейтингів і можливість коментування іншими користувачами на сторінці вашого елеватора. Так само представник компанії \ елеватора може вимагати привести інформацію у відповідність з актуальними даними державних реєстрів України (УСІ ЦІ ПОСЛУГИ НАДАЮТЬСЯ БЕЗКОШТОВНО).

Залишення і видалення коментарів. Кожен користувач може залишити коментар, який має відношення до теми сторінки. Адміністрація Агроксі залишає за собою право редагувати і видаляти будь-які коментарі відповідно до своїх внутрішніх правил без попередження і узгодження.

Type of elevator

Grain dryers

Yes

Storage type

Floor, Concrete silos

Purification equipment

Yes

Capacity of transport equipment, acceptance t/d

1000

Certified laboratory

Yes

Fumigation

No

Railway shipment

Yes

Capacity of railway shipment

500

Loading on the ship (port)

No

Auto-loading capacity, tons / day

500

Elevator - Partner Agroxy

No

Login or Register to see info

Партнерська програма Агроксі для Елеваторів

  • Можливість стати «ціноформуючим» елеватором в своєму регіоні.
  • Залучення нових покупців як вітчизняних, так і прямих зарубіжних.
  • Можливість вигідно і оперативно продавати залишки за максимальною ціною.
  • Надавати власникам зерна, виробникам і трейдерам, впевненість у якості послуг елеватора.
  • Можливість продавати і купувати продукцію більш високої якості.
  • Підтримка бізнес репутації елеватора.
  • Перехід на цифрові інструменти і нові стандарти роботи з даними.

ОНЛАЙН ТОРГИ проводяться ТІЛЬКИ на елеваторах з НАССР Сертифікацією.

Партнер Агроксі Україна з проведення HACCP Сертифікації компанія з міжнародною репутацією BakerTilly – (Завантажити презентацію щодо реалізації HACCP на українських елеваторах)

Розмістити заявку як на Закупівлю, так і на Продаж на цьому, чи будь якому іншому елеваторі в системі, можна вже зараз – це БЕЗКОШТОВНО (потребує реєстрації та додавання компанії до свого профайла)

Rem. timeCategoryVolumePriceRegionFavorite
OldMEAL Feeds - Soyabean Meal50012000UAHMykolaiv
OldVEGETABLE OIL - Soyabean Oil non-refined50019000UAHMykolaiv
OldSOYA BEANs - GM Soya Beans50010000UAHMykolaiv

Category: Elevator of Ukraine

Підгорянський філіал «РАЙЗ» (АГРО ДИСТРИБУЦИЯ)
UkrLandFarming УКРЛАНДФАРМІНГ

    2/1

Director (as at 2019-05-30):
Костів Віталій Михайлович

Unified State Register of Enterprises and Organizations of Ukraine: 39989040

VAT: 399890426501

Train station:
ПОДГОРОДНАЯ ПІДГОРОДНА
Вантажна спроможність (ваг.\24): 12
Одночасне Вантаження (ваг.): 14
logo

Миколаївська область, Первомайський район, смт Підгородня, вул. Соборна, буд.2

30.8938

48.1183


15