Місткість, тон23000
С\Х культури
Логістика елеватора
1409
0

Розрахуйте Ваші витрати логістики та зберігання на елеваторі

Якщо Ви побачили помилки - повідомте нас про це, виділивши текст та натиснувши клавіші Ctrl+Enter.

Застереження: Інформація про елеватор у профайлі елеватора Карти елеваторів є власністю компанії Агроксі Україна і не носить рекламного характеру. Інформація про компанії і елеватори зібрана з відкритих джерел (включаючи відкриті державні реєстри) з дотриманням всіх норм законодавства України з метою інформування користувачів про стан ринку зберігання агрокультур і його можливості. Звертаємо вашу увагу, що інформація щодо суб'єктів господарської діяльності, а так само його посадових осіб не є персональними даними у розумінні відповідного закону і доступна будь-якому користувачеві Інтернет на різноманітних ресурсах і сайтах. Як змінити або видалити інформацію?

ПП «АГРОФІРМА «ДЗВОНИ» (повна назва Приватне підприємство «АГРОФІРМА «ДЗВОНИ») розташована в Львівській області, Перемишлянського району, с.Болотня. За результатами господарської діяльності підприємство увійшло в ТОП 100 Аграрної еліти України за версією журналу «The Ukrainian Farmer» в номінації «Модернізація виробництва». Займається вирощування зернових і технічних культур (пшениця, ячмінь озимий, ячмінь пивоварний, ріпак, соя), а також вирощування овочевої продукції. Першу чергу власного зернозберігаючого комплексу (елеватора) підприємство ввело в 2011 році, що надало можливість значну кількість зібраного урожаю зберігати на власних потужностях та зменшити витрати зі зберігання та перевезення виробленої сільськогосподарської продукції.

Тип елеватора - лінійний. Тип зберігання - металеві силоси (RIELA (Німеччина): 3 шт. по 6,085 тис.т, 3 шт. по 2,441 тис. т.) Загальна потужність одночасного зберігання 26000 тон зерна. Елеватор має технічне обладнання для контролю за температурою, сушіння (RIELAGDT 300/20/3 (Німеччина) продуктивність зерносушарки при знятті 10% вологи по кукурудзі 42 т/рік. Вид палива - газ. Оперативні ємності для вологого зерна + 2 шт. по 247 т RIELA Німеччина), очищення (Prof-Seed 1006А RIELA (Німеччина) потужність очисного обладнання 160 т / рік), зважування зерна та транспортування (RIELA (Німеччина) потужність транспортного обладнання100 т/рік). Є можливість автозавантаження та автовідвантаження із залученням власного автопарку. Є сертифікована лабораторія для перевірки якості зерна. Елеватор видає складські квитанції, які є підтвердженням якості та кількості прийнятої продукції, а також дає можливість продавати продукцію, як у повному обсязі або частково через інструменти електронних торгів на AGROXY як на внутрішньому ринку так і на експорт. Більш детальну інформацію про те, як вигідно та швидко продати зернові, бобові та інші культури, що зберігаються на елеваторі ПП «АГРОФІРМА "ДЗВОНИ», через юридично значимі торги AGROXY, можна отримати, спробувавши навчальні Тестові торги, абошляхом розміщення безоплатних заявок на покупку та продаж збіжжя на цьому елеваторі. Інформацію про витрати за зберігання с/г культур на елеваторі ПП «АГРОФІРМА "ДЗВОНИ» та на логістику можна отримати шляхом використання онлайн калькуляторів, які розміщені на сторінці даного елеватора. На сусідніх вкладинках наведено основні технічні характеристики даного елеватора і його відповідність НАССР стандартам та закупівельні ціни.

Для зміни інформації щодо елеватора зв'яжіться з нами через пошту support@agroxy.com (з офіційної поштової скриньки вашої компанії, надавши в підписі інформацію про посади, яку ви займаєте в своїй компанії і контакти для зв'язку)

Чи можна повністю видалити інформацію про компанію? Можна видалити всю інформацію, крім інформації з реєстру, рейтингів і можливість коментування іншими користувачами на сторінці вашого елеватора. Так само представник компанії \ елеватора може вимагати привести інформацію у відповідність з актуальними даними державних реєстрів України (УСІ ЦІ ПОСЛУГИ НАДАЮТЬСЯ БЕЗКОШТОВНО).

Залишення і видалення коментарів. Кожен користувач може залишити коментар, який має відношення до теми сторінки. Адміністрація Агроксі залишає за собою право редагувати і видаляти будь-які коментарі відповідно до своїх внутрішніх правил без попередження і узгодження.

Тип елеватора

Линейный

Зерносушарки

Есть

Тип зберігання

МетСилосы

Продуктивність зерносушарок, тон/год - тон/доба

42 т/год

Очисне обладнання

Есть

Потужність очистного обладнання

160 т/год

Потужність транспортного обладнання, прийом т/доба

100 т/год

Сертифікована лабораторія

Нет

Фумігація

Залізничне відвантаження, тон/доба

Нет

Потужність відвантаження залізниці, тон/доба

Завантаження на корабель (порт), тон/доба

Нет

Потужність завантаження на корабель, тон/доба

Потужність автозавантаження, тон/доба

200 т/год

Здано в експлуатацію

Елеватор - Партнер Agroxy

Нет
Таблиця середніх тарифів послуг елеваторів на 2017 / 18УрожайОлійніІнше
Прийом (1 тона)
Зважування (на авт.вагон)
Очистка (за % на 1 т)
СУШКА = зневоложення (1% за 1 тону)
Зберігання (тона/день)
Відвантаження авто (1 т)
Відвантаження залізничне (1 т)
Перереєстрація вантажу (на кожну партію)
Аналіз зразка (вологість/дом)
Аналіз зразка + реєстр
Інші аналізи (напр., експрес аналіз на ГМО) за 1 т
SGS/Veritas сертифікація, за 1 т
Пломбування за 1 вагон/авто
Експлуатація залізничних колій (за 1 вагон)
Работа локомотива (за годину)

Партнерська програма Агроксі для Елеваторів

  • Можливість стати «ціноформуючим» елеватором в своєму регіоні.
  • Залучення нових покупців як вітчизняних, так і прямих зарубіжних.
  • Можливість вигідно і оперативно продавати залишки за максимальною ціною.
  • Надавати власникам зерна, виробникам і трейдерам, впевненість у якості послуг елеватора.
  • Можливість продавати і купувати продукцію більш високої якості.
  • Підтримка бізнес репутації елеватора.
  • Перехід на цифрові інструменти і нові стандарти роботи з даними.

ОНЛАЙН ТОРГИ проводяться ТІЛЬКИ на елеваторах з НАССР Сертифікацією.

Партнер Агроксі Україна з проведення HACCP Сертифікації компанія з міжнародною репутацією BakerTilly – (Завантажити презентацію щодо реалізації HACCP на українських елеваторах)

Розмістити заявку як на Закупівлю, так і на Продаж на цьому, чи будь якому іншому елеваторі в системі, можна вже зараз – це БЕЗКОШТОВНО (потребує реєстрації та додавання компанії до свого профайла)

Категорія: Елеватор України

Агрофірма Дзвони, ПП

    0/0
Додати заявку

Безкоштовне розміщення заявки на купівлю / продаж агропродукції

Директор:
МАКСИМИШИН ЗІНОВІЙ ДМИТРОВИЧ

ЄДРПОУ: 30394156

Залізнична Станція:81261, Львівська обл., Перемишлянський р-н, с. Болотня, вул. Шевченка, 1В

Показати на мапі
logo

(0322) 64-74-31

24.6708

49.5552