Crops
Logistic Input/Output
16000 tons
More details >> New
18%
2781
0

Безкоштовне розміщення заявки на купівлю / продаж агропродукції

Розрахуйте Ваші витрати логістики та зберігання на елеваторі

Власники елеватора:

Кіщук Галина Ярославівна , внесок — 5 550 грн, 75% Косендюк Ярослав Анатолійович , внесок — 925 грн, 12.5% Свистун Ігор Володимирович , внесок — 925 грн, 12.5%

Застереження: Інформація про елеватор у профайлі елеватора Карти елеваторів є власністю компанії Агроксі Україна і не носить рекламного характеру. Інформація про компанії і елеватори зібрана з відкритих джерел (включаючи відкриті державні реєстри) з дотриманням всіх норм законодавства України з метою інформування користувачів про стан ринку зберігання агрокультур і його можливості. Звертаємо вашу увагу, що інформація щодо суб'єктів господарської діяльності, а так само його посадових осіб не є персональними даними у розумінні відповідного закону і доступна будь-якому користувачеві Інтернет на різноманітних ресурсах і сайтах. Як змінити або видалити інформацію?

Елеватор ТОВ «ГНІЗДИЧІВ» (повна назва Товариство з обмеженою відповідальністю «ГНІЗДИЧІВ») є структурним підрозділом компанії «Гніздичівське КХП» Підприємство розташоване в Львівській області, Жидачівського району, смт. Гніздичів. ТОВ «ГНІЗДИЧІВ» - зерновий елеватор, функціонує з 2011 року та створений на потужностях Гніздичівського КХП. Елеватор сертифікований. Має потужність одночасного зберігання 18000 тон зерна. Споруди для зберігання зерна на підлозі – бетонні. Є обладнання для вентилювання, сушіння, очищення зерна.

Своя залізнична гілка дає змогу відвантаження 660 т/добу. Також є можливість автозавантаження 800 т/добу та авто відвантаження 500 т/добу. Перевірку якості зерна за основними показниками здійснює сертифікована лабораторія.

Елеватор видає складські квитанції, які є підтвердженням якості та кількості прийнятої продукції, а також дає можливість продавати продукцію, як у повному обсязі або частково через інструменти електронних торгів на AGROXY як на внутрішньому ринку так і на експорт. Більш детальну інформацію про те, як вигідно та швидко продати зернові та інші культури, що зберігаються на елеваторі ТОВ «ГНІЗДИЧІВ», через юридично значимі торги AGROXY, можна отримати, спробувавши навчальні Тестові торги, або шляхом розміщення безоплатних заявок на покупку та продаж збіжжя на цьому елеваторі. Інформацію про витрати за зберігання с/г культур на елеваторі ТОВ «ГНІЗДИЧІВ» та на логістику можна отримати шляхом використання онлайн калькуляторів, які розміщені на сторінці даного елеватора. На сусідніх вкладинках наведено основні технічні характеристики даного елеватора і його відповідність НАССР стандартам та закупівельні ціни.

Якщо Ви побачили помилки - повідомте нас про це, виділивши текст та натиснувши клавіші Ctrl+Enter.

Для зміни інформації щодо елеватора зв'яжіться з нами через пошту support@agroxy.com (з офіційної поштової скриньки вашої компанії, надавши в підписі інформацію про посади, яку ви займаєте в своїй компанії і контакти для зв'язку)

Чи можна повністю видалити інформацію про компанію? Можна видалити всю інформацію, крім інформації з реєстру, рейтингів і можливість коментування іншими користувачами на сторінці вашого елеватора. Так само представник компанії \ елеватора може вимагати привести інформацію у відповідність з актуальними даними державних реєстрів України (УСІ ЦІ ПОСЛУГИ НАДАЮТЬСЯ БЕЗКОШТОВНО).

Залишення і видалення коментарів. Кожен користувач може залишити коментар, який має відношення до теми сторінки. Адміністрація Агроксі залишає за собою право редагувати і видаляти будь-які коментарі відповідно до своїх внутрішніх правил без попередження і узгодження.

Type of elevator

Grain dryers

Yes

Storage type

Floor

Purification equipment

Yes

Certified laboratory

Yes

Fumigation

No

Railway shipment

Yes

Capacity of railway shipment

20

Loading on the ship (port)

No

Auto-loading capacity, tons / day

600

Elevator - Partner Agroxy

No

Login or Register to see info

Партнерська програма Агроксі для Елеваторів

  • Можливість стати «ціноформуючим» елеватором в своєму регіоні.
  • Залучення нових покупців як вітчизняних, так і прямих зарубіжних.
  • Можливість вигідно і оперативно продавати залишки за максимальною ціною.
  • Надавати власникам зерна, виробникам і трейдерам, впевненість у якості послуг елеватора.
  • Можливість продавати і купувати продукцію більш високої якості.
  • Підтримка бізнес репутації елеватора.
  • Перехід на цифрові інструменти і нові стандарти роботи з даними.

ОНЛАЙН ТОРГИ проводяться ТІЛЬКИ на елеваторах з НАССР Сертифікацією.

Партнер Агроксі Україна з проведення HACCP Сертифікації компанія з міжнародною репутацією BakerTilly – (Завантажити презентацію щодо реалізації HACCP на українських елеваторах)

Розмістити заявку як на Закупівлю, так і на Продаж на цьому, чи будь якому іншому елеваторі в системі, можна вже зараз – це БЕЗКОШТОВНО (потребує реєстрації та додавання компанії до свого профайла)

Rem. timeCategoryVolumePriceRegionFavorite
OldWHEAT - Feeding wheat class4 (2019)10004200UAHLviv
OldMILLET - Millet - Canary Seeds C21013900UAHLviv
OldMEAL Feeds - Linseed meal105500UAHLviv

Category: Elevator of Ukraine

Гніздичів

    5/1

Director (as at 2019-05-18):
Свистун Ігор Володимирович

Unified State Register of Enterprises and Organizations of Ukraine: 30999883

VAT: 309998813186

Train station:
ГНЕЗДЫЧЕВ ГНІЗДИЧІВ
Вантажна спроможність (ваг.\24): 19
Одночасне Вантаження (ваг.): 1
logo

Львівськаобласть, Жидачовский район, смт.Гніздичів, вул. Грушевского, б.1

24.0999

49.327


31