Місткість, тон40000
С\Х культури
Логістика елеватора
1283
0

Розрахуйте Ваші витрати логістики та зберігання на елеваторі

Якщо Ви побачили помилки - повідомте нас про це, виділивши текст та натиснувши клавіші Ctrl+Enter.

Застереження: Інформація про елеватор у профайлі елеватора Карти елеваторів є власністю компанії Агроксі Україна і не носить рекламного характеру. Інформація про компанії і елеватори зібрана з відкритих джерел (включаючи відкриті державні реєстри) з дотриманням всіх норм законодавства України з метою інформування користувачів про стан ринку зберігання агрокультур і його можливості. Звертаємо вашу увагу, що інформація щодо суб'єктів господарської діяльності, а так само його посадових осіб не є персональними даними у розумінні відповідного закону і доступна будь-якому користувачеві Інтернет на різноманітних ресурсах і сайтах. Як змінити або видалити інформацію?

Елеватор ТзОВ «Д-МІКС УКРАЇНА» (повна назва товариство з обмеженою відповідальністю) знаходиться в Львівській області, Золочівського району, с.Хільчиці і є структурним підрозділом компанії «D-Мікс». Компанія займається вирощуванням і розведенням домашньої птиці і має в своєму складі: високотехнологічний завод, який виробляє корми для тварин найвищої якості; завод з переробки соняшнику, ріпаку та соєвих бобів, потужністю 150 т. на добу; елеватор, що надає послуги з очищення, сушіння та зберігання сільськогосподарських культур.

Т

ип елеватора – для комбікормових заводів. Тип зберігання – металеві силоси (RIELA(Німеччина). Елеватор має технічну можливість одночасно зберігати 40000 тон зерна. Наявне обладнання для контролю за температурою, сушіння (зерносушарки RIELAGDT240/10/2 (Німеччина), продуктивність зерносушарки при знятті 10% вологи по кукурудзі 16 т/рік, вид палива: газ). На елеваторі встановлено оперативні ємності для вологого зерна + 50 т RIELA (Німеччина), очищення (Prof-Seed 100-4В RIELA (Німеччина), потужність очисного обладнання 110 т/добу), зважування зерна та транспортування (RIELA Німеччина потужністю 60 т/добу). Також є можливість автозавантаження та автовідвантаження. Продукція: пшениця, ячмінь, кукурудза, рапс, соняшник, соя.

Сертифікована лабораторія для перевірки якості зерна має найсучасніше обладнання, співробітники елеватора проходять стажування на європейських підприємствах. Корми виготовлені з досконалого сировини, змішаного в чітко визначених пропорціях; корми можуть бути гранульованими або розсипними; продукція може надаватися покупцю запакованою в зручні й надійні мішки або насипаною в професійні вакуумні кормовози (допомагають зберегти всі поживні і смакові якості корму). Елеватор видає складські квитанції, які є підтвердженням якості та кількості прийнятої продукції, а також дає можливість продавати продукцію, як у повному обсязі або частково через інструменти електронних торгів на AGROXY як на внутрішньому ринку так і на експорт. Більш детальну інформацію про те, як вигідно та швидко продати продукцію, що зберігається на елеваторі ТзОВ «Д-МІКС УКРАЇНА», через юридично значимі торги AGROXY, можна отримати, спробувавши навчальні Тестові торги, абошляхом розміщення безоплатних заявок на покупку та продаж продукції на цьому елеваторі. Інформацію про витрати за зберігання с/г культур на елеваторі ТзОВ «Д-МІКС УКРАЇНА» та на логістику можна отримати шляхом використання онлайн калькуляторів, які розміщені на сторінці даного елеватора. На сусідніх вкладинках наведено основні технічні характеристики даного елеватора і його відповідність НАССР стандартам та закупівельні ціни.

Для зміни інформації щодо елеватора зв'яжіться з нами через пошту support@agroxy.com (з офіційної поштової скриньки вашої компанії, надавши в підписі інформацію про посади, яку ви займаєте в своїй компанії і контакти для зв'язку)

Чи можна повністю видалити інформацію про компанію? Можна видалити всю інформацію, крім інформації з реєстру, рейтингів і можливість коментування іншими користувачами на сторінці вашого елеватора. Так само представник компанії \ елеватора може вимагати привести інформацію у відповідність з актуальними даними державних реєстрів України (УСІ ЦІ ПОСЛУГИ НАДАЮТЬСЯ БЕЗКОШТОВНО).

Залишення і видалення коментарів. Кожен користувач може залишити коментар, який має відношення до теми сторінки. Адміністрація Агроксі залишає за собою право редагувати і видаляти будь-які коментарі відповідно до своїх внутрішніх правил без попередження і узгодження.

Тип елеватора

Линейный;Комбикормовый

Зерносушарки

Есть

Тип зберігання

МетСилосы

Продуктивність зерносушарок, тон/год - тон/доба

16 т/год

Очисне обладнання

Есть

Потужність очистного обладнання

110 т/1h

Потужність транспортного обладнання, прийом т/доба

60 т/1h

Сертифікована лабораторія

Есть

Фумігація

Залізничне відвантаження, тон/доба

Есть

Потужність відвантаження залізниці, тон/доба

350 т/24

Завантаження на корабель (порт), тон/доба

Нет

Потужність завантаження на корабель, тон/доба

Потужність автозавантаження, тон/доба

1000 т/24

Здано в експлуатацію

2006

Елеватор - Партнер Agroxy

Нет
Таблиця середніх тарифів послуг елеваторів на 2017 / 18УрожайОлійніІнше
Прийом (1 тона)
Зважування (на авт.вагон)
Очистка (за % на 1 т)
СУШКА = зневоложення (1% за 1 тону)
Зберігання (тона/день)
Відвантаження авто (1 т)
Відвантаження залізничне (1 т)
Перереєстрація вантажу (на кожну партію)
Аналіз зразка (вологість/дом)
Аналіз зразка + реєстр
Інші аналізи (напр., експрес аналіз на ГМО) за 1 т
SGS/Veritas сертифікація, за 1 т
Пломбування за 1 вагон/авто
Експлуатація залізничних колій (за 1 вагон)
Работа локомотива (за годину)

Партнерська програма Агроксі для Елеваторів

  • Можливість стати «ціноформуючим» елеватором в своєму регіоні.
  • Залучення нових покупців як вітчизняних, так і прямих зарубіжних.
  • Можливість вигідно і оперативно продавати залишки за максимальною ціною.
  • Надавати власникам зерна, виробникам і трейдерам, впевненість у якості послуг елеватора.
  • Можливість продавати і купувати продукцію більш високої якості.
  • Підтримка бізнес репутації елеватора.
  • Перехід на цифрові інструменти і нові стандарти роботи з даними.

ОНЛАЙН ТОРГИ проводяться ТІЛЬКИ на елеваторах з НАССР Сертифікацією.

Партнер Агроксі Україна з проведення HACCP Сертифікації компанія з міжнародною репутацією BakerTilly – (Завантажити презентацію щодо реалізації HACCP на українських елеваторах)

Розмістити заявку як на Закупівлю, так і на Продаж на цьому, чи будь якому іншому елеваторі в системі, можна вже зараз – це БЕЗКОШТОВНО (потребує реєстрації та додавання компанії до свого профайла)

Категорія: Елеватор України

Д-МІКС
D-Микс

    0/0
Додати заявку

Безкоштовне розміщення заявки на купівлю / продаж агропродукції

Директор:
БАЧИНСЬКИЙ СТЕПАН ІВАНОВИЧ

ЄДРПОУ: 36918050

Залізнична Станція:Львівська область, Золочівський район, с Хильчиці, вул.Заводська, б.14

Показати на мапі
logo

+38 050-431-93-33,+38 050-430-73-73 (Відділ закупівель)

http://d-mix.com.ua/

24.8567

49.8384