Crops
Logistic Input/Output
20400 tons
More details >> New
1901
0

Безкоштовне розміщення заявки на купівлю / продаж агропродукції

Розрахуйте Ваші витрати логістики та зберігання на елеваторі

Власники елеватора:

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЗЕРНОТРЕЙДИНГ ГРУП" , внесок — 49 950 грн, 99.9% ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХАРЧОВІ ПРОДУКТИ "МУЛЬТИМІКС" , внесок — 50 грн, 0.1% ВЛАСНИК ІСТОТНОЇ УЧАСТІ - ЛЄЩІНСЬКИЙ АЛЕКСАНДР ОЛЕГОВИЧ, 01054, М. КИЇВ. ВУЛИЦЯ ВОРОВСЬКОГО, БУД. 51, КВ. 13 КІНЦЕВИЙ БЕНЕФІЦІАРНИЙ ВЛАСНИК (КОНТРОЛЕР) - ЛЄЩІНСЬКИЙ АЛЕКСАНДР ОЛЕГОВИЧ, 01054, М. КИЇВ. ВУЛИЦЯ ВОРОВСЬКОГО, БУД. 51, КВ. 13

Застереження: Інформація про елеватор у профайлі елеватора Карти елеваторів є власністю компанії Агроксі Україна і не носить рекламного характеру. Інформація про компанії і елеватори зібрана з відкритих джерел (включаючи відкриті державні реєстри) з дотриманням всіх норм законодавства України з метою інформування користувачів про стан ринку зберігання агрокультур і його можливості. Звертаємо вашу увагу, що інформація щодо суб'єктів господарської діяльності, а так само його посадових осіб не є персональними даними у розумінні відповідного закону і доступна будь-якому користувачеві Інтернет на різноманітних ресурсах і сайтах. Як змінити або видалити інформацію?

ТОВ «Зернотрейдинг Груп (СП «Новоукраїнка»)» (повна назва – Товариство с обмеженою відповідальністю Зернотрейдинг Груп (Спільне товариство «Новоукраїнка») знаходиться в м. Новоукраїнка Кіровоградської області. Входить до складу бізнес-групи Lauffer Group.

Lauffer Group - одна з найбільших українських бізнес-груп в сфері переробки сільськогосподарської продукції та виробництва продуктів харчування.

Працює в Україні більше 15 років. До 2013 року включала в себе близько 100 підприємств, що спеціалізуються на виготовленні борошна, хлібобулочних виробів, масложирової, консервної продукції: дві фабрики з виробництва макаронних виробів і майонезу, розташовані в Донецьку, два мелькомбінат - в Донецьку і Маріуполі, маслоекстракційний завод в Слов'янську, елеватори і зерносклади в Східній і Центральній Україні.

Lauffer Group об'єднує холдинги «Золотий урожай» і «ТК Урожай». Крім переробки власного зерна Lauffer Group надає послуги з приймання, зберігання і переробки давальницької сировини.

Засновником і основним бенефіціаром є Олександр Лещинський

Тип елеватора – лінійний. Загальна потужність елеватора для одночасного зберігання становить 6600 тон, тип зберігання – навалом. Елеватор має сертифіковану лабораторію з перевірки якості зерна.

Елеватор видає складські квитанції, які є підтвердженням якості та кількості прийнятої продукції, а також дає можливість продавати продукцію, як у повному обсязі або частково через інструменти електронних торгів на AGROXY як на внутрішньому ринку так і на експорт. Більш детальну інформацію про те, як вигідно та швидко продати зернові, бобові та інші культури, що зберігаються на елеваторі ТОВ «Зернотрейдинг Груп (СП «Новоукраїнка»)», через юридично значимі торги AGROXY, можна отримати, спробувавши навчальні Тестові торги, або шляхом розміщення безоплатних заявок на покупку та продаж збіжжя на цьому елеваторі. Інформацію про витрати за зберігання с/г культур на елеваторі ТОВ «Зернотрейдинг Груп (СП «Новоукраїнка»)» та на логістику можна отримати шляхом використання онлайн калькуляторів, які розміщені на сторінці даного елеватора. На сусідніх вкладинках наведено основні технічні характеристики даного елеватора і його відповідність НАССР стандартам та закупівельні ціни.

Якщо Ви побачили помилки - повідомте нас про це, виділивши текст та натиснувши клавіші Ctrl+Enter.

Для зміни інформації щодо елеватора зв'яжіться з нами через пошту support@agroxy.com (з офіційної поштової скриньки вашої компанії, надавши в підписі інформацію про посади, яку ви займаєте в своїй компанії і контакти для зв'язку)

Чи можна повністю видалити інформацію про компанію? Можна видалити всю інформацію, крім інформації з реєстру, рейтингів і можливість коментування іншими користувачами на сторінці вашого елеватора. Так само представник компанії \ елеватора може вимагати привести інформацію у відповідність з актуальними даними державних реєстрів України (УСІ ЦІ ПОСЛУГИ НАДАЮТЬСЯ БЕЗКОШТОВНО).

Залишення і видалення коментарів. Кожен користувач може залишити коментар, який має відношення до теми сторінки. Адміністрація Агроксі залишає за собою право редагувати і видаляти будь-які коментарі відповідно до своїх внутрішніх правил без попередження і узгодження.

Type of elevator

Grain dryers

Yes

Storage type

Floor

Purification equipment

Yes

Certified laboratory

Yes

Fumigation

No

Railway shipment

No

Loading on the ship (port)

No

Elevator - Partner Agroxy

No

Login or Register to see info

Партнерська програма Агроксі для Елеваторів

  • Можливість стати «ціноформуючим» елеватором в своєму регіоні.
  • Залучення нових покупців як вітчизняних, так і прямих зарубіжних.
  • Можливість вигідно і оперативно продавати залишки за максимальною ціною.
  • Надавати власникам зерна, виробникам і трейдерам, впевненість у якості послуг елеватора.
  • Можливість продавати і купувати продукцію більш високої якості.
  • Підтримка бізнес репутації елеватора.
  • Перехід на цифрові інструменти і нові стандарти роботи з даними.

ОНЛАЙН ТОРГИ проводяться ТІЛЬКИ на елеваторах з НАССР Сертифікацією.

Партнер Агроксі Україна з проведення HACCP Сертифікації компанія з міжнародною репутацією BakerTilly – (Завантажити презентацію щодо реалізації HACCP на українських елеваторах)

Розмістити заявку як на Закупівлю, так і на Продаж на цьому, чи будь якому іншому елеваторі в системі, можна вже зараз – це БЕЗКОШТОВНО (потребує реєстрації та додавання компанії до свого профайла)

Rem. timeCategoryVolumePriceRegionFavorite
No results found.

Category: Elevator of Ukraine

Зернотрейдинг груп (Новоукраїнка)
Lauffer Group Лауфер Груп

    0/0

Director (as at 2019-05-30):
Сава Олександр Михайлович

Unified State Register of Enterprises and Organizations of Ukraine: 39110877

VAT: 391108705678

Train station:
НОВОУКРАИНКА НОВОУКРАЇНКА
Вантажна спроможність (ваг.\24): 76
Одночасне Вантаження (ваг.): 69
logo

Академіка Курчатова, 36, Новоукраїнка, Кіровоградська область, Україна

31.5073

48.3365


37