Crops
Logistic Input/Output
60000 tons
More details >> New
18%
2272
0

Безкоштовне розміщення заявки на купівлю / продаж агропродукції

Розрахуйте Ваші витрати логістики та зберігання на елеваторі

Власники елеватора:

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ АГРОПРОМИСЛОВА КОМПАНІЯ "РОЗКІШНА" , внесок — 14 850 000 грн, 99% ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БАЛТА-АГРОІНВЕСТ" , внесок — 150 000 грн, 1% КІНЦЕВИЙ БЕНЕФІЦІАРНИЙ ВЛАСНИК (КОНТРОЛЕР) - ГОЛІМБІЄВСЬКА ТАМАРА ПАВЛІВНА, УКРАЇНА, ПН., КІРОВОГРАДСЬКА ОБЛАСТЬ, СМТ.ГОЛОВАНІВСЬК, ВУЛИЦЯ КОЛГОСПНА, 5, 26500 КІНЦЕВИЙ БЕНЕФІЦІАРНИЙ ВЛАСНИК- ГОЛІМБІЄВСЬКА ВІКТОРІЯ ОЛЕГІВНА, УКРАЇНА, ОДЕСЬКА ОБЛАСТЬ, ПРИМОРСЬКИЙ РАЙОН, М.ОДЕСА, ПРОВ.ДУНАЄВА, 3 Б, КВ.32 НОМЕР ОБЛІКОВОЇ КАРТКИ ПЛАТНИКА ПОДАТКІВ КІНЦЕВИЙ БЕНЕФІЦІАРНИЙ ВЛАСНИК- КАЧИНСЬКИЙ ІГОР МИКОЛАЙОВИЧ, УКРАЇНА, КІРОВОГРАДСЬКА ОБЛАСТЬ, ГОЛОВАНІВСЬКИЙ РАЙОН, СМТ.ГОЛОВАНІВСЬК, ВУЛ.ІВАНА БОГУНА, 43 А, КВ.3, НОМЕР ОБЛІКОВОЇ КАРТКИ ПЛАТНИКА ПОДАТКІВ КІНЦЕВИЙ БЕНЕФІЦІАРНИЙ ВЛАСНИК- ЦОБЕНКО ОЛЬГА ОЛЕГІВНА, УКРАЇНА, КІРОВОГРАДСЬКА ОБЛАСТЬ, ГОЛОВАНІВСЬКИЙ РАЙОН, СМТ.ГОЛОВАНІВСЬК, ВУЛ.МІКЛЕЯ, 7, КВ.6 НОМЕР ОБЛІКОВОЇ КАРТКИ ПЛАТНИКА ПОДАТКІВ

Застереження: Інформація про елеватор у профайлі елеватора Карти елеваторів є власністю компанії Агроксі Україна і не носить рекламного характеру. Інформація про компанії і елеватори зібрана з відкритих джерел (включаючи відкриті державні реєстри) з дотриманням всіх норм законодавства України з метою інформування користувачів про стан ринку зберігання агрокультур і його можливості. Звертаємо вашу увагу, що інформація щодо суб'єктів господарської діяльності, а так само його посадових осіб не є персональними даними у розумінні відповідного закону і доступна будь-якому користувачеві Інтернет на різноманітних ресурсах і сайтах. Як змінити або видалити інформацію?

ТОВ «Ємилівське ХПП» (повна назва – товариство з обмеженою діяльністю «Ємилівське хлібоприймальне підприємсво») знаходиться в с. Ємилівка Кіровоградської області. Елеватор розпочав свою діяльність в 1971 році. Входить до складу Агропромислової компанії «Розкішна». «Агропромислова компанія «Розкішна» - агропідприємство, яке займається виробництвом продуктів тваринництва, зернових, олійних і технічних культур, їх переробкою та реалізацією.

Тип елеватора – лінійний. Загальна потужність елеватора для одночасного зберігання становить 60000 тон, тип зберігання – 42000 тон навалом та 6 металевих силосів по 3000 тон.

Підприємство має 3 зерносушарки (ДСП-50 - 2 шт), (ДСП-32-ОТ-2), потужність кожної при знятті 10% вологи по кукурудзі складає 100 тон/год (на біопаливі). Потужність ліній автозавантаження 1000 т/добу, потужність автовідвантаження 700 т/добу.

Географічне розташування елеватора поблизу залізничної станції «Ємилівка» Південної ЗД (409309) дає змогу здійснювати з/д відвантаження на залізничні зерновози із потужністю 800 тон/добу. Елеватор має сертифіковану лабораторію з перевірки якості зерна.

На сьогодні підприємство очолює Вінницька Наталя Миколаївна.

Елеватор видає складські квитанції, які є підтвердженням якості та кількості прийнятої продукції, а також дає можливість продавати продукцію, як у повному обсязі або частково через інструменти електронних торгів на AGROXY як на внутрішньому ринку так і на експорт. Більш детальну інформацію про те, як вигідно та швидко продати зернові, бобові та інші культури, що зберігаються на елеваторі ТОВ «Ємилівське ХПП», через юридично значимі торги AGROXY, можна отримати, спробувавши навчальні Тестові торги, або шляхом розміщення безоплатних заявок на покупку та продаж збіжжя на цьому елеваторі. Інформацію про витрати за зберігання с/г культур на елеваторі ТОВ «Ємилівське ХПП» та на логістику можна отримати шляхом використання онлайн калькуляторів, які розміщені на сторінці даного елеватора. На сусідніх вкладинках наведено основні технічні характеристики даного елеватора і його відповідність НАССР стандартам та закупівельні ціни.

Якщо Ви побачили помилки - повідомте нас про це, виділивши текст та натиснувши клавіші Ctrl+Enter.

Для зміни інформації щодо елеватора зв'яжіться з нами через пошту support@agroxy.com (з офіційної поштової скриньки вашої компанії, надавши в підписі інформацію про посади, яку ви займаєте в своїй компанії і контакти для зв'язку)

Чи можна повністю видалити інформацію про компанію? Можна видалити всю інформацію, крім інформації з реєстру, рейтингів і можливість коментування іншими користувачами на сторінці вашого елеватора. Так само представник компанії \ елеватора може вимагати привести інформацію у відповідність з актуальними даними державних реєстрів України (УСІ ЦІ ПОСЛУГИ НАДАЮТЬСЯ БЕЗКОШТОВНО).

Залишення і видалення коментарів. Кожен користувач може залишити коментар, який має відношення до теми сторінки. Адміністрація Агроксі залишає за собою право редагувати і видаляти будь-які коментарі відповідно до своїх внутрішніх правил без попередження і узгодження.

Type of elevator

Grain dryers

Yes

Storage type

Metal silos, Floor

Capacity of a grain dryer, t/h-t/d

100

Purification equipment

Yes

Certified laboratory

Yes

Fumigation

No

Railway shipment

Yes

Capacity of railway shipment

700

Loading on the ship (port)

No

Auto-loading capacity, tons / day

700

Elevator - Partner Agroxy

No

Login or Register to see info

Партнерська програма Агроксі для Елеваторів

  • Можливість стати «ціноформуючим» елеватором в своєму регіоні.
  • Залучення нових покупців як вітчизняних, так і прямих зарубіжних.
  • Можливість вигідно і оперативно продавати залишки за максимальною ціною.
  • Надавати власникам зерна, виробникам і трейдерам, впевненість у якості послуг елеватора.
  • Можливість продавати і купувати продукцію більш високої якості.
  • Підтримка бізнес репутації елеватора.
  • Перехід на цифрові інструменти і нові стандарти роботи з даними.

ОНЛАЙН ТОРГИ проводяться ТІЛЬКИ на елеваторах з НАССР Сертифікацією.

Партнер Агроксі Україна з проведення HACCP Сертифікації компанія з міжнародною репутацією BakerTilly – (Завантажити презентацію щодо реалізації HACCP на українських елеваторах)

Розмістити заявку як на Закупівлю, так і на Продаж на цьому, чи будь якому іншому елеваторі в системі, можна вже зараз – це БЕЗКОШТОВНО (потребує реєстрації та додавання компанії до свого профайла)

Rem. timeCategoryVolumePriceRegionFavorite
No results found.

Category: Elevator of Ukraine

Ємилівське ХПП

    2/1

Director (as at 2019-05-18):
Вінницька Наталія Миколаївна

Unified State Register of Enterprises and Organizations of Ukraine: 36654381

VAT: 366543811040

Train station:
ЕМИЛОВКА ЄМИЛІВКА
Вантажна спроможність (ваг.\24): 10
Одночасне Вантаження (ваг.): 10
logo

26533, Кіровоградська область, Голованівський район, с. Ємилівка, вул. Леніна, буд. 2

30.6018

48.3388


15