Crops
Logistic Input/Output
30000 tons
More details >> New
1881
0

Безкоштовне розміщення заявки на купівлю / продаж агропродукції

Розрахуйте Ваші витрати логістики та зберігання на елеваторі

Власники елеватора:

Козловський Микола Миколайович , внесок — 922 100 грн, 100% КІНЦЕВИЙ БЕНЕФІЦІАРНИЙ ВЛАСНИК (КОНТРОЛЕР) - КОЗЛОВСЬКИЙ МИКОЛА МИКОЛАЙОВИЧ, УКРАЇНА, КІРОВОГРАДСЬКА ОБЛ. М. СВІТЛОВОДСЬК ВУЛ. ГЕРОЇВ УКРАЇНИ БУД. 64 А КВ. 17

Застереження: Інформація про елеватор у профайлі елеватора Карти елеваторів є власністю компанії Агроксі Україна і не носить рекламного характеру. Інформація про компанії і елеватори зібрана з відкритих джерел (включаючи відкриті державні реєстри) з дотриманням всіх норм законодавства України з метою інформування користувачів про стан ринку зберігання агрокультур і його можливості. Звертаємо вашу увагу, що інформація щодо суб'єктів господарської діяльності, а так само його посадових осіб не є персональними даними у розумінні відповідного закону і доступна будь-якому користувачеві Інтернет на різноманітних ресурсах і сайтах. Як змінити або видалити інформацію?

ТОВ «Торгівельно-виробнича фірма «Промтехснаб» (повна назва – товариство з обмеженою діяльністю «Торгівельно-виробнича фірма «Промтехснаб») знаходиться в смт. Павлиш Кіровоградської області. Елеватор розпочав свою діяльність в 2012 році.

Тип елеватора – лінійний. Загальна потужність елеватора для одночасного зберігання становить 60000 тон, тип зберігання – металеві силоси Mysilo (Турція).

Підприємство має зерносушарку (UGT 6413), потужність якої при знятті 10% вологи по кукурудзі складає 52 тон/год та обладнання для очистки (Сепаратор Altınbilek (Турція)), потужністю 250 т/год.

Потужність ліній автозавантаження 2500 т/добу, потужність автовідвантаження 1500 т/добу. Географічне розташування елеватора поблизу залізничної станції «Павлиш» Південної ЗД (410909) дає змогу здійснювати з/д відвантаження на залізничні зерновози із потужністю 21 вагонів/добу. Потужність транспортного обладнання – 150 тон/годину.

На сьогодні підприємство очолює Прокопенко Лариса Миколаївна.

Елеватор має сертифіковану лабораторію з перевірки якості зерна. Елеватор видає складські квитанції, які є підтвердженням якості та кількості прийнятої продукції, а також дає можливість продавати продукцію, як у повному обсязі або частково через інструменти електронних торгів на AGROXY як на внутрішньому ринку так і на експорт. Більш детальну інформацію про те, як вигідно та швидко продати зернові, бобові та інші культури, що зберігаються на елеваторі ТОВ «Торгівельно-виробнича фірма «Промтехснаб», через юридично значимі торги AGROXY, можна отримати, спробувавши навчальні Тестові торги, або шляхом розміщення безоплатних заявок на покупку та продаж збіжжя на цьому елеваторі. Інформацію про витрати за зберігання с/г культур на елеваторі ТОВ «Торгівельно-виробнича фірма «Промтехснаб» та на логістику можна отримати шляхом використання онлайн калькуляторів, які розміщені на сторінці даного елеватора. На сусідніх вкладинках наведено основні технічні характеристики даного елеватора і його відповідність НАССР стандартам та закупівельні ціни.

Якщо Ви побачили помилки - повідомте нас про це, виділивши текст та натиснувши клавіші Ctrl+Enter.

Для зміни інформації щодо елеватора зв'яжіться з нами через пошту support@agroxy.com (з офіційної поштової скриньки вашої компанії, надавши в підписі інформацію про посади, яку ви займаєте в своїй компанії і контакти для зв'язку)

Чи можна повністю видалити інформацію про компанію? Можна видалити всю інформацію, крім інформації з реєстру, рейтингів і можливість коментування іншими користувачами на сторінці вашого елеватора. Так само представник компанії \ елеватора може вимагати привести інформацію у відповідність з актуальними даними державних реєстрів України (УСІ ЦІ ПОСЛУГИ НАДАЮТЬСЯ БЕЗКОШТОВНО).

Залишення і видалення коментарів. Кожен користувач може залишити коментар, який має відношення до теми сторінки. Адміністрація Агроксі залишає за собою право редагувати і видаляти будь-які коментарі відповідно до своїх внутрішніх правил без попередження і узгодження.

Type of elevator

Grain dryers

Yes

Storage type

Metal silos, Floor

Capacity of a grain dryer, t/h-t/d

52

Purification equipment

Yes

Purification equipment capacity

250

Capacity of transport equipment, acceptance t/d

150

Certified laboratory

Yes

Fumigation

No

Railway shipment

Yes

Capacity of railway shipment

21

Loading on the ship (port)

No

Auto-loading capacity, tons / day

1500

Put into operation

2012

Elevator - Partner Agroxy

No

Login or Register to see info

Партнерська програма Агроксі для Елеваторів

  • Можливість стати «ціноформуючим» елеватором в своєму регіоні.
  • Залучення нових покупців як вітчизняних, так і прямих зарубіжних.
  • Можливість вигідно і оперативно продавати залишки за максимальною ціною.
  • Надавати власникам зерна, виробникам і трейдерам, впевненість у якості послуг елеватора.
  • Можливість продавати і купувати продукцію більш високої якості.
  • Підтримка бізнес репутації елеватора.
  • Перехід на цифрові інструменти і нові стандарти роботи з даними.

ОНЛАЙН ТОРГИ проводяться ТІЛЬКИ на елеваторах з НАССР Сертифікацією.

Партнер Агроксі Україна з проведення HACCP Сертифікації компанія з міжнародною репутацією BakerTilly – (Завантажити презентацію щодо реалізації HACCP на українських елеваторах)

Розмістити заявку як на Закупівлю, так і на Продаж на цьому, чи будь якому іншому елеваторі в системі, можна вже зараз – це БЕЗКОШТОВНО (потребує реєстрації та додавання компанії до свого профайла)

Rem. timeCategoryVolumePriceRegionFavorite
OldCAKE-Feeding - Soy-bean oilcake as live-stock feed50011300UAHKirovohrad
OldBARLEY - Feeding Barley676550UAHKirovohrad

Category: Elevator of Ukraine

ТВФ Промтехснаб

    4/1

Director (as at 2019-05-30):
Прокопенко Лариса Миколаївна

Unified State Register of Enterprises and Organizations of Ukraine: 23232500

VAT: 232325011270

Train station:
ПАВЛЫШ ПАВЛИШ
Вантажна спроможність (ваг.\24): 27
Одночасне Вантаження (ваг.): 24
logo

28110, Кіровоградська область, Онуфріївський район, с.м.т. Павлиш, вул. 40 років Перемоги, буд. 68

33.3372

48.9099


20