Місткість, тон94000
С\Х культури
Логістика елеватора
1002
0

Розрахуйте Ваші витрати логістики та зберігання на елеваторі

Якщо Ви побачили помилки - повідомте нас про це, виділивши текст та натиснувши клавіші Ctrl+Enter.

Застереження: Інформація про елеватор у профайлі елеватора Карти елеваторів є власністю компанії Агроксі Україна і не носить рекламного характеру. Інформація про компанії і елеватори зібрана з відкритих джерел (включаючи відкриті державні реєстри) з дотриманням всіх норм законодавства України з метою інформування користувачів про стан ринку зберігання агрокультур і його можливості. Звертаємо вашу увагу, що інформація щодо суб'єктів господарської діяльності, а так само його посадових осіб не є персональними даними у розумінні відповідного закону і доступна будь-якому користувачеві Інтернет на різноманітних ресурсах і сайтах. Як змінити або видалити інформацію?

«Світловодський річковий термінал» знаходиться в м. Світловодськ Кіровоградської області. Елеватор розпочав свою діяльність в 2013 році. Входить до групи компаній «УкрАгроКом» і «Гермес-Трейдінг».

Група компаній «УкрАгроКом» і «Гермес-Трейдінг» - це інтегрована аграрна корпорація, діяльність якої базується на застосуванні новітніх технологій виробництва та зберігання продукції. Група компаній «УкрАгроКом» і «Гермес-Трейдінг» має має власну розвинену елеваторну інфраструктуру, яка представлена Світловодським річковим терміналом з довжиною причалу 240 м, що дозволяє одночасне швартування відразу двох плавзасобів.

Тип елеватора – портовий. Загальна потужність елеватора для одночасного зберігання становить 94000 тон, тип зберігання – металеві силоси (GSI (США)).

Підприємство має зерносушарку (Bühler (Німеччина)), потужність якої при знятті 10% вологи по кукурудзі складає 4400 тон/добу. Обладнання для очистки (Bühler (Німеччина)) забезпечує очищення збіжжя потужністю 4000 тон/добу.

Потужність ліній автозавантаження складає 5000 т/добу.

Географічне розташування елеватора поблизу залізничної станції «Світловодськ» Південної ЗД (428005) дає змогу здійснювати з/д завантаження із потужністю 5000 тон/добу та відвантаження на залізничні зерновози із потужністю 4000 тон/добу.

Також на елеваторі є можливість відвантаження на корабель із потужністю 5000 т/добу навантажувачем (TELESTACK (Великобританія)). Елеватор має сертифіковану лабораторію з перевірки якості зерна. Елеватор видає складські квитанції, які є підтвердженням якості та кількості прийнятої продукції, а також дає можливість продавати продукцію, як у повному обсязі або частково через інструменти електронних торгів на AGROXY як на внутрішньому ринку так і на експорт. Більш детальну інформацію про те, як вигідно та швидко продати зернові, бобові та інші культури, що зберігаються на елеваторі «Світловодський річковий термінал», через юридично значимі торги AGROXY, можна отримати, спробувавши навчальні Тестові торги, або шляхом розміщення безоплатних заявок на покупку та продаж збіжжя на цьому елеваторі. Інформацію про витрати за зберігання с/г культур на елеваторі «Світловодський річковий термінал» та на логістику можна отримати шляхом використання онлайн калькуляторів, які розміщені на сторінці даного елеватора. На сусідніх вкладинках наведено основні технічні характеристики даного елеватора і його відповідність НАССР стандартам та закупівельні ціни.

Для зміни інформації щодо елеватора зв'яжіться з нами через пошту support@agroxy.com (з офіційної поштової скриньки вашої компанії, надавши в підписі інформацію про посади, яку ви займаєте в своїй компанії і контакти для зв'язку)

Чи можна повністю видалити інформацію про компанію? Можна видалити всю інформацію, крім інформації з реєстру, рейтингів і можливість коментування іншими користувачами на сторінці вашого елеватора. Так само представник компанії \ елеватора може вимагати привести інформацію у відповідність з актуальними даними державних реєстрів України (УСІ ЦІ ПОСЛУГИ НАДАЮТЬСЯ БЕЗКОШТОВНО).

Залишення і видалення коментарів. Кожен користувач може залишити коментар, який має відношення до теми сторінки. Адміністрація Агроксі залишає за собою право редагувати і видаляти будь-які коментарі відповідно до своїх внутрішніх правил без попередження і узгодження.

Тип елеватора

Линейный

Зерносушарки

Есть

Тип зберігання

МетСилосы

Продуктивність зерносушарок, тон/год - тон/доба

4 400 т/добу

Очисне обладнання

Есть

Потужність очистного обладнання

4 000 т/добу

Потужність транспортного обладнання, прийом т/доба

Уточнюється

Сертифікована лабораторія

Есть

Фумігація

Залізничне відвантаження, тон/доба

Есть

Потужність відвантаження залізниці, тон/доба

4 000 т/добу

Завантаження на корабель (порт), тон/доба

Есть

Потужність завантаження на корабель, тон/доба

5 000 т/добу

Потужність автозавантаження, тон/доба

Здано в експлуатацію

2013

Елеватор - Партнер Agroxy

Нет
Таблиця середніх тарифів послуг елеваторів на 2017 / 18УрожайОлійніІнше
Прийом (1 тона)
Зважування (на авт.вагон)
Очистка (за % на 1 т)
СУШКА = зневоложення (1% за 1 тону)
Зберігання (тона/день)
Відвантаження авто (1 т)
Відвантаження залізничне (1 т)
Перереєстрація вантажу (на кожну партію)
Аналіз зразка (вологість/дом)
Аналіз зразка + реєстр
Інші аналізи (напр., експрес аналіз на ГМО) за 1 т
SGS/Veritas сертифікація, за 1 т
Пломбування за 1 вагон/авто
Експлуатація залізничних колій (за 1 вагон)
Работа локомотива (за годину)

Партнерська програма Агроксі для Елеваторів

  • Можливість стати «ціноформуючим» елеватором в своєму регіоні.
  • Залучення нових покупців як вітчизняних, так і прямих зарубіжних.
  • Можливість вигідно і оперативно продавати залишки за максимальною ціною.
  • Надавати власникам зерна, виробникам і трейдерам, впевненість у якості послуг елеватора.
  • Можливість продавати і купувати продукцію більш високої якості.
  • Підтримка бізнес репутації елеватора.
  • Перехід на цифрові інструменти і нові стандарти роботи з даними.

ОНЛАЙН ТОРГИ проводяться ТІЛЬКИ на елеваторах з НАССР Сертифікацією.

Партнер Агроксі Україна з проведення HACCP Сертифікації компанія з міжнародною репутацією BakerTilly – (Завантажити презентацію щодо реалізації HACCP на українських елеваторах)

Розмістити заявку як на Закупівлю, так і на Продаж на цьому, чи будь якому іншому елеваторі в системі, можна вже зараз – це БЕЗКОШТОВНО (потребує реєстрації та додавання компанії до свого профайла)

Категорія: Елеватор України

Світловодський річковий термінал
УкрАгроКом и Гермес-Трейдинг

    4/1
Додати заявку

Безкоштовне розміщення заявки на купівлю / продаж агропродукції

Директор:
СКІЧКО ЮРІЙ ОЛЕКСІЙОВИЧ

ЄДРПОУ: 38066005

Залізнична Станція:
428005 СВЕТЛОВОДСК СВІТЛОВОДСЬК

Група Ризику : Вхід
Вантажна спроможність (ваг.\24): 54
Зайнятість станції 2017 (%): 6.7
Відстань до Вузлової Станції (км): -
Одночасне Вантаження (ваг.): 15

27500, Кіровоградська обл., Світловодськ, вул. Лісозаводська буд.1-А.

Показати на мапі
logo

+38 (050) 488-22-11

http://ukragrocom.com/

33.2682

49.0657