Crops
Logistic Input/Output
22000 tons
More details >> New
18%
2223
0

Безкоштовне розміщення заявки на купівлю / продаж агропродукції

Розрахуйте Ваші витрати логістики та зберігання на елеваторі

Власники елеватора:

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПРОМЕТЕЙ-ЕЛЕВАТОР" , внесок — 990 грн, 99% Мірзоян Артур Гамлетович , внесок — 10 грн, 1% КІНЦЕВИЙ БЕНЕФІЦІАРНИЙ ВЛАСНИК (КОНТРОЛЕР)- МІРЗОЯН ВАРДУШ ВІЛЬГЕЛЬМІВНА, ВІРМЕНІЯ, РАЙОН КОТАЙК, С. ДЖЕРВЕЖ, ВУЛ. ЧОТИРНАДЦЯТА, 17

Застереження: Інформація про елеватор у профайлі елеватора Карти елеваторів є власністю компанії Агроксі Україна і не носить рекламного характеру. Інформація про компанії і елеватори зібрана з відкритих джерел (включаючи відкриті державні реєстри) з дотриманням всіх норм законодавства України з метою інформування користувачів про стан ринку зберігання агрокультур і його можливості. Звертаємо вашу увагу, що інформація щодо суб'єктів господарської діяльності, а так само його посадових осіб не є персональними даними у розумінні відповідного закону і доступна будь-якому користувачеві Інтернет на різноманітних ресурсах і сайтах. Як змінити або видалити інформацію?

Долинський елеватор «ПРОМЕТЕЙ» знаходиться в м. Долинська Кіровоградської області. Елеватор розпочав свою діяльність в 2015 році. Входить до складу групи компаній «Прометей».

Група компаній «Прометей» понад 20-ти років успішно працює на зерновому ринку України. Компанія має в своєму розпорядженні мережу елеваторів в різних частинах України, в тому числі і в Кіровоградській області. Долинський елеватор «Прометей» - це механізований термінал, що надає стандартний комплекс послуг приймання, сушки, очищення, зберігання та відвантаження зерна на автомобільний і залізничний транспорт.

Тип елеватора – лінійний. Загальна потужність елеватора для одночасного зберігання становить 40000 тон, тип зберігання – навалом. Потужність транспортного обладнання – 150 тон/годину. Підприємство має переносні зерносушарки, потужність кожної при знятті 10% вологи по кукурудзі складає 200 тон/добу на дизелі та обладнання для очистки (Сепаратори БСХ-200, ОВС-25), потужністю 300 т/добу. Потужність ліній автозавантаження 600 т/добу, потужність автовідвантаження 1000 т/добу.

На сьогодні підприємство очолює Максименко Дмитро В'ячеславович. Елеватор має сертифіковану лабораторію з перевірки якості зерна.

Елеватор видає складські квитанції, які є підтвердженням якості та кількості прийнятої продукції, а також дає можливість продавати продукцію, як у повному обсязі або частково через інструменти електронних торгів на AGROXY як на внутрішньому ринку так і на експорт. Більш детальну інформацію про те, як вигідно та швидко продати зернові, бобові та інші культури, що зберігаються на елеваторі Долинський елеватор «ПРОМЕТЕЙ», через юридично значимі торги AGROXY, можна отримати, спробувавши навчальні Тестові торги, або шляхом розміщення безоплатних заявок на покупку та продаж збіжжя на цьому елеваторі. Інформацію про витрати за зберігання с/г культур на елеваторі Долинський елеватор «ПРОМЕТЕЙ»та на логістику можна отримати шляхом використання онлайн калькуляторів, які розміщені на сторінці даного елеватора. На сусідніх вкладинках наведено основні технічні характеристики даного елеватора і його відповідність НАССР стандартам та закупівельні ціни.

Якщо Ви побачили помилки - повідомте нас про це, виділивши текст та натиснувши клавіші Ctrl+Enter.

Для зміни інформації щодо елеватора зв'яжіться з нами через пошту support@agroxy.com (з офіційної поштової скриньки вашої компанії, надавши в підписі інформацію про посади, яку ви займаєте в своїй компанії і контакти для зв'язку)

Чи можна повністю видалити інформацію про компанію? Можна видалити всю інформацію, крім інформації з реєстру, рейтингів і можливість коментування іншими користувачами на сторінці вашого елеватора. Так само представник компанії \ елеватора може вимагати привести інформацію у відповідність з актуальними даними державних реєстрів України (УСІ ЦІ ПОСЛУГИ НАДАЮТЬСЯ БЕЗКОШТОВНО).

Залишення і видалення коментарів. Кожен користувач може залишити коментар, який має відношення до теми сторінки. Адміністрація Агроксі залишає за собою право редагувати і видаляти будь-які коментарі відповідно до своїх внутрішніх правил без попередження і узгодження.

Type of elevator

Grain dryers

Yes

Storage type

Floor

Purification equipment

Yes

Purification equipment capacity

6000

Capacity of transport equipment, acceptance t/d

4800

Certified laboratory

Yes

Fumigation

No

Railway shipment

No

Loading on the ship (port)

No

Auto-loading capacity, tons / day

1000

Put into operation

2015

Elevator - Partner Agroxy

No

Login or Register to see info

Партнерська програма Агроксі для Елеваторів

  • Можливість стати «ціноформуючим» елеватором в своєму регіоні.
  • Залучення нових покупців як вітчизняних, так і прямих зарубіжних.
  • Можливість вигідно і оперативно продавати залишки за максимальною ціною.
  • Надавати власникам зерна, виробникам і трейдерам, впевненість у якості послуг елеватора.
  • Можливість продавати і купувати продукцію більш високої якості.
  • Підтримка бізнес репутації елеватора.
  • Перехід на цифрові інструменти і нові стандарти роботи з даними.

ОНЛАЙН ТОРГИ проводяться ТІЛЬКИ на елеваторах з НАССР Сертифікацією.

Партнер Агроксі Україна з проведення HACCP Сертифікації компанія з міжнародною репутацією BakerTilly – (Завантажити презентацію щодо реалізації HACCP на українських елеваторах)

Розмістити заявку як на Закупівлю, так і на Продаж на цьому, чи будь якому іншому елеваторі в системі, можна вже зараз – це БЕЗКОШТОВНО (потребує реєстрації та додавання компанії до свого профайла)

Rem. timeCategoryVolumePriceRegionFavorite
OldBARLEY - Feeding Barley1006480UAHKirovohrad
OldSUNFLOWERSEEDs - SFSeeds C310010550UAHKirovohrad
OldWHEAT - Feeding wheat class4 (2019)1005660UAHKirovohrad
OldWHEAT - Milling Wheat 11%1006090UAHKirovohrad

Category: Elevator of Ukraine

ПРОМЕТЕЙ ТРАСТ (Долинська)
ГК Прометей

    0/0

Director (as at 2019-05-31):
Данченко Євген Ігорович

Unified State Register of Enterprises and Organizations of Ukraine: 40387784

VAT: 403877814032

logo

Кіровоградська область, Долинський район, м. Долинська, пров. Транспортний, д.30

32.767

48.1042