Crops
Logistic Input/Output
10000 tons
More details >> New
2203
0

Безкоштовне розміщення заявки на купівлю / продаж агропродукції

Розрахуйте Ваші витрати логістики та зберігання на елеваторі

Власники елеватора:

Васильченко Олег Васильович , внесок — 5 000 000 грн, 100% КІНЦЕВИЙ БЕНЕФІЦІАРНИЙ ВЛАСНИК (КОНТРОЛЕР)- ВАСИЛЬЧЕНКО ОЛЕГ ВАСИЛЬОВИЧ, УКРАЇНА, КІРОВОГРАДСЬКА ОБЛАСТЬ, МІСТО КІРОВОГРАД, ВУЛИЦЯ ПОПОВА, БУДИНОК 18, КОРПУС 4, КВАРТИРА 1

Застереження: Інформація про елеватор у профайлі елеватора Карти елеваторів є власністю компанії Агроксі Україна і не носить рекламного характеру. Інформація про компанії і елеватори зібрана з відкритих джерел (включаючи відкриті державні реєстри) з дотриманням всіх норм законодавства України з метою інформування користувачів про стан ринку зберігання агрокультур і його можливості. Звертаємо вашу увагу, що інформація щодо суб'єктів господарської діяльності, а так само його посадових осіб не є персональними даними у розумінні відповідного закону і доступна будь-якому користувачеві Інтернет на різноманітних ресурсах і сайтах. Як змінити або видалити інформацію?

ТОВ «ТК «Агромаркет» (повна назва – товариство з обмеженою діяльністю «Торгова компанія «Агромаркет») знаходиться в м. Помічна Кіровоградської області.

Тип елеватора – лінійний. Загальна потужність елеватора для одночасного зберігання становить 65000 тон, тип зберігання – навалом 13000 тон та металеві силоси: 10000 тон (Altinbilek (Туреччина)), 42000 тон (KMZ Industries).

Підприємство має зерносушарку (Brice-Baker (KMZ Industries)). Потужність ліній автозавантаження 1000 т/добу, автовідвантаження – 800 т/добу. Географічне розташування елеватора поблизу залізничної станції «Помічна» Південної ЗД (411901) дає змогу здійснювати з/д завантаження із потужністю 500 тон/добу та відвантаження на залізничні зерновози із потужністю 700 тон/добу.

На сьогодні підприємство очолює Васильченко Олег Васильович.

Елеватор має сертифіковану лабораторію з перевірки якості зерна. Елеватор видає складські квитанції, які є підтвердженням якості та кількості прийнятої продукції, а також дає можливість продавати продукцію, як у повному обсязі або частково через інструменти електронних торгів на AGROXY як на внутрішньому ринку так і на експорт. Більш детальну інформацію про те, як вигідно та швидко продати зернові, бобові та інші культури, що зберігаються на елеваторі ТОВ «ТК «Агромаркет», через юридично значимі торги AGROXY, можна отримати, спробувавши навчальні Тестові торги, або шляхом розміщення безоплатних заявок на покупку та продаж збіжжя на цьому елеваторі. Інформацію про витрати за зберігання с/г культур на елеваторі ТОВ «ТК «Агромаркет» та на логістику можна отримати шляхом використання онлайн калькуляторів, які розміщені на сторінці даного елеватора. На сусідніх вкладинках наведено основні технічні характеристики даного елеватора і його відповідність НАССР стандартам та закупівельні ціни.

Якщо Ви побачили помилки - повідомте нас про це, виділивши текст та натиснувши клавіші Ctrl+Enter.

Для зміни інформації щодо елеватора зв'яжіться з нами через пошту support@agroxy.com (з офіційної поштової скриньки вашої компанії, надавши в підписі інформацію про посади, яку ви займаєте в своїй компанії і контакти для зв'язку)

Чи можна повністю видалити інформацію про компанію? Можна видалити всю інформацію, крім інформації з реєстру, рейтингів і можливість коментування іншими користувачами на сторінці вашого елеватора. Так само представник компанії \ елеватора може вимагати привести інформацію у відповідність з актуальними даними державних реєстрів України (УСІ ЦІ ПОСЛУГИ НАДАЮТЬСЯ БЕЗКОШТОВНО).

Залишення і видалення коментарів. Кожен користувач може залишити коментар, який має відношення до теми сторінки. Адміністрація Агроксі залишає за собою право редагувати і видаляти будь-які коментарі відповідно до своїх внутрішніх правил без попередження і узгодження.

Type of elevator

Grain dryers

Yes

Storage type

Floor, Reinforced concrete

Purification equipment

Yes

Certified laboratory

Yes

Fumigation

No

Railway shipment

Yes

Capacity of railway shipment

700

Loading on the ship (port)

Yes

Auto-loading capacity, tons / day

800

Elevator - Partner Agroxy

No

Login or Register to see info

Партнерська програма Агроксі для Елеваторів

  • Можливість стати «ціноформуючим» елеватором в своєму регіоні.
  • Залучення нових покупців як вітчизняних, так і прямих зарубіжних.
  • Можливість вигідно і оперативно продавати залишки за максимальною ціною.
  • Надавати власникам зерна, виробникам і трейдерам, впевненість у якості послуг елеватора.
  • Можливість продавати і купувати продукцію більш високої якості.
  • Підтримка бізнес репутації елеватора.
  • Перехід на цифрові інструменти і нові стандарти роботи з даними.

ОНЛАЙН ТОРГИ проводяться ТІЛЬКИ на елеваторах з НАССР Сертифікацією.

Партнер Агроксі Україна з проведення HACCP Сертифікації компанія з міжнародною репутацією BakerTilly – (Завантажити презентацію щодо реалізації HACCP на українських елеваторах)

Розмістити заявку як на Закупівлю, так і на Продаж на цьому, чи будь якому іншому елеваторі в системі, можна вже зараз – це БЕЗКОШТОВНО (потребує реєстрації та додавання компанії до свого профайла)

Rem. timeCategoryVolumePriceRegionFavorite
No results found.

Category: Elevator of Ukraine

ПАТ Помічнянський елеватор (Агромаркет ТК)
АГРОМАРКЕТ

    0/0

Director (as at 2019-05-30):
Васильченко Олег Васильович

Unified State Register of Enterprises and Organizations of Ukraine: 38095303

VAT: 380953011231

Train station:
ПОМОШНАЯ ПОМІЧНА
Вантажна спроможність (ваг.\24): 58
Одночасне Вантаження (ваг.): 41
logo

27030, вул. Гагаріна, буд. 56А, м. Помічна, Добровеличківський р-н, Кіровоградська область

31.3936

48.2359


37