Місткість, тон29900
С\Х культури
Логістика елеватора
1599
0

Розрахуйте Ваші витрати логістики та зберігання на елеваторі

Якщо Ви побачили помилки - повідомте нас про це, виділивши текст та натиснувши клавіші Ctrl+Enter.

Застереження: Інформація про елеватор у профайлі елеватора Карти елеваторів є власністю компанії Агроксі Україна і не носить рекламного характеру. Інформація про компанії і елеватори зібрана з відкритих джерел (включаючи відкриті державні реєстри) з дотриманням всіх норм законодавства України з метою інформування користувачів про стан ринку зберігання агрокультур і його можливості. Звертаємо вашу увагу, що інформація щодо суб'єктів господарської діяльності, а так само його посадових осіб не є персональними даними у розумінні відповідного закону і доступна будь-якому користувачеві Інтернет на різноманітних ресурсах і сайтах. Як змінити або видалити інформацію?

ОЛЕКСАНДРІЙСЬКИЙ ЕЛЕВАТОР ТОВ «АГРОДАР ЛТД» входить до складу ТОВ «Агродар ЛТД» (повна назва – товариство з обмеженою відповідальністю «Агродар ЛТД»). ТОВ «Агродар ЛТД» - регіональний лідер сільськогосподарського виробництва, розпочало свою діяльність в Кіровоградській області в 2003 році як «Олександрійська зернова компанія» - підприємство, яке надавало транспортно-технічні послуги. Поступово сфера діяльності і земельний банк розширювалися.

У березні 2018 року, на його території елеватора запущено в експлуатацію швейцарський млин Bühler, сертифікований згідно міжнародних стандартів FSSC/ISO 22000.

На сьогодні компанія працює в восьми районах Кіровоградської та в одному районі Черкаської областей. Основними напрямками діяльності є: рослинництво, виробництво борошна, оптова торгівля зерном і продуктами борошномельно-круп’яної промисловості, складські послуги, оренда і продаж сільгосптехніки.

Тип елеватора – лінійний. Загальна потужність одночасного зберігання становить 59,9 тисяч т. Тип зберігання: металеві силоси (RIELA (виробник Німеччина)) (30 тисяч тон); навалом. (29,9 тисяч тон).

Підприємство має зерносушарку (Bühler (виробник Швейцарія)) потужністю 34 т/годину при знятті 10 % вологості по кукурудзі (вид палива – газ).

Транспортне обладнання елеватора (ланцюгові та смугові транспортери) (Bühler, Riela, S&V) мають потужність 100 т/годину. Автоприймання зерна здійснюється однією точкою із перепускною потужністю 1000 т/добу, автовідвантаження - 500 т/добу.

Географічне розташування елеватора дозволяє здійснювати прийняття та відвантаження зерна на з/д транспорт через залізничну станцію «Олександрія», Південної ЗД (410400) із потужностями завантаження 600 т/добу, а відвантаження - 840 т/добу. Елеватор має сертифіковану лабораторію з перевірки якості зерна.

На сьогодні підприємство очолює Дорофєєв Анатолій Юрійович.

Елеватор видає складські квитанції, які є підтвердженням якості та кількості прийнятої продукції, а також дає можливість продавати продукцію, як у повному обсязі або частково через інструменти електронних торгів на AGROXY як на внутрішньому ринку так і на експорт. Більш детальну інформацію про те, як вигідно та швидко продати зернові, бобові та інші культури, що зберігаються на елеваторі Олександрійський елеватор ТОВ «АГРОДАР ЛТД», через юридично значимі торги AGROXY, можна отримати, спробувавши навчальні Тестові торги, або шляхом розміщення безоплатних заявок на покупку та продаж збіжжя на цьому елеваторі. Інформацію про витрати за зберігання с/г культур на елеваторі Олександрійський елеватор ТОВ «АГРОДАР ЛТД» та на логістику можна отримати шляхом використання онлайн калькуляторів, які розміщені на сторінці даного елеватора. На сусідніх вкладинках наведено основні технічні характеристики даного елеватора і його відповідність НАССР стандартам та закупівельні ціни.

Для зміни інформації щодо елеватора зв'яжіться з нами через пошту support@agroxy.com (з офіційної поштової скриньки вашої компанії, надавши в підписі інформацію про посади, яку ви займаєте в своїй компанії і контакти для зв'язку)

Чи можна повністю видалити інформацію про компанію? Можна видалити всю інформацію, крім інформації з реєстру, рейтингів і можливість коментування іншими користувачами на сторінці вашого елеватора. Так само представник компанії \ елеватора може вимагати привести інформацію у відповідність з актуальними даними державних реєстрів України (УСІ ЦІ ПОСЛУГИ НАДАЮТЬСЯ БЕЗКОШТОВНО).

Залишення і видалення коментарів. Кожен користувач може залишити коментар, який має відношення до теми сторінки. Адміністрація Агроксі залишає за собою право редагувати і видаляти будь-які коментарі відповідно до своїх внутрішніх правил без попередження і узгодження.

Тип елеватора

Линейный

Зерносушарки

Нет

Тип зберігання

МетСилосы

Продуктивність зерносушарок, тон/год - тон/доба

Очисне обладнання

Нет

Потужність очистного обладнання

34 т/добу

Потужність транспортного обладнання, прийом т/доба

Сертифікована лабораторія

Есть

Фумігація

Залізничне відвантаження, тон/доба

Есть

Потужність відвантаження залізниці, тон/доба

840 т/добу

Завантаження на корабель (порт), тон/доба

Нет

Потужність завантаження на корабель, тон/доба

Потужність автозавантаження, тон/доба

500 т/добу

Здано в експлуатацію

Елеватор - Партнер Agroxy

Нет
Таблиця середніх тарифів послуг елеваторів на 2017 / 18УрожайОлійніІнше
Прийом (1 тона)
Зважування (на авт.вагон)
Очистка (за % на 1 т)
СУШКА = зневоложення (1% за 1 тону)
Зберігання (тона/день)
Відвантаження авто (1 т)
Відвантаження залізничне (1 т)
Перереєстрація вантажу (на кожну партію)
Аналіз зразка (вологість/дом)
Аналіз зразка + реєстр
Інші аналізи (напр., експрес аналіз на ГМО) за 1 т
SGS/Veritas сертифікація, за 1 т
Пломбування за 1 вагон/авто
Експлуатація залізничних колій (за 1 вагон)
Работа локомотива (за годину)

Партнерська програма Агроксі для Елеваторів

  • Можливість стати «ціноформуючим» елеватором в своєму регіоні.
  • Залучення нових покупців як вітчизняних, так і прямих зарубіжних.
  • Можливість вигідно і оперативно продавати залишки за максимальною ціною.
  • Надавати власникам зерна, виробникам і трейдерам, впевненість у якості послуг елеватора.
  • Можливість продавати і купувати продукцію більш високої якості.
  • Підтримка бізнес репутації елеватора.
  • Перехід на цифрові інструменти і нові стандарти роботи з даними.

ОНЛАЙН ТОРГИ проводяться ТІЛЬКИ на елеваторах з НАССР Сертифікацією.

Партнер Агроксі Україна з проведення HACCP Сертифікації компанія з міжнародною репутацією BakerTilly – (Завантажити презентацію щодо реалізації HACCP на українських елеваторах)

Розмістити заявку як на Закупівлю, так і на Продаж на цьому, чи будь якому іншому елеваторі в системі, можна вже зараз – це БЕЗКОШТОВНО (потребує реєстрації та додавання компанії до свого профайла)

Дата Заявки КатегоріяОб`ємЦінаРегіонВибране
СтаріПШЕНИЦЯ - Фураж Клас63005500UAHКіровоградська

Категорія: Елеватор України

Агродар ЛТД
Агродар ЛТД

    0/0
Додати заявку

Безкоштовне розміщення заявки на купівлю / продаж агропродукції

Директор:
ДОРОФЕЄВ АНАТОЛІЙ ЮРІЙОВИЧ

ЄДРПОУ: 31790783

Залізнична Станція:
410400 АЛЕКСАНДРИЯ ОЛЕКСАНДРІЯ

Група Ризику : Вхід
Вантажна спроможність (ваг.\24): 24
Зайнятість станції 2017 (%): 6.1
Відстань до Вузлової Станції (км): 48
Одночасне Вантаження (ваг.): 24

1, вулиця Садова, Олександрія, Кіровоградська область, Украина

Показати на мапі
logo

+38 (05235) 7-17-68

http://www.agrodar-group.com/

33.1297

48.6721