Crops
Logistic Input/Output
35000 tons
More details >> New
2225
8

Безкоштовне розміщення заявки на купівлю / продаж агропродукції

Розрахуйте Ваші витрати логістики та зберігання на елеваторі

Власники елеватора:

Кісіль Ірина Володимирівна , внесок — 3 156 грн, 50% Мельник Костянтин Костянтинович , внесок — 3 156 грн, 50% Судовий реєстр — 15 рішень

Застереження: Інформація про елеватор у профайлі елеватора Карти елеваторів є власністю компанії Агроксі Україна і не носить рекламного характеру. Інформація про компанії і елеватори зібрана з відкритих джерел (включаючи відкриті державні реєстри) з дотриманням всіх норм законодавства України з метою інформування користувачів про стан ринку зберігання агрокультур і його можливості. Звертаємо вашу увагу, що інформація щодо суб'єктів господарської діяльності, а так само його посадових осіб не є персональними даними у розумінні відповідного закону і доступна будь-якому користувачеві Інтернет на різноманітних ресурсах і сайтах. Як змінити або видалити інформацію?

Елеватор ЗАТ «Васильківхлібпродукт» має потужності для одночасного зберігання 25.3 тисяч тонн зерна. Підприємство розташоване у м. Васильків Київської області. Історія компанії розпочалася у 1999 році, коли було зареєстровано ВАТ "СІЛЬГОСППРОДУКТ".

З моменту утворення Група провадила активну діяльність на ринку аграрної промисловості, поступово нарощуючи виробничі потужності за рахунок збільшення виробництва, а також за рахунок консолідації з іншими агропромисловими підприємствами. У 2014 році група виконала амбіційний інноваційний проект – будівництво комплексу з виробництва електроенергії з біогазу. Елеватор-лінійний. Спосіб зберігання: СОГи, навалом.

У навності сучасне обладнання для здійснення контролю за температурою, сушіння, очищення, зважування зерна, якості зерна. Є, акредитована та сертифікована лабораторія для перевірки якості зерна, персонал атестований. Основні види продукції: пшениця, кукурудза. Присутня залізнична гілка з потужністю прийому 1200 т/добу. Також є автоприйом 1116 т/добу і відвантаження.

Елеватор видає складські квитанції, які є підтвердженням якості та кількості прийнятої продукції, а також дає можливість продавати продукцію, як у повному обсязі або частково через інструменти електронних торгів на AGROXY як на внутрішньому ринку так і на експорт. Більш детальну інформацію про те, як вигідно та швидко продати зернові, бобові та інші культури, що зберігаються на елеваторі ЗАТ «Васильківхлібпродукт» через юридично значимі торги AGROXY, можна отримати, спробувавши навчальні Тестові торги, або шляхом розміщення безоплатних заявок на покупку та продаж збіжжя на цьому елеваторі. Інформацію про витрати за зберігання с/г культур на елеваторі ЗАТ «Васильківхлібпродукт» та на логістику можна отримати шляхом використання онлайн калькуляторів, які розміщені на сторінці даного елеватора. На сусідніх вкладинках наведено основні технічні характеристики даного елеватора і його відповідність НАССР стандартам та закупівельні ціни.

Якщо Ви побачили помилки - повідомте нас про це, виділивши текст та натиснувши клавіші Ctrl+Enter.

Для зміни інформації щодо елеватора зв'яжіться з нами через пошту support@agroxy.com (з офіційної поштової скриньки вашої компанії, надавши в підписі інформацію про посади, яку ви займаєте в своїй компанії і контакти для зв'язку)

Чи можна повністю видалити інформацію про компанію? Можна видалити всю інформацію, крім інформації з реєстру, рейтингів і можливість коментування іншими користувачами на сторінці вашого елеватора. Так само представник компанії \ елеватора може вимагати привести інформацію у відповідність з актуальними даними державних реєстрів України (УСІ ЦІ ПОСЛУГИ НАДАЮТЬСЯ БЕЗКОШТОВНО).

Залишення і видалення коментарів. Кожен користувач може залишити коментар, який має відношення до теми сторінки. Адміністрація Агроксі залишає за собою право редагувати і видаляти будь-які коментарі відповідно до своїх внутрішніх правил без попередження і узгодження.

Type of elevator

HACCP

на 21.06.2018 HACCP нет

Grain dryers

Yes

Storage type

Metal silos, Floor, Prefabricated

Purification equipment

Yes

Capacity of transport equipment, acceptance t/d

1200

Certified laboratory

Yes

Fumigation

No

Railway shipment

Yes

Capacity of railway shipment

1200

Loading on the ship (port)

Yes

Elevator - Partner Agroxy

No

Login or Register to see info

Партнерська програма Агроксі для Елеваторів

  • Можливість стати «ціноформуючим» елеватором в своєму регіоні.
  • Залучення нових покупців як вітчизняних, так і прямих зарубіжних.
  • Можливість вигідно і оперативно продавати залишки за максимальною ціною.
  • Надавати власникам зерна, виробникам і трейдерам, впевненість у якості послуг елеватора.
  • Можливість продавати і купувати продукцію більш високої якості.
  • Підтримка бізнес репутації елеватора.
  • Перехід на цифрові інструменти і нові стандарти роботи з даними.

ОНЛАЙН ТОРГИ проводяться ТІЛЬКИ на елеваторах з НАССР Сертифікацією.

Партнер Агроксі Україна з проведення HACCP Сертифікації компанія з міжнародною репутацією BakerTilly – (Завантажити презентацію щодо реалізації HACCP на українських елеваторах)

Розмістити заявку як на Закупівлю, так і на Продаж на цьому, чи будь якому іншому елеваторі в системі, можна вже зараз – це БЕЗКОШТОВНО (потребує реєстрації та додавання компанії до свого профайла)

Rem. timeCategoryVolumePriceRegionFavorite
OldWHEAT - Milling Wheat 12.5%70006200UAHKyiv
OldRYE - Rye Class250004100UAHKyiv
OldWHEAT - Milling Wheat 12.5%40005400UAHKyiv
OldWHEAT - Milling Wheat 11%40005300UAHKyiv
OldRYE - Rye Class250004000UAHKyiv
OldWHEAT - Feeding wheat class4 (2019)10005300UAHKyiv
OldFLOUR+ - Top Grade 553000200USDKyiv
OldWHEAT - Milling Wheat 11%40005400UAHKyiv

Category: Elevator of Ukraine

Васильківхлібопродукт

    5/1

Director (as at 2019-05-18):
Кісіль Ірина Володимирівна

Unified State Register of Enterprises and Organizations of Ukraine: 40036472

VAT: 400364710301

Train station:
ВАСИЛЬКОВ II ВАСИЛЬКІВ II
Вантажна спроможність (ваг.\24):
Одночасне Вантаження (ваг.):
logo

08600, вул. Володимирська, буд. 22, м. Васильків, Київська обл.

30.3187

50.1734


5