Crops
Logistic Input/Output
55900 tons
More details >> New
18%
1774
0

Безкоштовне розміщення заявки на купівлю / продаж агропродукції

Розрахуйте Ваші витрати логістики та зберігання на елеваторі

Власники елеватора:

Голуб Руслан Тарасович, внесок — 200 000 грн, 100% КІНЦЕВИЙ БЕНЕФІЦІАРНИЙ ВЛАСНИК(КОНТРОЛЕР) - ГОЛУБ РУСЛАН ТАРАСОВИЧ, УКРАЇНА, КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ ТЕТІЇВСЬКИЙ РАЙОН М.ТЕТІЇВ ВУЛИЦЯ КУЙБИШЕВА БУД.39

Застереження: Інформація про елеватор у профайлі елеватора Карти елеваторів є власністю компанії Агроксі Україна і не носить рекламного характеру. Інформація про компанії і елеватори зібрана з відкритих джерел (включаючи відкриті державні реєстри) з дотриманням всіх норм законодавства України з метою інформування користувачів про стан ринку зберігання агрокультур і його можливості. Звертаємо вашу увагу, що інформація щодо суб'єктів господарської діяльності, а так само його посадових осіб не є персональними даними у розумінні відповідного закону і доступна будь-якому користувачеві Інтернет на різноманітних ресурсах і сайтах. Як змінити або видалити інформацію?

Элеватор ТАК АГРО (Тетіївське ХПП)расположен в Киевской области. В элеваторе ТАК АГРО мощности единовременного хранения составляют 56900 тонн. На данный момент директором ТАК АГРО является Клековкін Олексій Володимирович. Особо хотим отметить, что элеватор ТАК АГРО предоставляет услуги по ответственному хранению продукции на коммерческой основе. ТАК АГРО выдает складские квитанции. Акцентируем внимание, что факт наличия складской квитанции является документарным подтверждением качества и количества принятой элеватором продукции с занесением информации в реестр складских квитанций. Наличие складской квитанции дает возможность продать продукцию, как Пшеница, Кукуруза, полностью или частично через инструменты электронных торгов на нашей платформе AGROXY.com. Более детальную информацию о том, как вы можете выгодно и быстро продать зерновые, масленичные, бобовые, а также другие культуры, сберегаемые на элеваторе ТАК АГРО, через юридически значимые онлайн торги AGROXY ( попробовать учебные торги ) , или по средсвам бесплатных заяков на покупку продажу. Так же мы предоставляем информацию о средних тарифах на услуги элеватора ТАК АГРО по хранению с/х культур. Ниже в таблице приведены основные технические характеристики данного элеватора:

Якщо Ви побачили помилки - повідомте нас про це, виділивши текст та натиснувши клавіші Ctrl+Enter.

Для зміни інформації щодо елеватора зв'яжіться з нами через пошту support@agroxy.com (з офіційної поштової скриньки вашої компанії, надавши в підписі інформацію про посади, яку ви займаєте в своїй компанії і контакти для зв'язку)

Чи можна повністю видалити інформацію про компанію? Можна видалити всю інформацію, крім інформації з реєстру, рейтингів і можливість коментування іншими користувачами на сторінці вашого елеватора. Так само представник компанії \ елеватора може вимагати привести інформацію у відповідність з актуальними даними державних реєстрів України (УСІ ЦІ ПОСЛУГИ НАДАЮТЬСЯ БЕЗКОШТОВНО).

Залишення і видалення коментарів. Кожен користувач може залишити коментар, який має відношення до теми сторінки. Адміністрація Агроксі залишає за собою право редагувати і видаляти будь-які коментарі відповідно до своїх внутрішніх правил без попередження і узгодження.

Type of elevator

Grain dryers

Yes

Storage type

Metal silos, Floor, Concrete silos

Capacity of a grain dryer, t/h-t/d

700

Purification equipment

Yes

Capacity of transport equipment, acceptance t/d

100

Certified laboratory

Yes

Fumigation

No

Railway shipment

Yes

Capacity of railway shipment

24

Loading on the ship (port)

Yes

Auto-loading capacity, tons / day

1000

Put into operation

1938

Elevator - Partner Agroxy

No

Login or Register to see info

Партнерська програма Агроксі для Елеваторів

  • Можливість стати «ціноформуючим» елеватором в своєму регіоні.
  • Залучення нових покупців як вітчизняних, так і прямих зарубіжних.
  • Можливість вигідно і оперативно продавати залишки за максимальною ціною.
  • Надавати власникам зерна, виробникам і трейдерам, впевненість у якості послуг елеватора.
  • Можливість продавати і купувати продукцію більш високої якості.
  • Підтримка бізнес репутації елеватора.
  • Перехід на цифрові інструменти і нові стандарти роботи з даними.

ОНЛАЙН ТОРГИ проводяться ТІЛЬКИ на елеваторах з НАССР Сертифікацією.

Партнер Агроксі Україна з проведення HACCP Сертифікації компанія з міжнародною репутацією BakerTilly – (Завантажити презентацію щодо реалізації HACCP на українських елеваторах)

Розмістити заявку як на Закупівлю, так і на Продаж на цьому, чи будь якому іншому елеваторі в системі, можна вже зараз – це БЕЗКОШТОВНО (потребує реєстрації та додавання компанії до свого профайла)

Rem. timeCategoryVolumePriceRegionFavorite
OldCORN MAIZE - Corn10004450UAHKyiv
OldSOYA BEANs - nonGM UO-Bio SoyaBeans10010100UAHKyiv
OldSOYA BEANs - nonGM UO-Bio SoyaBeans20010500UAHKyiv

Category: Elevator of Ukraine

ТАК АГРО (Тетіївське ХПП)
ТАК Агро

    3/1

Director (as at 2019-06-03):
Клековкін Олексій Володимирович

Unified State Register of Enterprises and Organizations of Ukraine: 31970268

VAT: 319702610234

logo

09800, Київська обл., м. Тетіїв, вул. Київська, 27

29.7156

49.3626