Crops
Logistic Input/Output
23300 tons
More details >> New
2087
0

Безкоштовне розміщення заявки на купівлю / продаж агропродукції

Розрахуйте Ваші витрати логістики та зберігання на елеваторі

Власники елеватора:

КОМПАНІЯ "ДЕМКРА ЛІМІТЕД" (DEMKRA LIMITED) ПРАЙМПЛЮС КОНСАЛТИНГ ДІМСІСІ , внесок — 14 100 000 грн, 100% КІНЦЕВИЙ БЕНЕФІЦІАРНИЙ ВЛАСНИК (КОНТРОЛЕР) - ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ КОМПАНІЯ "ДЕМКРА ЛІМІТЕД" - НІКОЛЕТТА КОНСТАНТІНОУ, К00243006, ВУЛИЦЯ КУТХРЕАС, 2, ГЕРІ, 22202, НІКОСІЯ, КІПР

Застереження: Інформація про елеватор у профайлі елеватора Карти елеваторів є власністю компанії Агроксі Україна і не носить рекламного характеру. Інформація про компанії і елеватори зібрана з відкритих джерел (включаючи відкриті державні реєстри) з дотриманням всіх норм законодавства України з метою інформування користувачів про стан ринку зберігання агрокультур і його можливості. Звертаємо вашу увагу, що інформація щодо суб'єктів господарської діяльності, а так само його посадових осіб не є персональними даними у розумінні відповідного закону і доступна будь-якому користувачеві Інтернет на різноманітних ресурсах і сайтах. Як змінити або видалити інформацію?

ТОВ "СУХОЛІСЬКИЙ ЕЛЕВАТОР" має потужності для одночасного зберігання 23,3 тисяч тон зерна. Підприємство розташоване в Київській області, Білоцерківський район, с Сухоліси, вул. Привокзальна, б.8а. На даний момент керівник Шквиря Григорій Григорович. Елеватор – лінійний. Спосіб зберігання: навалом (23,3 тис. тон). Елеватор має відповідне обладнання для здійснення контролю за температурою, сушіння (зерносушарки ДСП 50, продуктивність зерносушарки при знятті 10% вологи по кукурудзі 500 т/добу, вид палива – газ, оперативні ємності для вологого зерна 350 т), очищення (очисне обладнання – сепаратори БЦС-25, БЦС-50, потужність очисного обладнання 75 т/год), зважування зерна.

Перевірку якості зерна здійснюють в умовах спеціалізованої сертифікованої лабораторії, де працює фаховий персонал. Основні види продукції: пшениця, кукурудза, соя, ячмінь , соняшник, рапс. Є автоприйом 1500 т/добу, та автовідвантаження 3лінії 1200 т/добу, також з/д відвантаження 8 вагонів/добу.

Елеватор видає складські квитанції, які є підтвердженням якості та кількості прийнятої продукції, а також дає можливість продавати продукцію, як у повному обсязі або частково через інструменти електронних торгів на AGROXY як на внутрішньому ринку так і на експорт. Більш детальну інформацію про те, як вигідно та швидко продати зернові, бобові та інші культури, що зберігаються на елеваторі ТОВ "СУХОЛІСЬКИЙ ЕЛЕВАТОР", через юридично значимі торги AGROXY, можна отримати, спробувавши навчальні Тестові торги, або шляхом розміщення безоплатних заявок на покупку та продаж продукції на цьому елеваторі. Інформацію про витрати за зберігання с/г культур на елеваторі ТОВ "СУХОЛІСЬКИЙ ЕЛЕВАТОР" та на логістику можна отримати шляхом використання онлайн калькуляторів, які розміщені на сторінці даного елеватора. На сусідніх вкладинках наведено основні технічні характеристики даного елеватора і його відповідність НАССР стандартам та закупівельні ціни.

Якщо Ви побачили помилки - повідомте нас про це, виділивши текст та натиснувши клавіші Ctrl+Enter.

Для зміни інформації щодо елеватора зв'яжіться з нами через пошту support@agroxy.com (з офіційної поштової скриньки вашої компанії, надавши в підписі інформацію про посади, яку ви займаєте в своїй компанії і контакти для зв'язку)

Чи можна повністю видалити інформацію про компанію? Можна видалити всю інформацію, крім інформації з реєстру, рейтингів і можливість коментування іншими користувачами на сторінці вашого елеватора. Так само представник компанії \ елеватора може вимагати привести інформацію у відповідність з актуальними даними державних реєстрів України (УСІ ЦІ ПОСЛУГИ НАДАЮТЬСЯ БЕЗКОШТОВНО).

Залишення і видалення коментарів. Кожен користувач може залишити коментар, який має відношення до теми сторінки. Адміністрація Агроксі залишає за собою право редагувати і видаляти будь-які коментарі відповідно до своїх внутрішніх правил без попередження і узгодження.

Type of elevator

Grain dryers

Yes

Storage type

Floor

Purification equipment

Yes

Certified laboratory

Yes

Fumigation

No

Railway shipment

Yes

Capacity of railway shipment

280

Loading on the ship (port)

No

Auto-loading capacity, tons / day

200

Elevator - Partner Agroxy

No

Login or Register to see info

Партнерська програма Агроксі для Елеваторів

  • Можливість стати «ціноформуючим» елеватором в своєму регіоні.
  • Залучення нових покупців як вітчизняних, так і прямих зарубіжних.
  • Можливість вигідно і оперативно продавати залишки за максимальною ціною.
  • Надавати власникам зерна, виробникам і трейдерам, впевненість у якості послуг елеватора.
  • Можливість продавати і купувати продукцію більш високої якості.
  • Підтримка бізнес репутації елеватора.
  • Перехід на цифрові інструменти і нові стандарти роботи з даними.

ОНЛАЙН ТОРГИ проводяться ТІЛЬКИ на елеваторах з НАССР Сертифікацією.

Партнер Агроксі Україна з проведення HACCP Сертифікації компанія з міжнародною репутацією BakerTilly – (Завантажити презентацію щодо реалізації HACCP на українських елеваторах)

Розмістити заявку як на Закупівлю, так і на Продаж на цьому, чи будь якому іншому елеваторі в системі, можна вже зараз – це БЕЗКОШТОВНО (потребує реєстрації та додавання компанії до свого профайла)

Rem. timeCategoryVolumePriceRegionFavorite
OldBARLEY - Feeding Barley1006100UAHKyiv
OldWHEAT - Feeding wheat class4 (2019)1005650UAHKyiv
OldWHEAT - Milling Wheat 11%1006000UAHKyiv
OldWHEAT - Milling Wheat 12.5%1006100UAHKyiv

Category: Elevator of Ukraine

Сухоліський елеватор
FERKO ФЕРКО

    0/0

Director (as at 2019-05-18):
Потапов Сергій Павлович

Unified State Register of Enterprises and Organizations of Ukraine: 40315877

VAT: 403158710194

Train station:
СУХОЛЕСЫ СУХОЛІСИ
Вантажна спроможність (ваг.\24): 9
Одночасне Вантаження (ваг.): 1
logo

вул. Привокзальна, 8А, Сухоліси, Київська область, Украина

30.3584

49.7384


18