Crops
Logistic Input/Output
99600 tons
More details >> New
18%
5044
0

Безкоштовне розміщення заявки на купівлю / продаж агропродукції

Розрахуйте Ваші витрати логістики та зберігання на елеваторі

Власники елеватора:

Глиняний Леонід Петрович , внесок — 1 105 800 грн, 18% Кушнір Вадим Борисович , внесок — 1 105 800 грн, 18% Трушенко Дмитро Васильович , внесок — 1 105 800 грн, 18% Шалабай Леонід Петрович , внесок — 1 105 800 грн, 18% Яринко Валерій Миколайович , внесок — 1 105 800 грн, 18% ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЗАКРИТИЙ НЕДИВЕРСИФІКОВАНИЙ ВЕНЧУРНИЙ КОРПОРАТИВНИЙ ІНВЕСТИЦІЙНИЙ ФОНД "АКОРД-ФІНАНС" , внесок — 615 112 грн, 10.01% ВЛАСНИК ІСТОТНОЇ УЧАСТІ ЗАСНОВНИКА ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ-ПОЖАРКО ПАВЛО АРСЕНТІЙОВИЧ, УКРАЇНА, КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ, МІСТО КИЇВ, ВУЛИЦЯ ГЕРОЇВ СТАЛІНГРАДУ, БУДИНОК 42, КВАРТИРА 108 Судовий реєстр — 33 рішення

Застереження: Інформація про елеватор у профайлі елеватора Карти елеваторів є власністю компанії Агроксі Україна і не носить рекламного характеру. Інформація про компанії і елеватори зібрана з відкритих джерел (включаючи відкриті державні реєстри) з дотриманням всіх норм законодавства України з метою інформування користувачів про стан ринку зберігання агрокультур і його можливості. Звертаємо вашу увагу, що інформація щодо суб'єктів господарської діяльності, а так само його посадових осіб не є персональними даними у розумінні відповідного закону і доступна будь-якому користувачеві Інтернет на різноманітних ресурсах і сайтах. Як змінити або видалити інформацію?

Елеватор ВАТ «Сквирське КХП» - одне з найстаріших підприемств України по зберіганню та переробці зернових культур. Перші два склади були побудовані в 1931 році по 500 тон зерна, до 1941 потужності складали 17000тон зберігання. З 1956 по 1966 роки проведено механізацію складського господарства потужністю 47000 тон. До 1986 року обладнані під’їзні колії, встановлено обладнання для очистки і сушіння зерна, 4 атомобільні ваги. має потужності для одночасного зберігання 99,6 тисяч тонн зерна. У 1987-1991 роках було побудовано заготівельний та промисловий елеватори, цех переробки зерна гречки, цех виробництва гречаного борошна для дитячого харчування, який був оснащений обладнанням всесвітньовідомої швейцарської компанії компанії «Buhler».

У 2010 році на лінію підготовки зерна гречки встановлено оптичний фотосепаратор Sortex Z+ компанії «Buhler», завдяки чому підприємство одне з найперших в Україні налагодило випуск безглютенової продукції. На підприємстві було проведено сертифікацію системи управління якістю ISO 9001, а також сертифікацію системи управління безпечності харчових продуктів ISO 22000 HACCP. У 2012 році встановлено лінію з виробництва кукурудзяних круп та борошна кукурудзяного для дитячого харчування. Задля модернізації лінії інспектування якості гречаної та вівсяної круп встановлено фотосепаратор нового покоління Sortex A Multivision. У 2015 році на комбінаті встановлено комплектну лінію з переробки зерна вівса та три високопродуктивних сепаратора TAS-154A "Buhler", проведено модернізацію лінії переробки кукурудзи зі збільшенням потужності вдвічі і забезпечено незалежну роботу ліній переробки зерна гречки, кукурудзи та вівса.

Сьогодні комбінат переробляє більше 5000 тон зерна в місяць і більше 40% виробленої продукції експортується до країн ближнього та дальнього зарубіжжя. Основні види продукція: пшениця, кукурудза, овес, гречка. Присутня залізнична гілка, з прийомом 1500 т/добу та відгрузкой 1200 т/добу. Також є автовідвантаження 1200 т/добу та автоприйому 2500 т/добу. Елеватор видає складські квитанції, які є підтвердженням якості та кількості прийнятої продукції, а також дає можливість продавати продукцію у повному обсязі або частково через інструменти електронних торгів на AGROXY як на внутрішньому ринку, так і на експорт

.

Більш детальну інформацію про те, як вигідно та швидко продати зернові, бобові та інші культури, що зберігаються на елеваторі ВАТ «Сквирське КХП» через юридично значимі торги AGROXY, можна отримати, спробувавши навчальні Тестові торги, або шляхом розміщення безоплатних заявок на покупку та продаж продукції на цьому елеваторі. Інформацію про витрати за зберігання с/г культур на елеваторі Сквирське КХП, ВАТ та на логістику можна отримати шляхом використання онлайн калькуляторів, які розміщені на сторінці даного елеватора. На сусідніх вкладинках наведено основні технічні характеристики даного елеватора і його відповідність НАССР стандартам та закупівельні ціни.

Якщо Ви побачили помилки - повідомте нас про це, виділивши текст та натиснувши клавіші Ctrl+Enter.

Для зміни інформації щодо елеватора зв'яжіться з нами через пошту support@agroxy.com (з офіційної поштової скриньки вашої компанії, надавши в підписі інформацію про посади, яку ви займаєте в своїй компанії і контакти для зв'язку)

Чи можна повністю видалити інформацію про компанію? Можна видалити всю інформацію, крім інформації з реєстру, рейтингів і можливість коментування іншими користувачами на сторінці вашого елеватора. Так само представник компанії \ елеватора може вимагати привести інформацію у відповідність з актуальними даними державних реєстрів України (УСІ ЦІ ПОСЛУГИ НАДАЮТЬСЯ БЕЗКОШТОВНО).

Залишення і видалення коментарів. Кожен користувач може залишити коментар, який має відношення до теми сторінки. Адміністрація Агроксі залишає за собою право редагувати і видаляти будь-які коментарі відповідно до своїх внутрішніх правил без попередження і узгодження.

Type of elevator

Array

Grain dryers

Yes

Storage type

Floor, Concrete silos

Purification equipment

Yes

Certified laboratory

Yes

Fumigation

No

Railway shipment

Yes

Capacity of railway shipment

1200

Loading on the ship (port)

Yes

Auto-loading capacity, tons / day

1200

Put into operation

1931

Elevator - Partner Agroxy

No

Login or Register to see info

Партнерська програма Агроксі для Елеваторів

  • Можливість стати «ціноформуючим» елеватором в своєму регіоні.
  • Залучення нових покупців як вітчизняних, так і прямих зарубіжних.
  • Можливість вигідно і оперативно продавати залишки за максимальною ціною.
  • Надавати власникам зерна, виробникам і трейдерам, впевненість у якості послуг елеватора.
  • Можливість продавати і купувати продукцію більш високої якості.
  • Підтримка бізнес репутації елеватора.
  • Перехід на цифрові інструменти і нові стандарти роботи з даними.

ОНЛАЙН ТОРГИ проводяться ТІЛЬКИ на елеваторах з НАССР Сертифікацією.

Партнер Агроксі Україна з проведення HACCP Сертифікації компанія з міжнародною репутацією BakerTilly – (Завантажити презентацію щодо реалізації HACCP на українських елеваторах)

Розмістити заявку як на Закупівлю, так і на Продаж на цьому, чи будь якому іншому елеваторі в системі, можна вже зараз – це БЕЗКОШТОВНО (потребує реєстрації та додавання компанії до свого профайла)

Rem. timeCategoryVolumePriceRegionFavorite
OldVEGETABLE OIL - SFOil non-refined Cold Press 1G10021500UAHKyiv
OldCAKE-Feeding - SFSeeds Cake1006500UAHKyiv
OldRYE - Rye Class31503700UAHKyiv
OldRYE - Rye Class32503700UAHKyiv

Category: Elevator of Ukraine

Сквирський КХП

    4/2

Director (as at 2019-06-03):
Дорошенко Віктор Олександрович

Unified State Register of Enterprises and Organizations of Ukraine: 00954544

VAT: 009545410206

Train station:
СКВИРА СКВИРА
Вантажна спроможність (ваг.\24): 22
Одночасне Вантаження (ваг.): 5

29.6696

49.7381


5