Місткість, тон 50000
С\Х культури
Логістика елеватора
680
0

Розрахуйте Ваші витрати логістики та зберігання на елеваторі

Якщо Ви побачили помилки - повідомте нас про це, виділивши текст та натиснувши клавіші Ctrl+Enter.

Застереження: Інформація про елеватор у профайлі елеватора Карти елеваторів є власністю компанії Агроксі Україна і не носить рекламного характеру. Інформація про компанії і елеватори зібрана з відкритих джерел (включаючи відкриті державні реєстри) з дотриманням всіх норм законодавства України з метою інформування користувачів про стан ринку зберігання агрокультур і його можливості. Звертаємо вашу увагу, що інформація щодо суб'єктів господарської діяльності, а так само його посадових осіб не є персональними даними у розумінні відповідного закону і доступна будь-якому користувачеві Інтернет на різноманітних ресурсах і сайтах. Як змінити або видалити інформацію?

Елеватор «Прометей»-Гребінки є одним із п’яти елеваторів зерноторгової компанії "Прометей", яка має багатий досвід роботи на внутрішніх і зовнішніх ринках зернових. Підприємство розташоване в смт. Гребінки, вул. Індустріальна, 3, Васильківський р-н, Київська область. Свою діяльність компанія будує на принципах чесного, відкритого і взаємовигідного партнерства. Компанія має автопарк зерновозів різної вантажопідйомності. Елеватор «Прометей»-Гребінки – це механізований термінал, що надає стандартний комплекс послуг приймання, сушіння, очищення, зберігання та відвантаження на автотранспорт. Має потужності для одночасного зберігання 50 тис. тонн зерна. Елеватор – лінійний. Спосіб зберігання: бетонні силоси – 40 тис. т, навалом – 10 тис. тон, є можливість одночасного збереження чотирьох видів культур.

Є сертифікована лабораторія, що здійснює перевірку якості зернових та олійних культур за різними показниками якості. Персонал атестований.Продукція: пшениця, кукурудза, ячмінь, соя, соняшник. Потенціал відвантаження – до 1000 т/добу, автоприйому – 2 точки 1000 т/добу. Компанія закуповує, приймає на зберігання, надає послуги доопрацювання і логістики зернових культур і соняшнику.

Елеватор видає складські квитанції, які є підтвердженням якості та кількості прийнятої продукції, а також дає можливість продавати продукцію, як у повному обсязі, так і частково через інструменти електронних торгів на AGROXY як на внутрішньому ринку, так і на експорт. Більш детальну інформацію про те, як вигідно та швидко продати зернові, бобові та інші культури, що зберігаються на елеваторі «Прометей», через юридично значимі торги AGROXY, можна отримати, спробувавши навчальні Тестові торги, або шляхом розміщення безоплатних заявок на покупку та продаж збіжжя на цьому елеваторі. Інформацію про витрати за зберігання с/г культур на елеваторі «Прометей» та на логістику можна отримати шляхом використання онлайн калькуляторів, які розміщені на сторінці даного елеватора. На сусідніх вкладинках наведено основні технічні характеристики даного елеватора і його відповідність НАССР стандартам та закупівельні ціни.

Для зміни інформації щодо елеватора зв'яжіться з нами через пошту support@agroxy.com (з офіційної поштової скриньки вашої компанії, надавши в підписі інформацію про посади, яку ви займаєте в своїй компанії і контакти для зв'язку)

Чи можна повністю видалити інформацію про компанію? Можна видалити всю інформацію, крім інформації з реєстру, рейтингів і можливість коментування іншими користувачами на сторінці вашого елеватора. Так само представник компанії \ елеватора може вимагати привести інформацію у відповідність з актуальними даними державних реєстрів України (УСІ ЦІ ПОСЛУГИ НАДАЮТЬСЯ БЕЗКОШТОВНО).

Залишення і видалення коментарів. Кожен користувач може залишити коментар, який має відношення до теми сторінки. Адміністрація Агроксі залишає за собою право редагувати і видаляти будь-які коментарі відповідно до своїх внутрішніх правил без попередження і узгодження.

Тип елеватора

Линейный

Зерносушарки

Есть

Тип зберігання

Напольные;БетонСилосы

Продуктивність зерносушарок, тон/год - тон/доба

600 т/добу

Очисне обладнання

Есть

Потужність очистного обладнання

5 400 т/добу

Потужність транспортного обладнання, прийом т/доба

Уточнюється

Сертифікована лабораторія

Есть

Фумігація

Уточнюється

Залізничне відвантаження, тон/доба

Нет

Потужність відвантаження залізниці, тон/доба

Завантаження на корабель (порт), тон/доба

Нет

Потужність завантаження на корабель, тон/доба

Потужність автозавантаження, тон/доба

до 1 000 т/добу

Здано в експлуатацію

2014

Елеватор - Партнер Agroxy

Нет
Таблиця середніх тарифів послуг елеваторів на 2017 / 18 Урожай Олійні Інше
Прийом (1 тона)
Зважування (на авт.вагон)
Очистка (за % на 1 т) 14 18 18
СУШКА = зневоложення (1% за 1 тону) 39 54 49
Зберігання (тона/день) 1,30 1,80 1,80
Відвантаження авто (1 т) 65 110 85
Відвантаження залізничне (1 т) 88 150 120
Перереєстрація вантажу (на кожну партію)
Аналіз зразка (вологість/дом)
Аналіз зразка + реєстр
Інші аналізи (напр., експрес аналіз на ГМО) за 1 т
SGS/Veritas сертифікація, за 1 т
Пломбування за 1 вагон/авто
Експлуатація залізничних колій (за 1 вагон)
Работа локомотива (за годину)

Партнерська програма Агроксі для Елеваторів

  • Можливість стати «ціноформуючим» елеватором в своєму регіоні.
  • Залучення нових покупців як вітчизняних, так і прямих зарубіжних.
  • Можливість вигідно і оперативно продавати залишки за максимальною ціною.
  • Надавати власникам зерна, виробникам і трейдерам, впевненість у якості послуг елеватора.
  • Можливість продавати і купувати продукцію більш високої якості.
  • Підтримка бізнес репутації елеватора.
  • Перехід на цифрові інструменти і нові стандарти роботи з даними.

ОНЛАЙН ТОРГИ проводяться ТІЛЬКИ на елеваторах з НАССР Сертифікацією.

Партнер Агроксі Україна з проведення HACCP Сертифікації компанія з міжнародною репутацією BakerTilly – (Завантажити презентацію щодо реалізації HACCP на українських елеваторах)

Розмістити заявку як на Закупівлю, так і на Продаж на цьому, чи будь якому іншому елеваторі в системі, можна вже зараз – це БЕЗКОШТОВНО (потребує реєстрації та додавання компанії до свого профайла)

Категорія: Елеватор України

ПРОМЕТЕЙ РАД (Гребінки)
ГК Прометей

    3/1
Додати заявку

Безкоштовне розміщення заявки на купівлю / продаж агропродукції

Директор:
ПИСАРИК АНДРІЙ БОГДАНОВИЧ

ЄДРПОУ: 40416516

Залізнична Станція:смт. Гребінки, вул. Індустріальна, 3, Васильківський р-н, Київська область

Показати на мапі
logo

(050) 493-57-88, (050) 346-16-60 (Менеджер) 

http://prometey.org.ua/

30.1777

49.9449